Липень 16, 2020 1 379 Переглядів

«Якщо у тебе вдячне серце, ти знайдеш у всьому позитив», –  про  MalynFestLive на Тернопільщині

 Так склалося, що місяць липень у християнської молоді асоціюється із яскравою і колоритною подією – MalynFest. На молодіжних з’їздах  тисячі юнаків та дівчат мають благословенний час спілкування, прославлення і пошуку Бога. Цього року карантин вніс корективи і «Малин» перекочував в онлайн. Ми вирішили розповісти  про те як молодь провела MalynFestLive 2020 у регіонах на прикладі Тернопільської області.

Звісно, цього року не вистачало затишних вечорів спілкування біля багаття під зоряним небом, велелюддя аудиторій, теплих обіймів і радісних вигуків під час приємних несподіваних зустрічей давніх знайомих. Але головне на з’їзді молодих християн  – це донести вагомі істини Божого Слова, актуальні для сьогодення. І це завдання було реалізовано повною мірою.

Молодь церкви м. Теребовля

Християнська молодь у церквах Тернопільщини, перебуваючи по різних локаціях брала активну участь у перегляді прямих ефірів MalynFestLive 2020. Збиралися невеличкими групками, але це була прекрасна можливість поєднати перегляд із живим спілкуванням.

«Ну, незвично, не та атмосфера, але потрібно пробувати щось нове», – ділиться враженнями 18-річна Катя Семенчук із старовинного містечка Збараж.

Церква по вул. Квітова, 19, в Тернополі

«Нас збиралося до десяти людей у церкві впродовж усіх чотирьох днів фестивалю. Дивилися як на домашніх групах, так і вдома окремо, і в церкві. Дякуємо команді організаторів за те, що в таких непростих умовах провели духовно повноцінний MalynFestLive. Це було на високому рівні, і хто хотів для себе щось почерпнути, той мав для цього прекрасну можливість», – розповідає керівник молоді церкві по вул. Квітова, 19 міста Тернополя Руслан Семенчук.

«Це був добрий і неповторний час. Ми знали, що буде MalynFest онлайн, але не очікували такого високого рівня організації. Онлайн режим має свої плюси: не порушуємо норм карантину, тобто не наражаємо людей на небезпеку, пунктуальність і часові рамки збережені бездоганно. Якщо у тебе вдячне серце, ти знайдеш у всьому позитив», – підкреслює керівник відділу служіння дітям Тернопільської області Інна Лозян.

Молодь церкви м. Шумськ

Після служіння у с. Краснолука Лановецького району

Молодь з церков Теребовля, Бучачу і Чорткова після спільного перегляду ефіру

Молодь церкви м. Шумськ

Хтось із поетів писав про відомий сюжет із Біблії: «А якщо навіть і не так, ми не поклонимось другому Богу». Як важливо у житті, коли щось іде не так і наші людські плани, бажання, мрії руйнуються вщент, все одно довіряти Богові. А в Нього є вирішення навіть найбезвихідніших ситуацій. У Ньому є сила, опора, міць і надія. Адже в Ньому ми, Його діти, народжені, щоб перемагати!

Оксана Гудзь, Тернопільська обл.

Попередня «Переможці. Основа. Спорядження. Ціль» – чим запам’ятається молодіжний фестиваль Malyn 2020
Наступна До викликів готові – нотатки з розширеного засідання Комітету УЦХВЄ

Вам також може сподобатися

Відділ молодіжного служіння

«Стараємось орієнтувати молодь на кращий світовий досвід» – директор Департаменту молоді Іван Білик

Чим сьогодні живе Департамент молодіжного служіння братерства, ми попросили розповісти його директора Івана Білика.

Відділ молодіжного служіння

Зустріч молодіжних керівників Львівщини

Про «екранозалежність» та порнографію як про сучасні виклики для молодого покоління говорилося на зустрічі молодіжних керівників Львівщини

Відділ молодіжного служіння

На Тернопільщині молодь вчилася як правильно будувати спілкування до шлюбу

24 жовтня у Тернопільській церкві по вул. Довженка, 4 відбулася обласна молодіжна конференція. Теплий сонячний осінній день подарував радість спілкування для молоді з різних куточків Тернопільської області.