Жовтень 16, 2012 1 301 Переглядів

Молитва за Ізраїль об’єднала у Києві представників різних конфесій

Міжконфесійна молитва за Ізраїль 13 жовтня 2012 року в Києві відбувалася вперше, але планується зробити її щорічною, – повідомляє зі слів організаторів директор інформаційного агентства AlfaPress Олена Мокренчук. Рішення про необхідність єдиної міжцерковної молитви за Ізраїль було прийняте главами євангельських союзів і об’єднань на міжконфесійній зустрічі в Києві 14 травня 2012 року. Учасники зустрічі домовились провести її в першій половині жовтня.

Рівно через 5 місяців після ухвалення цього рішення у будівлі церкви “Християнська надія”, де нині проходять богослужіння Київської єврейської месіанської общини (КЕМО, старший рабин Борис Грисенко), близько трьох тисяч киян разом з лідерами християнських церков і конфесій України молилися за державу Ізраїль, її народ і уряд, за євреїв у всьому світі, за сусідні з Ізраїлем держави і за припинення антисемітизму в усіх його проявах. Святкування пройшло під спів об’єднаного молодіжного хору церков ЕХБ м. Києва.

Ректор Київського біблійного інституту Сергій Манелюк, який з інишими братами і сестрами представляв на цьому заході Союз Християн Віри Євангельської п’ятидесятників, звернувся до присутніх із закликом до молитви. Відомий християнський виконавець Олег Майовский спеціально до цієї події написав і заспівав разом із залом “Молитву за Ізраїль”. Хор і солісти – Ігор Мельничук і інші – співали на івриті, українською та російською мовами пісні про Ізраїль; глави конфесій один за іншим бажали миру Єрусалиму і молилися про різні аспекти життя єврейського народу і держави.

У молитві взяли участь Президент Українського біблійного товариства Григорій Комендант, заступник глави Всеукраїнського Союзу церков ЕХБ Микола Каспров, представники Об’єднання євангельських церков “Українська Місіонерська Церква” – єпископ Валерій Решетинский, Української Євангельської Теологічної Семінарії, Представництва Лозанського Конгресу в Україні – ректор Анатолій Глуховский, Об’єднання Християнської Євангельської Церкви Живого Бога – єпископ Сергій Балюк, Київська єврейська месіанська община – старший рабин Борис Грисенко, Об’єднання “Церква Назарянина” – єпископ Володимир Масюк, Міжнародне міжконфесійне служіння “Рух Шукачів Бога” – лідер Сергій Шидловский і інші служителі.

Фоторепортаж з події можна побачити тут.

Попередня Рада Церков закликає до грунтовних досліджень трагедій голодомору та голокосту в Україні
Наступна Парламент ускладнив реєстрацію та посилив контроль за релігійними організаціями

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Коли церква йде до людей» – фрагменти зустрічі для літніх мешканців Івано-Франківська

Учасниця зустрічі для людей похилого віку, яку на початку жовтня провела команда жіночого відділу Івано-Франківської церкви ХВЄ, підійшла до однієї з організаторів і сказала.

Новини братерства

Сестринська конференція в Одеській області нагадала дух 90-х

   Так сталося, що такої події жінки на Одещині чекали п’ять років. Можливо саме тому на обласну сестринську конференцію, що відбулася 5 липня 2014 року у м. Іллічівську, замість очікуваних двохсот делегаток приїхало понад триста.

Новини братерства

Київська церква провела мюзикл «Мир землі» у Березанській виправній колонії

    Театральне служіння – це гарний спосіб достукатись до сердець людей зі звісткою Євангелії.  У котре цей факт підтвердила молодь київської церкви «Скинія», яка 23 січня разом із тюремними капеланами служила в Березанській виправній колонії №95 (Київська обл). Ставили різдвяний мюзикл «Мир землі».