Грудень 14, 2014 0 1336 Переглядів

ЦХВЄУ прийнято до складу Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України

На звітно-виборчому засіданні Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України, що відбулося 10 грудня, було прийнято нових членів. Відтепер їх дев’ять, включно з Союзом вільних Церков християн євангельської віри України та Церквою християн віри євангельської України.

ЦХВЄУ на засіданні Ради представляв завідувач відділу соціальної роботи Рустам Фатуллаєв, який надав присутнім співробітникам Міноборони та священнослужителям різних конфесій звіт про роботу церкви у соціальній сфері. 

Також, під час засідання було переобрано голову і секретаря Ради. Зокрема, посаду голови обійняв єпископ УАПЦ Володимир Черпак, а секретаря – о. Любомир Яворський (УГКЦ).

Попередня Американські військові капелани допоможуть українським церквам налагодити реабілітацію воїнів, які повернулися із зони АТО
Наступна Звітна зустріч працівників Відділу освіти ЦХВЄУ

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Вчені-християни України звернулися до керівництва країни

Вчені-християни України звернулися з відкритим листом до керівництва України з пропозицією встановити День подяки і зробити його національним святом. Повний текст відкритого листа наводимо нижче.

Новини братерства

Старший єпископ Михайло Паночко: «Зважаючи на обстановку в країні, вважаю, що Всеукраїнська Рада Церков має ініціювати зустріч із Президентом України»

  Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко вважає, що ВРЦіРО має прийти на допомогу Президенту України…

Новини братерства

АНОНС: 2 квітня 2016 р. відбудеться молодіжна конференція Східного регіону

   Регіональна молодіжна конференція ХВЄ Сходу України пройде 2 квітня 2016 р у  Запоріжжі за адресою: вул. Незалежної України, 39 б (Колишня вул. 40 років Рад. України), в церкві «Слово життя».