Липень 11, 2019 0 1897 Переглядів

«Ви світло для світу і сіль для землі» – під таким гаслом проходить  молодіжний з’їзд Малинфест-2019

На Житомирщині розпочався ХХІІ Всеукраїнський фестиваль молоді УЦХВЄ. Як і попередні роки, тут очікується близько п’яти тисяч юнаків  та дівчат з різних областей України, з Білорусі, країн Західної Європи та США.

Майже тиждень  (з вівторка 9 липня по неділю 14 липня) молодь житиме у наметах та поєднуватиме відпочинок із вивченням принципів успішного християнського життя.

      Гаслом цьогорічного з’їзду обрали «Ви світло для світу і сіль для землі». На урочистому служінні з нагоди відкриття фестивалю учасників привітав керівник молоді братерства Іван Білик. Він побажав молодим людям наблизитися до джерела світла і солі, а це – Ісус Христос.

Бути сіллю для цього світу закликав молодь і пастор Богдан Левицький, який багато років поспіль очолював  молодіжний відділ братерства і з’їзд на Малинщині займає в його серці особливе місце.

      Старший єпископ Михайло Паночко сердечно привітав «молодий виноградник» церкви. У своїй проповіді він зауважив: «Найбільш криваве ХХ століття забрало понад 100 мільйонів життів у війнах. Очевидно, що було мало світла і солі, в результаті – зло перемогло. Ми маємо брати уроки з минулого. Ісус прийшов на цю землю, щоб зцілити людську душу. Сіль землі – це ті люди, які люблять правду і прагнуть її, а правдою є Ісус Христос» – підкреслив Михайло Степанович.

      Під час урочистого відкриття «Малинфесту»-2019 співом служив об’єднаний хор, гурт і оркестр. Упродовж молодіжного з’їзду у богослужіннях братиме участь молодь з більшості регіонів України.

«Малинфест-2019 – найбільш очікувана подія року для молоді п’ятидесятницьких церков. Відтак старт фестивалю для багатьох означає відлік часу на новий рік, – зазначив пастор Ярослав Ярошенко. – Під час з’їзду молодь отримує благословіння на цілий рік».

     «Ми нарешті ступили на малинську землю. Рік тому ми вже брали участь у фестивалі. Цього року приїхали знову, щоб здобути силу у Бозі. Оскільки тільки з Ним ми можемо успішно долати різні проблеми і труднощі», – каже учасниця з’їзду Анастасія.

       У програмі фестивалю – лекції, дискусії, тематичні секції, круглі столи, майстер-класи. Також для молоді діятиме ряд розважальних заходів, серед яких – спортивні змагання.

Людмила Путькалець

Програма фестивалю на сайті

Попередня Михайло Близнюк: «Мені хочеться дивитися на все так, як дивився Христос»
Наступна У Празі пастори українських церков Західної Європи ділилися досвідом та презентували структуру спільного служіння

Вам також може сподобатися

Відділ молодіжного служіння

На лідерському ретриті в Яремче молодіжні пастори провели навчання та затвердили план дій на 2020 рік

17-19 жовтня молодіжні керівники церков з різних областей України зібралися

Відділ молодіжного служіння

Молодь Чернігівщини провела конференцію «Лайфхаки благовістя»

25 травня, в День Міжнародного благовістя у Ніжині проведено обласну

Відділ молодіжного служіння

Молодіжний фестиваль Malyn Fest 2020 стартував – приєднуйтесь до трансляції

9 липня відбулося офіційне відкриття Malyn Fest Live 2020! І