Вересень 11, 2012 0 635 Переглядів

Місія “Агапе” розширює межі свого служіння

Міжнародна Місія «Агапе» розпочала свою діяльність у Росії, вперше провівши школу «Агапе» у Москві.

Метою проведення Школи в Росії, як повідомляє сайт Місії “Агапе”, було підготувати учителів для ефективного служіння в школах-інтернатах, училищах, притулках, дитячих будинках; сформувати необхідні вміння і навички спілкування з дітьми-сиротами, спорядити ресурсними матеріалами для проведення біблійних уроків, спілкувань та дискусій.

На заняття школи, які проходили з 3 по 7 вересня в Москві з’їхалися студенти з різних куточків Росії. Під час навчання студенти отримали базові знання для роботи з дітьми-сиротами, пройшли тренінги та виконали різні практичні завдання.

Антон Колганов, Галина Шейфер та Мина Подгайська засновники-викладачі програми «Уроки самостійності» від Асоціації «Еммануїл» (м.Київ), відповіли на важливі питання відносно постінтернатної роботи з підлітками. На прикладі програми «Уроки самостійності» продемонстрували практичні кроки, як підготувати  молодь до самостійного життя поза межами дитячих будинків, інтернатів. Також звернули увагу на особливості психології дітей-підлітків та методи роботи з ними.

В цілому, навчання проходило цікаво, насичено і активно. Вчителі ділилися практичним досвідом своєї роботи з дітьми-сиротами і заохочували студентів ·до плідної праці.

Світлана Челушкіна-Черненко, директор Біблійної школи «Агапе», подякувала студентам школи в Росії за їхню активність у служінні дітям-сиротам і небайдужість до служіння обездоленим.

Попередня " На небі будуть лише преображені люди" - навчав молодь в Чернівцях єпископ Михайло Паночко
Наступна Святкування 17-річчя церкви "Божий мир" завершилося благословенням сімейних пар

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Польові нотатки капелана – буденні історії з життя військових капеланів

Нове, як і українська армія, служіння військових капеланів. Погляд зсередини у вигляді польового щоденника, нотатки з якого були опубліковані на сторінці Служби військових капеланів ЦХВЄУ у мережі фейсбук.

Новини братерства

Зберіть різдвяний подарунок для дітей в інтернат – коробки можна отримати безкоштовно

   Міжнародна християнська організація «Місія Євразія», спільно зі “Школою без стін”, розпочинає новий сезон різдвяного проекту “Подаруй Надію”.

Новини братерства

Михайло Паночко взяв участь Лондонській консультації щодо гуманітарної кризи на Донбасі

     У Лондоні (Великобританія) 28 квітня 2015 року відбулися міжнародні консультації центральною темою яких була гуманітарна криза і релігійні переслідувань на Донбасі.