Травень 15, 2012 0 273 Переглядів

Поки українці читають, ми будемо пропонувати їм надруковане Слово

Це сказав під час  “Молитви за Україну та сусідні держави” Ондрей Гарай, регіональний директор по СНД міжнародної організації «Кожен дім для Христа», яку в Україні представляє асоціація «Поклик».
Захід відбувся 9 травня 2012 року в Києві і в ньому крім українських священнослужителів взяли участь 15 міжнародних директорів місії “Кожний Дім для Христа” з країн СНД та Східної Європи.

Священнослужителі ЦХВЄУ на чолі зі старшим єпископом Михайлом Паночко долучилися до молитовної зустрічі, що  стала завершальною частиною конференції і мала на меті, враховуючи важливу роль євангельського християнства в Україні та світі, надихнути та підтримати представників організацій з пострадянських країн в їхніх зусиллях.
«Враховуючи, що народи Європи в духовній кризі, потребують надприроднього Божого втручання в ситуацію, будьмо готові платити ціну. Адже бути християнином часто це і означає. Ми, як місіонерська нація, готові і надалі служити для блага наших дружніх народів. Використовуючи всі наявні ресурси, зробімо все, що можливо сьогодні» -закликав Михайло Степанович.

Попередня Молодіжні лідери провели ток-шоу на тему : "Конфлікт поколінь"
Наступна Що робити з підлітками у церквах?

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко: «Маємо зважати на дві сторони євроінтеграції»

Нещодавній візит делегації Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій до Брюсселю у черговий раз показав – на шляху євроінтеграції ще є перешкоди (насамперед у площині права та моралі), які належить подолати.

Новини братерства

Київська церква «Скинія» відзначила День народження хрещенням та рукопокладанням

Кінець січня – початок лютого у київській церкві ХВЄ «Скинія» святкують річницю  утворення своєї помісної громади, яку Господь благословляє стабільним ростом. Так і цього разу…

Новини братерства

Комітет ЦХВЄУ оголосив 2014-й роком християнської сім’ї

На засіданні Комітету ЦХВЄУ, що відбулося 12 грудня 2013 року, старші пресвітери братерства відзвітували про роботу за рік. А також  визначилися із пріоритетом служіння  на майбутнє – це сім’я та її цінності.