Травень 15, 2012 0 391 Переглядів

Поки українці читають, ми будемо пропонувати їм надруковане Слово

Це сказав під час  “Молитви за Україну та сусідні держави” Ондрей Гарай, регіональний директор по СНД міжнародної організації «Кожен дім для Христа», яку в Україні представляє асоціація «Поклик».
Захід відбувся 9 травня 2012 року в Києві і в ньому крім українських священнослужителів взяли участь 15 міжнародних директорів місії “Кожний Дім для Христа” з країн СНД та Східної Європи.

Священнослужителі ЦХВЄУ на чолі зі старшим єпископом Михайлом Паночко долучилися до молитовної зустрічі, що  стала завершальною частиною конференції і мала на меті, враховуючи важливу роль євангельського християнства в Україні та світі, надихнути та підтримати представників організацій з пострадянських країн в їхніх зусиллях.
«Враховуючи, що народи Європи в духовній кризі, потребують надприроднього Божого втручання в ситуацію, будьмо готові платити ціну. Адже бути християнином часто це і означає. Ми, як місіонерська нація, готові і надалі служити для блага наших дружніх народів. Використовуючи всі наявні ресурси, зробімо все, що можливо сьогодні» -закликав Михайло Степанович.

Попередня Молодіжні лідери провели ток-шоу на тему : "Конфлікт поколінь"
Наступна Що робити з підлітками у церквах?

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Служіння у новому форматі під час Малинфесту, інтернет-євангелізм – теми, які розглянув молодіжний комітет ЦХВЄУ

 19 лютого 2015 року у Києві відбулося засідання молодіжного комітету ЦХВЄУ. Зі словами…

Новини братерства

Звернення ВРЦІРО щодо утвердження миру та поступу українського суспільства

   Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає всіх віруючих продовжувати молитися за мир та благополуччя в Україні. Всіх причетних до розпалювання військового конфлікту на Сході України

Новини братерства

Рада євангельських церков упорядкує капеланське служіння у війську

     Багатоманіття волонтерських ініціатив і капеланів-добровольців із протестантських церков обумовлюють необхідність систематизації та упорядкування цієї діяльності в Збройних Силах України.