Лютий 28, 2020 1 455 Переглядів

Делегація з України візьме участь у Міжнародній місіонерській конференції у Молдові

26 лютого 2020 року у приміщенні Київського біблійного інституту відбулося засідання Департаменту місіонерського служіння УЦХВЄ, яке зібрало відповідальних за місіонерське служіння з Луганської, Київської, Полтавської, Чернівецької, Львівської, Тернопільської, Дніпропетровської, Херсонської, Чернігівської, Хмельницької, Черкаської, Сумської, Харківської, Житомирської, Волинської, Рівненської областей, а також з Криму. Вів засідання очільник департаменту Єпископ Микола Синюк.

У своєму вступному слові заступник старшого єпископа Анатолій Козачок зазначив: «Ісус Прийшов на цю землю саме через любов: «Він полюбив цей світ». Мотив був — не кількість спасенних (тоді Він навряд чи прийшов би), а любов. І наше служіння, і наше життя має будуватися на основі цього. Вертикаль — любов до Бога, горизонталь — любов до людей,  якщо їх скласти, то вийде хрест. А іншого доказу любові, ніж хрест, не існує. Хай Бог благословить, щоб ми мали правильні мотиви у власному служінні

Місіонери ділилися власним досвідом, успіхами, проблемами, обговорювали ідеї та пропозиції. Кожен учасник виступив із коротким звітом про служіння у відповідному регіоні.

Засідання відвідав і старший єпископ Михайло Паночко. У своїй проповіді він звернув увагу на три важливі риси служителя: вибрання, відповідальність, вірність. «Хай, ці три «В» вам запам’ятаються, — сказав єпископ. — Поздоровляю, що ви вибрані Богом! Але відповідальність ми маємо взяти самі, враховуючи, що зробив для нас Господь. Яку маєш силу — розвивай, будь вірним у куточку, де ти є! Виростеш там, Бог поведе тебе далі, дасть успіх. У нас є потужні джерела, до яких ми не завжди приходимо. Давайте будемо ближче то тих джерел. Біблія, Святий Дух і молитва — зроблять нас сильними і впливовими місіонерами для Царства Божого!»

Єпископ Володимир Величко виклав семінар «Місія в області», у якому поділився досвідом служіння на Волині. Зокрема він розповів про організацію місіонерських шкіл, налагодження співпраці з пасторами, які вели б душеопіку молодих благовісників, необхідність навчання в церквах тощо. «Якось ми дали студентам завдання написати причини, чому, на їхню думку, церкви так мало працюють в напрямку благовістя й місіонерства, — сказав він. — Мене вразило, що майже всі вказали наступне: «У нас в церкві ніхто ніколи про це не проповідує»! Вчення формує світогляд людей. Якщо ніхто не проповідує, то де воно візьметься?»

Директори місій Микола Синюк та Ростислав Боришкевич надали інформацію про служіння «Голосу надії» та «Доброго Самарянина».

Решту часу місіонери планували роботу на рік, зокрема проведення мотивуючих конференцій в областях та регулярні зустрічі відділу. Одним із важливих питань для обговорення стала участь української делегації в Міжнародній місіонерській конференції, яка пройде в липні у м. Бельц (Молдова).

Підсумовуючи зустріч, Микола Синюк зазначив: «Хай у наших серцях залишиться вислів апостола Павла: «Я — боржник» (Рим.1:14). Це дуже місіонерське гасло! У той час, як апостоли опікувалися євреями, Бог підняв Павла, який за 15 років «оббіг» усі країни Середземномор’я! Ми живемо в час, коли поширений інший вислів: «Відчепіться від мене, я нікому нічого не винен!» Але у серці християнина має бути відчуття «я — боржник»: мені дав Господь і я мушу віддати іншим. Пропагуймо цю ідею в наших церквах».

Засідання відділу також відвідав пастор, місіонер Петро Радчук зі штату Вашингтон (США). Він сказав заключну проповідь, у якій благословив служителів та закликав їх щиро і ревно продовжувати свою справу. «У нас також є місіонерський комітет, який об’єднує десь 30 церков штату, — сказав він. — І є досить непогані результати служіння, зокрема у Мексиці та Африці. Хочу сказати: проповідуючи Євангеліє в Європі, куди Бог зараз відкриває двері українським місіонерам, не забуваймо також і країн третього світу. Небагато є людей, бажаючих туди їхати, а потреба — дуже велика!»

Дмитро Довбуш

Попередня Час для особистого свідчення: благовісники братерства ділилися  досвідом євангелізації в сучасних умовах
Наступна «Стараємось орієнтувати молодь на кращий світовий досвід» - директор Департаменту молоді Іван Білик

Вам також може сподобатися

Новини братерства

В Одесі відсвяткували 90-річчя п’ятидесятницького руху в Україні

27.08.2011. Одеса. Обласна філармонія. Привітні посмішки. Святкова метушня. Простора зала приймає делегатів урочистого з’їзду присвяченого 90-річчя п’ятидесятницького руху в Україні та 450-річчю Пересопницького Євангелія.

Новини братерства

“Каміння кричатиме” або як можна виконати Велике Доручення?

Вже майже два тижні поспіль жителі та гості Дніпропетровська можуть побачити незвичні біл-борди біля автовокзалу.

Новини братерства

Державна пенітенціарна служба України поглиблює роботу із церквами

   Законопроект № 1154 щодо регулювання діяльності капеланів, депутати ВР підтримали  у Комітетах напередодні нового року. Поки цей важливий документ  на шляху до остаточного ухвалення, Державна…