Травень 20, 2013 0 307 Переглядів

В Україні відбудеться наймасштабніший в історії конгрес Християн Віри Євангельської

        З 10 по 13 жовтня 2013 року у м. Львові пройде Міжнародний конгрес Християн Віри Євангельської. Як планується, участь в ньому візьмуть понад 2 тисячі єпископів, керівників національних об’єднань та пасторів  слов’янських церков з різних країн світу. Ключову роль в підготовці та проведенні форуму візьмуть глави п’ятидесятницьких об’єднань в країнах колишнього Радянського Союзу, прибудуть делегації із Польщі, Німеччини, США, Канади, та інших держав.

        За словами старшого єпископа ЦХВЄУ Михайла Паночка, ініціатива української церкви  про проведення конгресу була підтримана під час чергового засідання  комітету Міжнародної асамблеї ХВЄ. Місцем проведення обрали дім молитви церкви «Голгофа» у Львові (на сьогодні найбільша споруда серед молитовних будинків братства в Україні).

        – Керівники церков з радістю сприйняли таку ідею і доручили нам розпочати підготовчу роботу до конгресу, – розповідає Михайло Паночко. – Мета цього міжнародного форуму: спільна молитва за спасіння людей та проведення низки семінарів і доповідей на тему євангелізації. Доповідачі будуть ділитися досвідом, як краще поширювати Боже Слово, щоб досягати людських сердець у сучасному світі.Також йтиметься про особливу роль Святого Духа, який через вірних Христових бажає сьогодні втілювати Божі плани в життя.

       Міжнародний конгрес ХВЄ такого масштабу відбудеться вперше за історію пятидесятницької церкви в цій частині світу. Спроби зібрати подібний форум робилися і раніше, (в Єрусалимі та деяких інших містах), однак досягти поставлених цілей тоді не вдалося.

       – Ми хочемо зібрати якомога більше служителів ХВЄ, у тому числі з нереєстрованих братств нашої та інших країн світу, запросивши до спілкування всіх, хто сповідує віру і вчення християн віри євангельської, – зазначив Михайло Паночко.

Попередня Глави євангельських Церков закликають владу відхилити безбожні законопроекти
Наступна Михайло Паночко зустрівся з українськими філософами та релігієзнавцями

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Анатолій Козачок: «Давайте цей тиждень проведемо в пості і молитві»

  У неділю 2 березня на Майдані Незалежності відбулося Народне віче, основною темою якого стало збереження територіальної цілісності України. До присутніх звернувся старший пресвітер об’єднання ЦХВЄУ в м. Києві, пастор церкви «Філадельфія» Анатолій Козачок.

Новини братерства

Молодіжні лідери провели ток-шоу на тему : “Конфлікт поколінь”

9 -11 травня 2012року на базі Коростенського біблійного коледжу пройшла навчальна конференція для молодіжних лідерів «Нові горизонти-3». Її ціль — навчити і заохотити молодіжних керівників до практичної діяльності у молодіжному служінні.

Новини братерства

Удвічі більший молитовний будинок побудували та посвятили у селі Воронки, що на Рівненщині

   Коли церква росте – це ознака того, що вона здорова. Відчуття, що місця у молитовному буднику села Воронки (Володимирецький р-н, Рівненської обл.) стає замало, з’явилося вже давно. Братерська рада прийшла до висновку: треба будувати новий Дім молитви.  І вже напередодні новорічно-різдвяних свят, 27 грудня, відбулося посвячення новозбудованого молитовного будинку села.