Липень 11, 2019 0 371 Переглядів

«Ви світло для світу і сіль для землі» – під таким гаслом проходить  молодіжний з’їзд Малинфест-2019

На Житомирщині розпочався ХХІІ Всеукраїнський фестиваль молоді УЦХВЄ. Як і попередні роки, тут очікується близько п’яти тисяч юнаків  та дівчат з різних областей України, з Білорусі, країн Західної Європи та США.

Майже тиждень  (з вівторка 9 липня по неділю 14 липня) молодь житиме у наметах та поєднуватиме відпочинок із вивченням принципів успішного християнського життя.

      Гаслом цьогорічного з’їзду обрали «Ви світло для світу і сіль для землі». На урочистому служінні з нагоди відкриття фестивалю учасників привітав керівник молоді братерства Іван Білик. Він побажав молодим людям наблизитися до джерела світла і солі, а це – Ісус Христос.

Бути сіллю для цього світу закликав молодь і пастор Богдан Левицький, який багато років поспіль очолював  молодіжний відділ братерства і з’їзд на Малинщині займає в його серці особливе місце.

      Старший єпископ Михайло Паночко сердечно привітав «молодий виноградник» церкви. У своїй проповіді він зауважив: «Найбільш криваве ХХ століття забрало понад 100 мільйонів життів у війнах. Очевидно, що було мало світла і солі, в результаті – зло перемогло. Ми маємо брати уроки з минулого. Ісус прийшов на цю землю, щоб зцілити людську душу. Сіль землі – це ті люди, які люблять правду і прагнуть її, а правдою є Ісус Христос» – підкреслив Михайло Степанович.

      Під час урочистого відкриття «Малинфесту»-2019 співом служив об’єднаний хор, гурт і оркестр. Упродовж молодіжного з’їзду у богослужіннях братиме участь молодь з більшості регіонів України.

«Малинфест-2019 – найбільш очікувана подія року для молоді п’ятидесятницьких церков. Відтак старт фестивалю для багатьох означає відлік часу на новий рік, – зазначив пастор Ярослав Ярошенко. – Під час з’їзду молодь отримує благословіння на цілий рік».

     «Ми нарешті ступили на малинську землю. Рік тому ми вже брали участь у фестивалі. Цього року приїхали знову, щоб здобути силу у Бозі. Оскільки тільки з Ним ми можемо успішно долати різні проблеми і труднощі», – каже учасниця з’їзду Анастасія.

       У програмі фестивалю – лекції, дискусії, тематичні секції, круглі столи, майстер-класи. Також для молоді діятиме ряд розважальних заходів, серед яких – спортивні змагання.

Людмила Путькалець

Програма фестивалю на сайті

Попередня Михайло Близнюк: «Мені хочеться дивитися на все так, як дивився Христос»
Наступна У Празі пастори українських церков Західної Європи ділилися досвідом та презентували структуру спільного служіння

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Рада Церков пояснила депутатам свої зауваження до Стамбульської Конвенції

   Представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій вважають, що ратифікація Стамбульської Конвенції несе в собі серйозні ризики для українського суспільства та сім’ї…

Новини братерства

Європейські молодіжні лідери напрацювали “БАЧЕННЯ- 2020”

ЧЕХІЯ – 18-20 лютого в Празі відбулася чергова конференція П’ятидесятницького Європейського Форуму Молодіжних Служителів (PEFY – Pentecostal European Forum for Youth Ministers). Цього року захід пройшов під гаслом: “INFLUENCING EUROPE” – ВПЛИВАЮЧИ НА ЄВРОПУ. Керівники національних п’ятидесятницьких молодіжних рухів збираються разом на початку кожного року щоб “звірити годинники” і, об’єднуючи зусилля, краще досягати молодих європейців.

Новини братерства

Нобелівський Лауреат Вернон Л. Сміт та міжнародний колектив відомих науковців презентували в Києві книгу про Реформацію

 1 червня за участю Нобелівського лауреата з економіки Вернона Л. Сміта відбулася презентація книги «Реформація. Успіх Європи і шанс для України»…