Липень 16, 2020 1 173 Переглядів

«Якщо у тебе вдячне серце, ти знайдеш у всьому позитив», –  про  MalynFestLive на Тернопільщині

 Так склалося, що місяць липень у християнської молоді асоціюється із яскравою і колоритною подією – MalynFest. На молодіжних з’їздах  тисячі юнаків та дівчат мають благословенний час спілкування, прославлення і пошуку Бога. Цього року карантин вніс корективи і «Малин» перекочував в онлайн. Ми вирішили розповісти  про те як молодь провела MalynFestLive 2020 у регіонах на прикладі Тернопільської області.

Звісно, цього року не вистачало затишних вечорів спілкування біля багаття під зоряним небом, велелюддя аудиторій, теплих обіймів і радісних вигуків під час приємних несподіваних зустрічей давніх знайомих. Але головне на з’їзді молодих християн  – це донести вагомі істини Божого Слова, актуальні для сьогодення. І це завдання було реалізовано повною мірою.

Молодь церкви м. Теребовля

Християнська молодь у церквах Тернопільщини, перебуваючи по різних локаціях брала активну участь у перегляді прямих ефірів MalynFestLive 2020. Збиралися невеличкими групками, але це була прекрасна можливість поєднати перегляд із живим спілкуванням.

«Ну, незвично, не та атмосфера, але потрібно пробувати щось нове», – ділиться враженнями 18-річна Катя Семенчук із старовинного містечка Збараж.

Церква по вул. Квітова, 19, в Тернополі

«Нас збиралося до десяти людей у церкві впродовж усіх чотирьох днів фестивалю. Дивилися як на домашніх групах, так і вдома окремо, і в церкві. Дякуємо команді організаторів за те, що в таких непростих умовах провели духовно повноцінний MalynFestLive. Це було на високому рівні, і хто хотів для себе щось почерпнути, той мав для цього прекрасну можливість», – розповідає керівник молоді церкві по вул. Квітова, 19 міста Тернополя Руслан Семенчук.

«Це був добрий і неповторний час. Ми знали, що буде MalynFest онлайн, але не очікували такого високого рівня організації. Онлайн режим має свої плюси: не порушуємо норм карантину, тобто не наражаємо людей на небезпеку, пунктуальність і часові рамки збережені бездоганно. Якщо у тебе вдячне серце, ти знайдеш у всьому позитив», – підкреслює керівник відділу служіння дітям Тернопільської області Інна Лозян.

Молодь церкви м. Шумськ

Після служіння у с. Краснолука Лановецького району

Молодь з церков Теребовля, Бучачу і Чорткова після спільного перегляду ефіру

Молодь церкви м. Шумськ

Хтось із поетів писав про відомий сюжет із Біблії: «А якщо навіть і не так, ми не поклонимось другому Богу». Як важливо у житті, коли щось іде не так і наші людські плани, бажання, мрії руйнуються вщент, все одно довіряти Богові. А в Нього є вирішення навіть найбезвихідніших ситуацій. У Ньому є сила, опора, міць і надія. Адже в Ньому ми, Його діти, народжені, щоб перемагати!

Оксана Гудзь, Тернопільська обл.

Попередня «Переможці. Основа. Спорядження. Ціль» – чим запам’ятається молодіжний фестиваль Malyn 2020
Наступна До викликів готові – нотатки з розширеного засідання Комітету УЦХВЄ

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Джордж Давидюк: «Як слухати голос Духа Святого. 10 передумов»

Під час денної сесії 11 жовтня на Міжнародному конгресі ХВЄ вчитель-євангеліст із США Джордж Давидюк провів семінар на тему: «Як слухати голос Духа Святого».

Новини братерства

Звернення Ради євангельських протестантських церков України з нагоди виборів до Верховної Ради України

   Українська держава сьогодні знаходиться в особливо відповідальному історичному процесі, коли голос і позиція громадян мають колосальну вагу та визначають…

Новини братерства

У київський церкві «Скинія» на свято П’ятидесятниці охрестили 36 нових членів та рукопоклали служителів

   Про те, що Слово Боже живе і дієве у церкві свідчить, насамперед, її ріст. Коли нові люди, прийшовши на зібрання, каються і вирішують присвятити своє життя Христу.