Жовтень 16, 2012 1 355 Переглядів

Молитва за Ізраїль об’єднала у Києві представників різних конфесій

Міжконфесійна молитва за Ізраїль 13 жовтня 2012 року в Києві відбувалася вперше, але планується зробити її щорічною, – повідомляє зі слів організаторів директор інформаційного агентства AlfaPress Олена Мокренчук. Рішення про необхідність єдиної міжцерковної молитви за Ізраїль було прийняте главами євангельських союзів і об’єднань на міжконфесійній зустрічі в Києві 14 травня 2012 року. Учасники зустрічі домовились провести її в першій половині жовтня.

Рівно через 5 місяців після ухвалення цього рішення у будівлі церкви “Християнська надія”, де нині проходять богослужіння Київської єврейської месіанської общини (КЕМО, старший рабин Борис Грисенко), близько трьох тисяч киян разом з лідерами християнських церков і конфесій України молилися за державу Ізраїль, її народ і уряд, за євреїв у всьому світі, за сусідні з Ізраїлем держави і за припинення антисемітизму в усіх його проявах. Святкування пройшло під спів об’єднаного молодіжного хору церков ЕХБ м. Києва.

Ректор Київського біблійного інституту Сергій Манелюк, який з інишими братами і сестрами представляв на цьому заході Союз Християн Віри Євангельської п’ятидесятників, звернувся до присутніх із закликом до молитви. Відомий християнський виконавець Олег Майовский спеціально до цієї події написав і заспівав разом із залом “Молитву за Ізраїль”. Хор і солісти – Ігор Мельничук і інші – співали на івриті, українською та російською мовами пісні про Ізраїль; глави конфесій один за іншим бажали миру Єрусалиму і молилися про різні аспекти життя єврейського народу і держави.

У молитві взяли участь Президент Українського біблійного товариства Григорій Комендант, заступник глави Всеукраїнського Союзу церков ЕХБ Микола Каспров, представники Об’єднання євангельських церков “Українська Місіонерська Церква” – єпископ Валерій Решетинский, Української Євангельської Теологічної Семінарії, Представництва Лозанського Конгресу в Україні – ректор Анатолій Глуховский, Об’єднання Християнської Євангельської Церкви Живого Бога – єпископ Сергій Балюк, Київська єврейська месіанська община – старший рабин Борис Грисенко, Об’єднання “Церква Назарянина” – єпископ Володимир Масюк, Міжнародне міжконфесійне служіння “Рух Шукачів Бога” – лідер Сергій Шидловский і інші служителі.

Фоторепортаж з події можна побачити тут.

Попередня Рада Церков закликає до грунтовних досліджень трагедій голодомору та голокосту в Україні
Наступна Парламент ускладнив реєстрацію та посилив контроль за релігійними організаціями

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

 В час великих релігійних свят для християн і юдеїв – Воскресіння Христового та Песаха, звертаємося до всіх, від кого це залежить, надати можливість з цієї нагоди представникам релігійних та гуманітарних організацій

Новини братерства

Вчені-християни України звернулися до керівництва країни

Вчені-християни України звернулися з відкритим листом до керівництва України з пропозицією встановити День подяки і зробити його національним святом. Повний текст відкритого листа наводимо нижче.

Новини братерства

В Луцьку відбулася ХХІІІ Звітна конференція служителів Волинського об’єднання церков ХВЄП

28 січня 2012 року в Луцьку відбулася ХХІІІ Звітна конференція служителів Волинського об’єднання церков ХВЄП під гаслом: «Отож, уважайте, щоб поводитися обережно… як мудрі» (Еф.5:15). 225 делегатів з’їзду, серед яких були пресвітери з усіх районів області, прийняв дім молитви Церкви Христа Спасителя.