Грудень 1, 2014 0 1216 Переглядів

Святкове служіння у смт. Малинську

      Кілька років тому один з місцевих  жителів, перебуваючи на заробітках в Італії,  потрапив у халепу і опинився під слідством. Знаходячись під вартою, молодий чоловік (який, до речі, не був членом церкви ХВЄ) почав молитися і пообіцяв Господу: якщо Він його визволить, то побудує у своєму селищі церкву для п’ятидесятників. Бог почув ту молитву, і українця випустили на волю. Він виявився вірним своєму слову – повернувся на батьківщину, знайшов віруючих та настояв на тому, щоб почали будувати новий Молитовний будинок.

      Сьогодні у Малинську стоїть гарний Дім молитви на кілька сотень місць. 23 листопада тут святкували День подяки. Серед гостей були пастори із навколишніх сіл, приїхав заступник старшого пастора Рівненщини Анатолій  Яковець, а також, старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Співом служив церковний хор із міста Костополя. Лунало Слово Боже, християни дякували Богу за його милості та молилися за Україну.

      Того ж дня  старший єпископ відвідав з’їздне зібрання у селі Поляни Березівського району, де служив словом та мав нагоду поспілкуватися з віруючими у неформальній обстановці.

1001_1

Попередня Представники церков заявили про посилення релігійних утисків на Донбасі
Наступна Будете у Берліні, завітайтe до української церкви

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

ЛУЦЬК. Потоп в місії «Голос надії»

 Як повідомляє сайт християнської місії «Голос надії», у вівторок 30 липня над м. Луцьком розбушувалася стихія, рекордна за всю історію метеорологічних спостережень. Протягом кількох годин випало 160 % місячної норми опадів.

Новини регіонів

День Подяки за врожай святкували в Івано-Франківську

В неділю 9 жовтня 2011 року відбулося святкове богослужіння.
Традиційно привітальним словом зібрання розпочав єпископ Юрій Веремій, закликавши всіх присутніх до подячної молитви.

Новини регіонів

Краткая история образования Хмельницкого областного объединения церквей ХВЕП

9 декабря 1989 представители семи независимых церквей Христиан Веры Евангельской, поддерживая инициативу оргкомитета ХВЕ по созданию пятидесятнического союза СССР, решили образовать Хмельницкое областное объединение церквей ХВЕП. На этой первой Областной конференции представители поместных церквей избрали Николая Михайловича Пилипюка старшим пресвитером Областного Объединения