Лютий 24, 2015 0 523 Переглядів

Служіння у новому форматі під час Малинфесту, інтернет-євангелізм – теми, які розглянув молодіжний комітет ЦХВЄУ

     19 лютого 2015 року у Києві відбулося засідання молодіжного комітету ЦХВЄУ. Зі словами привітання та проповіддю на початку до молодіжних пасторів звернувся перший заступник старшого єпископа Церкви Микола Синюк.

     Після цього члени молодіжного комітету, під головуванням завідувача відділу Богдана  Левицького, склали план обласних  та регіональних конференцій. А також,  обговорили низку питань із підготовки до XVІІІ всеукраїнського з’їзду християнської молоді, що традиційно пройде на території табору «Юність» поблизу міста Малина. Цього року фестиваль пройде під гаслом: «Зміцняйтеся Господом та могутністю сили Його!»  (Еф. 6:10). Серед  численних  традиційних семінарів та секцій планується запровадити також зустрічі для різних категорій молоді, наприклад, для братів і сестер, які мріють знайти свою другу половину від Господа.

     1039_2Більш активно долучатися до служіння у міжцерковних проектах закликав присутніх директор Східноєвропейського лідерського форуму  та ініціатор проекту «Християни для України» (об’єднує  професіоналів у різних сферах діяльності) Ярослав Лукасик. Зокрема він зазначив: «Наші проекти окрім євангельського оснащення служителів, мають на меті також зростання іміджу Церкви, що дозволить позбутися ярлику «сектантства». Вірю, що серця багатьох людей доброї волі, щирих українських патріотів завдяки нашій спільній роботі будуть відкриті на євангельську звістку».

     На важливих суспільних, юридичних та політичних  питаннях увагу молодіжних керівників загострив завідувач відділу зовнішніх зв’язків ЦХВЄУ Юрій Кулакевич. Зокрема, він  зазначив, що Україна повільно, але впевнено рухається до децентралізації влади, і це відкриває низку додаткових можливостей для церков на місцях. «Відповідальність молодіжних лідерів – мотивувати молодь бути більш активними у суспільному житті своїх областей та районів» – наголосив спікер. На його переконання, коли до органів місцевої влади прийдуть  люди з твердою біблійною позицією і мораллю, то і рішення на місцях будуть прийматися відповідні. І це є шлях до реальних позитивних змін у нашій країні.

1039_7   Координатор по роботі з волонтерами проекту YesHEis Юрій Кавун  розповів про  можливості  інтернет-євангелізму – служінню, завдяки якому сотні людей дізнаються про Христа та приходять у помісні церкви.  YesHEis має команду тренерів, котра готова безкоштовно виїжджати на місця та навчати молодь у церквах секретам інтернет-євангелізму.

     Планується, що  наступну зустріч членів  молодіжного комітету відбудеться у м. Кам’янці-Подільському, на Хмельниччині,  де 21-27 березня, на базі церкви «Світло Христове» триватиме тиждень посту й молитви для служителів.

Попередня На Вінниччині відкрили дім для літніх людей та надають адресну допомогу
Наступна Молодіжна конференція «Ціна вибору» зібрала 1600 учасників

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Працівники відділу освіти Церкви ХВЄ України провели звітну зустріч

     27 грудня 2016 року в приміщенні Київського біблійного інституту зустрілися керівники церковної освіти.

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: лютий 2015 року

Продовжуємо рубрику, започатковану на початку нинішнього року. У «Щоденнику старшого єпископа»  розміщується інформація, про окремі робочі поїздки Михайла Паночка, які не увійшли до новинної стрічки протягом місяця.

Новини братерства