Липень 8, 2015 0 393 Переглядів

ХVIIІ з’їзд молоді Церкви ХВЄ України розпочав свою роботу

     Щороку у липні групи християнської молоді із різних куточків України і зарубіжжя (як ближнього, так і далекого) традиційно приїжджають на Житомирщину, де поблизу міста Малин, на базі лісового табору «Юність» проходить один з наймасовіших християнських фестивалів.

     У 2015-му «Малинфест» триватиме з 8 по15 липня. Його гаслом обрали місце із послання Апостола Павла Ефесянам (6:10): «Зміцняйтеся Господом та могутністю сили Його!» Це слово у наш непростий час має  укріпити молодь у вірі та надихнути на добрі справи і ріст у служінні.

     На служіннях проповідуватимуть спікери, які вже давно полюбилися християнській молоді: Ростислав Мурах, Ярослав Лукасик, Віктор Коструб, Рустам Фатуллаєв, Олександр Попчук та ін. А також  гості з інших країн.

     Серед нових облич з’їзду – відомий християнський вчитель, магістр богослов’я Лео Франк з Німеччини, він служитиме аудиторії в п’ятницю, 10 липня. Ще один гість з’їзду – пастор Марек Харис, який приїде послужити до Малина із Любліна (Польща). Він проповідуватиме в понеділок 13 липня (день хвали і поклоніння) і вестиме секцію про поклоніння Богові. Також планується, що зранку 14 листопада молоді служитиме Алехандро Родригес – блискучий проповідник із Аргентини.

     Серед  численних  традиційних семінарів та секцій цього року планується запровадити служіння у новому форматі. Зокрема, зустрічі для різних категорій молоді, наприклад, для братів і сестер, які мріють знайти свою другу половину від Господа. Для учасників Малинфесту, які особливо вболівають за долю України, буде запропоновано серію тренінгів, які спрямовані на відродження нашого краю за Божими стандартами. Спікери разом з аудиторією будуть працювати над формуванням християнського цілісного світогляду у всіх сферах життя людини та суспільства.

Попередня Випуск місіонерської школи «Ковчег Спасіння»
Наступна Вийшов друком посібник для молоді «Юність в об'єктиві»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: лютий-2016

   Семінари, конференції обласних об’єднань ЦХВЄУ, участь у засіданнях Всеукраїнської  Ради Церков і релігійних організацій – заходи,  якими  був наповнений робочий графік Михайла Паночка у лютому.

Новини братерства

У Києві відкрився християнський центр розвитку дитини

 14 жовтня 2014 року у Солом’янському районі міста Києва відбулось урочисте відкриття дитячого центру розвитку.
Засновником центру є релігійна громада «Скинія». Головною ціллю діяльності дитячого центру є духовний розвиток дитини…

Новини братерства

В’ячеслав Когут: «Служачи ув’язненим, не забуваємо служити і персоналу колоній»

Виїзні засідання правління Української міжконфесійної християнської місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» вже стали традиційними. Вони проводяться, так би мовити безпосередньо на місцях служіння…