Травень 15, 2012 0 314 Переглядів

Поки українці читають, ми будемо пропонувати їм надруковане Слово

Це сказав під час  “Молитви за Україну та сусідні держави” Ондрей Гарай, регіональний директор по СНД міжнародної організації «Кожен дім для Христа», яку в Україні представляє асоціація «Поклик».
Захід відбувся 9 травня 2012 року в Києві і в ньому крім українських священнослужителів взяли участь 15 міжнародних директорів місії “Кожний Дім для Христа” з країн СНД та Східної Європи.

Священнослужителі ЦХВЄУ на чолі зі старшим єпископом Михайлом Паночко долучилися до молитовної зустрічі, що  стала завершальною частиною конференції і мала на меті, враховуючи важливу роль євангельського християнства в Україні та світі, надихнути та підтримати представників організацій з пострадянських країн в їхніх зусиллях.
«Враховуючи, що народи Європи в духовній кризі, потребують надприроднього Божого втручання в ситуацію, будьмо готові платити ціну. Адже бути християнином часто це і означає. Ми, як місіонерська нація, готові і надалі служити для блага наших дружніх народів. Використовуючи всі наявні ресурси, зробімо все, що можливо сьогодні» -закликав Михайло Степанович.

Попередня Молодіжні лідери провели ток-шоу на тему : "Конфлікт поколінь"
Наступна Що робити з підлітками у церквах?

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Церва у селі Стоянівка на Рівненщині відзначила 90-ліття

На ювілейне зібрання, яке святкували  на другий день свята П’ятидесятниці, 9 червня, до Стоянівки прибуло багато гостей, не тільки з рідного Радивилівського району та Рівненської області, але й з інших регіонів України.

Новини братерства

Єпископ Василь Боєчко презентував книгу телевізійних проповідей «вічне джерело»

За 22 роки звучання в телеефірі духовно-просвітницької передачі «Вічне джерело» Василь Боєчко, доктор теології та єпископ ЦХВЄ Львівщини, підготував близько 1100 проповідей. 

Новини братерства

Євангельські Церкви будуть більш пильно відслідковувати законотворчі ініціативи

Рада Євангельських Протестантських Церков України вирішила системно моніторити законотворчі ініціативи та розбудовувати конструктивний діалог з Верховною Радою та Кабміном.