Січень 20, 2020 0 722 Переглядів

У Верховній Раді оголосили про створення найбільшого міжфракційного об’єднання «Цінності, гідність, родина»

17 січня, під час пленарного засідання було повідомлено про те, що створено, найбільше міжфракційне депутатське об’єднання «Цінності, гідність, родина».
До його складу ввійшло понад 300 депутатів. Співголовами цього об’єднання обрані представники від кожної фракції, а саме.

– Від політичної партії «Слуга народу» – Святослав Юраш.

– Від політичної партії «Опозиційна платформа – за життя» – Олег Волошин.

– Від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – Сергій Тарута.

– Від політичної партії «Європейська солідарність» – Михайло Бондар.

– Від депутатської групи «За майбутнє» – Ірина Констанкевич.

– Від депутатської групи «Довіра» – Олександр Ковальов.

Наразі йдуть роботи над створенням офісу міжфракційного об’єднання. Керівником Офісу, який працюватиме над моніторингом, напрацюванням законопроектів, організації діяльності об’єднання в контексті поширення консервативної думки став Олександр Васюк.

Загалом на ціннісний і сімейний заклик відгукнулись 307 депутатів. Себто, конституційна більшість з усіх фракцій та груп українського парламенту об’єдналась навколо ідеї захисту цінностей та сім’ї. Дана ідея може слугувати таким собі об’єднавчим фактором чинного парламенту.

Метою міжфракційного депутатського об’єднання є захист вічних цінностей українського суспільства і протидія спробам знищити фундаментальне природне право в ім’я політичної моди, підготовка та прийняття законів, які сприятимуть зміцненню родинних цінностей, принципів гідного суспільства та вихованню на основі сімейних цінностей дітей та молоді. А також популяризація та донесення широкого спектру світової консервативної думки до української інтелектуальної спільноти.

Основними напрямами роботи об’єднання визначено зустрічі та регулярне спілкування з національними та закордонними релігійними лідерами і соціальними активістами. Продовження традиції організації Національного молитовного сніданку в Україні, захист та робота над розвитком інституту сім’ї та шлюбу як основи суспільства. Крім того, робота Офісу, який працюватиме над моніторингом та напрацюванням законопроектів в контексті консервативних цінностей тощо.

«Я прихильник вічних цінностей… буду працювати, щоб примножити, захистити та укріпити вічне визначення родини, гідного життєвого вибору та цінностей, які допомагають прожити життя, достойне історії… Маємо великі, амбітні і конструктивні плани. Але про це згодом! Поки лиш анонсую, що створюємо офіс нашого неймовірного об‘єднання», – на своїй сторінці у Facebook  написав Святослав Юраш, який, до речі, є наймолодшим депутатом Верховної Ради 9-го скликання.

Після появи новини, в соцмережах виникла жвава дискусія щодо того, наскільки доцільним є створення даного міжфракційного об’єднання, наскільки єдиними є уявлення про вічні цінності між самими членами об’єднання, чи всі живуть згідно проголошених ідеалів і т.д.

Олександр Геніш, редактор газети «За віру Євангельську»

Попередня Церква «Храм Спасителя» у Крюківщині відзначила 11-річчя
Наступна Кількість церков на Донеччині й Луганщині планомірно зростає: увага до місіонерського  служіння дає добрі плоди (оновлено)

Вам також може сподобатися

Новини

Цього року Різдво офіційно святкуватимуть також 25 грудня

Президент України Петро Порошенко підписав закон, що скасовує вихідний день 2 травня й робить 25 грудня – протестантське та католицьке Різдво – вихідним днем.

Новини

Більше сотні людей відгукнулись на заклик Нікі Круза до покаяння під час конференції «Час вірити» у Чернівцях

26 травня у місті Чернівці відбулася конференція «Час вірити». На стадіоні «Буковина» зібрались сотні слухачів.