Травень 20, 2013 0 427 Переглядів

В Україні відбудеться наймасштабніший в історії конгрес Християн Віри Євангельської

        З 10 по 13 жовтня 2013 року у м. Львові пройде Міжнародний конгрес Християн Віри Євангельської. Як планується, участь в ньому візьмуть понад 2 тисячі єпископів, керівників національних об’єднань та пасторів  слов’янських церков з різних країн світу. Ключову роль в підготовці та проведенні форуму візьмуть глави п’ятидесятницьких об’єднань в країнах колишнього Радянського Союзу, прибудуть делегації із Польщі, Німеччини, США, Канади, та інших держав.

        За словами старшого єпископа ЦХВЄУ Михайла Паночка, ініціатива української церкви  про проведення конгресу була підтримана під час чергового засідання  комітету Міжнародної асамблеї ХВЄ. Місцем проведення обрали дім молитви церкви «Голгофа» у Львові (на сьогодні найбільша споруда серед молитовних будинків братства в Україні).

        – Керівники церков з радістю сприйняли таку ідею і доручили нам розпочати підготовчу роботу до конгресу, – розповідає Михайло Паночко. – Мета цього міжнародного форуму: спільна молитва за спасіння людей та проведення низки семінарів і доповідей на тему євангелізації. Доповідачі будуть ділитися досвідом, як краще поширювати Боже Слово, щоб досягати людських сердець у сучасному світі.Також йтиметься про особливу роль Святого Духа, який через вірних Христових бажає сьогодні втілювати Божі плани в життя.

       Міжнародний конгрес ХВЄ такого масштабу відбудеться вперше за історію пятидесятницької церкви в цій частині світу. Спроби зібрати подібний форум робилися і раніше, (в Єрусалимі та деяких інших містах), однак досягти поставлених цілей тоді не вдалося.

       – Ми хочемо зібрати якомога більше служителів ХВЄ, у тому числі з нереєстрованих братств нашої та інших країн світу, запросивши до спілкування всіх, хто сповідує віру і вчення християн віри євангельської, – зазначив Михайло Паночко.

Попередня Глави євангельських Церков закликають владу відхилити безбожні законопроекти
Наступна Михайло Паночко зустрівся з українськими філософами та релігієзнавцями

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Річна звітна конференція на Івано-Франківщині: серед пріоритетів – соціальна роботу та медіа служіння

Свою поїздку на Івано-Франківщину старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко розпочав 18 грудня, взявши участь у записі двох християнських телепередач «Вірую».

Служіння людям з порушеннями слуху

«Ми націлюємо дітей і молодь з порушеннями слуху здобувати знання, що допоможуть у житті» –  засновники фонду «Кольори тиші»

Благодійний фонд «Кольори тиші» був заснований на Івано-Франківщині сім’єю Романа

Відділ освіти

Студенти з України та США розпочали навчання у місіонерській школі «Ковчег Спасіння»

10 лютого 2019 року відбулося відкриття десятої групи місіонерської школи