Липень 11, 2019 0 923 Переглядів

«Ви світло для світу і сіль для землі» – під таким гаслом проходить  молодіжний з’їзд Малинфест-2019

На Житомирщині розпочався ХХІІ Всеукраїнський фестиваль молоді УЦХВЄ. Як і попередні роки, тут очікується близько п’яти тисяч юнаків  та дівчат з різних областей України, з Білорусі, країн Західної Європи та США.

Майже тиждень  (з вівторка 9 липня по неділю 14 липня) молодь житиме у наметах та поєднуватиме відпочинок із вивченням принципів успішного християнського життя.

      Гаслом цьогорічного з’їзду обрали «Ви світло для світу і сіль для землі». На урочистому служінні з нагоди відкриття фестивалю учасників привітав керівник молоді братерства Іван Білик. Він побажав молодим людям наблизитися до джерела світла і солі, а це – Ісус Христос.

Бути сіллю для цього світу закликав молодь і пастор Богдан Левицький, який багато років поспіль очолював  молодіжний відділ братерства і з’їзд на Малинщині займає в його серці особливе місце.

      Старший єпископ Михайло Паночко сердечно привітав «молодий виноградник» церкви. У своїй проповіді він зауважив: «Найбільш криваве ХХ століття забрало понад 100 мільйонів життів у війнах. Очевидно, що було мало світла і солі, в результаті – зло перемогло. Ми маємо брати уроки з минулого. Ісус прийшов на цю землю, щоб зцілити людську душу. Сіль землі – це ті люди, які люблять правду і прагнуть її, а правдою є Ісус Христос» – підкреслив Михайло Степанович.

      Під час урочистого відкриття «Малинфесту»-2019 співом служив об’єднаний хор, гурт і оркестр. Упродовж молодіжного з’їзду у богослужіннях братиме участь молодь з більшості регіонів України.

«Малинфест-2019 – найбільш очікувана подія року для молоді п’ятидесятницьких церков. Відтак старт фестивалю для багатьох означає відлік часу на новий рік, – зазначив пастор Ярослав Ярошенко. – Під час з’їзду молодь отримує благословіння на цілий рік».

     «Ми нарешті ступили на малинську землю. Рік тому ми вже брали участь у фестивалі. Цього року приїхали знову, щоб здобути силу у Бозі. Оскільки тільки з Ним ми можемо успішно долати різні проблеми і труднощі», – каже учасниця з’їзду Анастасія.

       У програмі фестивалю – лекції, дискусії, тематичні секції, круглі столи, майстер-класи. Також для молоді діятиме ряд розважальних заходів, серед яких – спортивні змагання.

Людмила Путькалець

Програма фестивалю на сайті

Попередня Михайло Близнюк: «Мені хочеться дивитися на все так, як дивився Христос»
Наступна У Празі пастори українських церков Західної Європи ділилися досвідом та презентували структуру спільного служіння

Вам також може сподобатися

Відділ молодіжного служіння

На Львівщині час молодіжних конференцій

   29 березня 2014 року у місті Львові, в Домі молитви по вул. Папарівка, 1, відбулася обласна молодіжна конференція, на яку зібралися молодіжні служителі та члени церков із різних районів області.

Відділ молодіжного служіння

Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи!

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК – 13 червня в церкві християн віри євангельської с. Уторопи відбулася молодіжна конференція церков ХВЄ Івано-Франківської області.

На зустрічі була присутня молодь з Івано-Франківська, Стецеви, Тлумача, а також з місцевої Уторопської церкви. Розпочав конференцію молитвою та словами привітання керівник молоді церкви ХВЄ с. Уторопи диякон Руслан Захарук. Після того молодь загальним співом виконала декілька пісень. Словом служили брати Омелян Грицяк, диякон, керівник молоді ЦХВЄ с. Стецева, та Іван Іванцюк, пастор церкви ХВЄ м. Тлумача.

Відділ молодіжного служіння

Відбулася конференція у Дніпродзержинську

«Кожен християнин – служитель» –  під таким гаслом пройшла конференція, яку відвідали близько 300 молодих юнаків і дівчат  9 листопада 2013 р. Захід відбувся в церкві «Суламіта», що у м. Дніпродзержинськ.