Липень 8, 2015 0 431 Переглядів

ХVIIІ з’їзд молоді Церкви ХВЄ України розпочав свою роботу

     Щороку у липні групи християнської молоді із різних куточків України і зарубіжжя (як ближнього, так і далекого) традиційно приїжджають на Житомирщину, де поблизу міста Малин, на базі лісового табору «Юність» проходить один з наймасовіших християнських фестивалів.

     У 2015-му «Малинфест» триватиме з 8 по15 липня. Його гаслом обрали місце із послання Апостола Павла Ефесянам (6:10): «Зміцняйтеся Господом та могутністю сили Його!» Це слово у наш непростий час має  укріпити молодь у вірі та надихнути на добрі справи і ріст у служінні.

     На служіннях проповідуватимуть спікери, які вже давно полюбилися християнській молоді: Ростислав Мурах, Ярослав Лукасик, Віктор Коструб, Рустам Фатуллаєв, Олександр Попчук та ін. А також  гості з інших країн.

     Серед нових облич з’їзду – відомий християнський вчитель, магістр богослов’я Лео Франк з Німеччини, він служитиме аудиторії в п’ятницю, 10 липня. Ще один гість з’їзду – пастор Марек Харис, який приїде послужити до Малина із Любліна (Польща). Він проповідуватиме в понеділок 13 липня (день хвали і поклоніння) і вестиме секцію про поклоніння Богові. Також планується, що зранку 14 листопада молоді служитиме Алехандро Родригес – блискучий проповідник із Аргентини.

     Серед  численних  традиційних семінарів та секцій цього року планується запровадити служіння у новому форматі. Зокрема, зустрічі для різних категорій молоді, наприклад, для братів і сестер, які мріють знайти свою другу половину від Господа. Для учасників Малинфесту, які особливо вболівають за долю України, буде запропоновано серію тренінгів, які спрямовані на відродження нашого краю за Божими стандартами. Спікери разом з аудиторією будуть працювати над формуванням християнського цілісного світогляду у всіх сферах життя людини та суспільства.

Попередня Випуск місіонерської школи «Ковчег Спасіння»
Наступна Вийшов друком посібник для молоді «Юність в об'єктиві»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Святкування 450-ліття Пересопницького Євангелія на Волині

Волинською землею впевнено крокує наметове служіння, яке організоване Волинським об’єднанням християн віри євангельської у рамках заходів, присвячених святкуванню 450-річчя Пересопницького Євангелія на виконання відповідних указів Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів.

Новини братерства

В Острозькій академії встановили рекорд одночасного читання текстів Біблії

  Водночас 1475 осіб читали Острозьку Біблію під час урочистості, присвяченої Дню Європи (17 травня), що проходила у Національному університеті «Острозька академія».

Новини братерства

Молодь Житомирщини, Чернігівщини та Київщини збагатилася Словом на міжобласній конференції

      31 жовтня в Коростені у приміщенні Семінарії Практичного Богослов’я відбулась молодіжна конференція церков ХВЄ центрального регіону. Учасниками конференції стали понад 150 молодих християн, які з’їхались для того, щоб провести цей день в спільності, поклонінні Богу та навчанні.