Вересень 11, 2012 0 981 Переглядів

Місія “Агапе” розширює межі свого служіння

Міжнародна Місія «Агапе» розпочала свою діяльність у Росії, вперше провівши школу «Агапе» у Москві.

Метою проведення Школи в Росії, як повідомляє сайт Місії “Агапе”, було підготувати учителів для ефективного служіння в школах-інтернатах, училищах, притулках, дитячих будинках; сформувати необхідні вміння і навички спілкування з дітьми-сиротами, спорядити ресурсними матеріалами для проведення біблійних уроків, спілкувань та дискусій.

На заняття школи, які проходили з 3 по 7 вересня в Москві з’їхалися студенти з різних куточків Росії. Під час навчання студенти отримали базові знання для роботи з дітьми-сиротами, пройшли тренінги та виконали різні практичні завдання.

Антон Колганов, Галина Шейфер та Мина Подгайська засновники-викладачі програми «Уроки самостійності» від Асоціації «Еммануїл» (м.Київ), відповіли на важливі питання відносно постінтернатної роботи з підлітками. На прикладі програми «Уроки самостійності» продемонстрували практичні кроки, як підготувати  молодь до самостійного життя поза межами дитячих будинків, інтернатів. Також звернули увагу на особливості психології дітей-підлітків та методи роботи з ними.

В цілому, навчання проходило цікаво, насичено і активно. Вчителі ділилися практичним досвідом своєї роботи з дітьми-сиротами і заохочували студентів ·до плідної праці.

Світлана Челушкіна-Черненко, директор Біблійної школи «Агапе», подякувала студентам школи в Росії за їхню активність у служінні дітям-сиротам і небайдужість до служіння обездоленим.

Попередня " На небі будуть лише преображені люди" - навчав молодь в Чернівцях єпископ Михайло Паночко
Наступна Святкування 17-річчя церкви "Божий мир" завершилося благословенням сімейних пар

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Львові євангельська церква «Віфезда» показала альтернативу обрядовому святкуванню Різдва

На Різдвяному концерті християни віри євангельської перевели погляд від традицій проведення найвеличнішого свята до головної особистості дійства – Ісуса Христа.

Новини братерства

Михайло Паночко подякував фінським церквам за молитовну та матеріальну допомогу Україні

 На запрошення фінських п’ятидесятницьких церков 1-4 жовтня Фінляндію відвідали старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та завідувач відділу зовнішніх та міжнародних зв’язків Юрій Кулакевич. 

Новини братерства

Понад 11 мільйонів гривень та більше 2,5 тисячі тон продуктів зібрали і доставили на схід України наші церкви – Комітет ЦХВЄУ

      18 лютого відбулося перше у 2015 році засідання Комітету ЦХВЄУ. Керівники обласних об’єднань приїхали до Києва  аби…