Червень 6, 2015 0 210 Переглядів

Розпочала роботу Міжнародна місіонерська школа: один із пріоритетів – утвердитися в своєму покликанні

     Вже стало доброю традицією  у літні місяці на базі Київського біблійного інституту проводити Міжнародну місіонерську школу. Цього року географічна палітра студентів не така багата, як у три попередні роки. Студенти (всього їх 25) приїхали на навчання із 14 областей Україна, а одна сім’я прибула з Узбекистану. Планується, що місіонерську практику вони проходитимуть на Балканах та в Україні.

     На урочистому відкритті ММШ-2015, ректор КБІ Сергій Манелюк привітав студентів із початком навчання та познайомив із штатом працівників школи.

     Координатор місіонерської школи Антон Кукса побажав майбутнім місіонерам починати своє служіння з любові до Бога та ближнього. «Не обмежуй Господа! В Божій справі є частина його благословіння, але є і наша робота, наше посвячення, старання… Бог не буде виконувати те, що маємо зробити ми», – зауважив Антон Кукса. 

     Зі словами привітання до студентів також звенулася декан КБІ Алла Нечипорук, яка зауважила: «Те що ви тут – це Божа турбота про вас, щоб ви глибше пізнали Господа, Боже слово, і щоб утвердилися в своєму покликанні». Пастор київської церкви «Сілоам» Сергій Вознюк проповідував на тему: «А що чув ти від мене при багатьох свідках…» (2 Тим 2:2). А пастор церкви ХВЄ з м. Обухів Владислав Сачко зосередив увагу слухачів на духовному збудуванні місіонера (Єзек. 42). За його словами перший етап такого будівництва – це народження згори, другий – хрещення Духом Святим, третій – сповнення Духом Святим і четвертий – ходження в силі Духа Святого. «Моє побажання, щоб ви ходили в Дусі любові, істини і здорового глузду, що берегли помазання», – наголосив Владислав Сачко.

     До заключної молитви благословіння і слова настанови був запрошений старший пресвітер Київської області та пастор церкви с. Мотовилівка Олександр Озеруга. Він побажав студентам у служінні  завжди мати керівництво Святого Духа, оскільки це є ключовою силою успіху в справі місіонера. «Ось я посилаю вас як овець серед вовків, – каже Ісус до своїх учнів.  Тим самим звертає увагу на характер місіонера, «як овечка серед вовків». У Діях святих апостолів (13:2) йдеться про те, що місіонер має бути посланий Духом Святим. Також  кожному посланнику Божому потрібно мати індивідуальне керівництво від Духа Святого, Його дари», – сказав Олександр Озеруга.

     За три попередні роки Міжнародна місіонерська школа, засновниками якої є КБІ та шведська місія «Світло для народів», підготувала 73 студенти з різних країн. Сьогодні вони служать на місіях не лише в Україні, але й в Росії, Киргизстані, Білорусі.

Попередня Брія Блессінг: «Ми не покликані, щоб бути глядачами...»
Наступна Соціальний центр безплатної допомоги малозабезпеченим літнім людям та сім’ям з дітьми запрацював у Києві

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Новини братерства

“Радість приходить туди, де є прощення!” – стверджує старший єпископ ЦХВЄУ

Ряд святкових богослужінь в  церкві ХВЄ м. Івано-Франківська, що по вул. Мочульського, 1, завершився різдвяною євангелізацією…

Новини братерства

Міжнародний фестиваль надії стартує у церкві «Голгофа»

23 листопада о 17.00 у Львові, у приміщенні церкви «Голгофа» (вул. Скрипника, 8), відбудеться перше богослужіння в рамках Міжнародного фестивалю надії – 2014.