Вересень 11, 2012 0 1093 Переглядів

Місія “Агапе” розширює межі свого служіння

Міжнародна Місія «Агапе» розпочала свою діяльність у Росії, вперше провівши школу «Агапе» у Москві.

Метою проведення Школи в Росії, як повідомляє сайт Місії “Агапе”, було підготувати учителів для ефективного служіння в школах-інтернатах, училищах, притулках, дитячих будинках; сформувати необхідні вміння і навички спілкування з дітьми-сиротами, спорядити ресурсними матеріалами для проведення біблійних уроків, спілкувань та дискусій.

На заняття школи, які проходили з 3 по 7 вересня в Москві з’їхалися студенти з різних куточків Росії. Під час навчання студенти отримали базові знання для роботи з дітьми-сиротами, пройшли тренінги та виконали різні практичні завдання.

Антон Колганов, Галина Шейфер та Мина Подгайська засновники-викладачі програми «Уроки самостійності» від Асоціації «Еммануїл» (м.Київ), відповіли на важливі питання відносно постінтернатної роботи з підлітками. На прикладі програми «Уроки самостійності» продемонстрували практичні кроки, як підготувати  молодь до самостійного життя поза межами дитячих будинків, інтернатів. Також звернули увагу на особливості психології дітей-підлітків та методи роботи з ними.

В цілому, навчання проходило цікаво, насичено і активно. Вчителі ділилися практичним досвідом своєї роботи з дітьми-сиротами і заохочували студентів ·до плідної праці.

Світлана Челушкіна-Черненко, директор Біблійної школи «Агапе», подякувала студентам школи в Росії за їхню активність у служінні дітям-сиротам і небайдужість до служіння обездоленим.

Попередня " На небі будуть лише преображені люди" - навчав молодь в Чернівцях єпископ Михайло Паночко
Наступна Святкування 17-річчя церкви "Божий мир" завершилося благословенням сімейних пар

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Відділ праці з глухими УЦХВЄ презентував переклад Біблії мовою жестів

26 травня в Києві пройшла презентація унікального проекту – «Біблія мовою жестів». На захід з`їхалися гості з багатьох регіонів України. Серед них: працівники та керівники відділів по роботі з глухими людьми, освітяни, слабочуючі люди та їхні друзі…

Новини братерства

Международный конгресс Христиан Веры Евангельской открыт!

ЛЬВОВ, 10 октября 2013 г.  Торжественное открытие Конгресса началось с теплых слов приветствия к братству пятидесятников из разных стран.  Старший епископ ЦХВЕУ Михаил Паночко пожелал, чтобы Господь за время этого конгресса коснулся каждого жаждущего сердца.

Новини братерства

Михайло Паночко: «Висловлюємо співчуття сім’ям загиблих братів служителів церкви ХВЄ у Слов’янську»

   «Стало відомо від наших братів з Донеччини, що від рук сепаратистів загинули два диякони церкви ХВЄ «Преображення Господнє» м. Слов’янськ…