Липень 24, 2016 0 415 Переглядів

Подарунки для маленького Іларіона

Кожного року учасники ‪Малинфесту проводять соціальні акції у співпраці з місцевою владою. Так було і цього разу – 12 липня ‪‎Богдан Левицький з групою молоді відвідали родину пересенців у с. Чоповичі Малинського району. Представники молодіжного з’їзду закупили продукти та солодощі для родини, а також надали фінансову допомогу.

Цільова допомога призначалася дитині, Чорному Іларіону. Доля хлопчика є надзвичайно складною. Йому тільки 7 років, а він вже пережив великі трагедії у своєму житті – смерть батьків, втеча зі свого рідного міста. Тато Іларіона загинув під час Революції Гідності (згорів у Будинку профспілок м. Києва). Мама померла від вибуху снаряда, коли перебувала в лікарні м. Донецька. Іларіон залишився сиротою. Його бабуся та дідусь разом з онуком змушені були залишити своє рідне місто (на прохання родини ми не вказуємо його). Їх повертали назад три рази, але все ж таки з четвертої спроби вони виїхали на територію, підконтрольну Україні.

У с. Чоповичі, хоч і з великими труднощами, але все ж вони мають житло. Іларіон закінчив перший клас. Бабуся з гордістю повідомила, що він є одним з кращих учнів свого класу.

На перший погляд може здатися, що ніби все погане забувається, бо дитина посміхається. Але це не так. Він ще й сьогодні прокидається від найменшого грюкоту, ще й сьогодні (хоч пройшло вже більше року) Ларік, як його ніжно називає бабуся, не може залишатися сам, не може спати без світла. І, звичайно, ніхто не зможе повернути йому найдорожче – батьків.

В результаті спілкування Богдана Левицького з Уповноваженим Президента України з прав дитини ‪Миколою Кулебою було вирішено взяти цю родину під опіку. Отже, це була далеко не остання допомога Іларіону, маленькому переселенцю з щирою посмішкою.

Альона Кузнєцова


Попередня Відбулася робоча зустріч працівників відділу в Затоці
Наступна У Богуславі провели табір «Шлях переможця»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Голова ВР Турчинов та Прем’єр Яценюк зустрілися з Всеукраїнською Радою Церков

У п’ятницю, 3 жовтня, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов та Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрілися з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Новини братерства

ЦХВЄУ співчуває і закликає до молитви підтримки

КИЇВ – 28 квітня старший єпископ ЦХВЄУ М.Паночко надіслав співчуття родині Вілкерсон, церкві Times Square Church (НЬю-Йорк, США) та World Challenge Missions, World Challenge Crusades і Mount Zion International School of Ministry – служінням, що очолював пастор Давид Вілкерсон, який трагічно загинув в автокатастрофі 27 квітня.

Новини братерства

Пастор стотисячної корейської церкви проповідував на конференції у Києві

3-4 квітня у Києві пройшла конференція «Життя у дусі». Головним спікером дводенного «духовного марафону» став пастор Сам Хван Кім із Південної Кореї.