Грудень 14, 2014 0 873 Переглядів

ЦХВЄУ прийнято до складу Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України

На звітно-виборчому засіданні Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України, що відбулося 10 грудня, було прийнято нових членів. Відтепер їх дев’ять, включно з Союзом вільних Церков християн євангельської віри України та Церквою християн віри євангельської України.

ЦХВЄУ на засіданні Ради представляв завідувач відділу соціальної роботи Рустам Фатуллаєв, який надав присутнім співробітникам Міноборони та священнослужителям різних конфесій звіт про роботу церкви у соціальній сфері. 

Також, під час засідання було переобрано голову і секретаря Ради. Зокрема, посаду голови обійняв єпископ УАПЦ Володимир Черпак, а секретаря – о. Любомир Яворський (УГКЦ).

Попередня Американські військові капелани допоможуть українським церквам налагодити реабілітацію воїнів, які повернулися із зони АТО
Наступна Звітна зустріч працівників Відділу освіти ЦХВЄУ

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Тариф на електроенергію для церков зросте вдвічі до кінця року

   Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, запровадила поетапне підвищення тарифів на електроенергію для релігійних організацій.

Новини братерства

«Обновлення в силі» – під таким гаслом пройшла сестринська конференція у Запоріжжі

«А ті, хто надію складає на Господа, силу відновлять, крила

Новини братерства

Поїздка єпископа Миколи Синюка у церкви Буковини та Івано-Франківщини

З 25 по 27 травня перший заступник старшого єпископа ЦХВЄУ  Микола Синюк відвідав з робочою поїздкою церкви Буковини та Івано-Франківської області.