Жовтень 16, 2012 1 400 Переглядів

Молитва за Ізраїль об’єднала у Києві представників різних конфесій

Міжконфесійна молитва за Ізраїль 13 жовтня 2012 року в Києві відбувалася вперше, але планується зробити її щорічною, – повідомляє зі слів організаторів директор інформаційного агентства AlfaPress Олена Мокренчук. Рішення про необхідність єдиної міжцерковної молитви за Ізраїль було прийняте главами євангельських союзів і об’єднань на міжконфесійній зустрічі в Києві 14 травня 2012 року. Учасники зустрічі домовились провести її в першій половині жовтня.

Рівно через 5 місяців після ухвалення цього рішення у будівлі церкви “Християнська надія”, де нині проходять богослужіння Київської єврейської месіанської общини (КЕМО, старший рабин Борис Грисенко), близько трьох тисяч киян разом з лідерами християнських церков і конфесій України молилися за державу Ізраїль, її народ і уряд, за євреїв у всьому світі, за сусідні з Ізраїлем держави і за припинення антисемітизму в усіх його проявах. Святкування пройшло під спів об’єднаного молодіжного хору церков ЕХБ м. Києва.

Ректор Київського біблійного інституту Сергій Манелюк, який з інишими братами і сестрами представляв на цьому заході Союз Християн Віри Євангельської п’ятидесятників, звернувся до присутніх із закликом до молитви. Відомий християнський виконавець Олег Майовский спеціально до цієї події написав і заспівав разом із залом “Молитву за Ізраїль”. Хор і солісти – Ігор Мельничук і інші – співали на івриті, українською та російською мовами пісні про Ізраїль; глави конфесій один за іншим бажали миру Єрусалиму і молилися про різні аспекти життя єврейського народу і держави.

У молитві взяли участь Президент Українського біблійного товариства Григорій Комендант, заступник глави Всеукраїнського Союзу церков ЕХБ Микола Каспров, представники Об’єднання євангельських церков “Українська Місіонерська Церква” – єпископ Валерій Решетинский, Української Євангельської Теологічної Семінарії, Представництва Лозанського Конгресу в Україні – ректор Анатолій Глуховский, Об’єднання Християнської Євангельської Церкви Живого Бога – єпископ Сергій Балюк, Київська єврейська месіанська община – старший рабин Борис Грисенко, Об’єднання “Церква Назарянина” – єпископ Володимир Масюк, Міжнародне міжконфесійне служіння “Рух Шукачів Бога” – лідер Сергій Шидловский і інші служителі.

Фоторепортаж з події можна побачити тут.

Попередня Рада Церков закликає до грунтовних досліджень трагедій голодомору та голокосту в Україні
Наступна Парламент ускладнив реєстрацію та посилив контроль за релігійними організаціями

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко взяв участь у святкуванні дня незалежності Ізраїлю

18 квітня у Київській мерії  відбулося святкування з нагоди 65-ї річниці з дня проголошення незалежності Ізраїлю. За єврейським календарем свято припадає п’ятий і шостий день місяця іяра 5773 року.

Новини братерства

Відбулася VI Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії»

Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Українського Біблійного товариства провів VI Всеукраїнську олімпіаду «Юні знавці Біблії».

Новини братерства

Михайло Паночко: «Не можна йти до Європи, розмінюючи моральні цінності на підтримку західних партнерів»

   Під час зустрічі Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка із членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій йшла розмова про захист сімейних цінностей.