Листопад 6, 2015 0 538 Переглядів

Відбулася міжобласна конференція на Житомирщині

      31 жовтня в Коростені у приміщенні Семінарії Практичного Богослов’я відбулась молодіжна конференція церков ХВЄ центрального регіону (включає в себе молодь Житомирської, Чернігівської та Київської областей). Учасниками конференції стали понад 150 молодих християн, які з’їхались для того, щоб провести цей день в спільності, поклонінні Богу та навчанні.

      Відповідальний за проведення конференції – обласний керівник молоді Житомирщини Микола Фасолько спочатку надав слово Віталію Лисюку, ректору Семінарії. Той нагадав слова Ісуса Христа з Його великого доручення – ідіть і навчіть всі народи (Мт.28:19-20). Звісно ж, для того, щоб навчати інших, потрібно самому постійно вивчати Слово.

      Після гарячої молитви молодь славила Бога у піснях. Співом служила молодь з Брусилівщини та м. Бердичева. Згодом присутні мали змогу почути спів та поезію у виконанні представників різних церковних делегацій. Ну і, звичайно ж, послухати проповіді.

      Спочатку слово було надано Нетту Роджерсу, гостю з Норвегії. Проповідник звернувся до молоді із запитанням: «Якби ви вперше зустрілись з людиною, що не вірить в існування Бога, то що б ви їй сказали?».  Ми повинні бути носіями звістки про Божу любов та спасіння у сьому світі.

      Основним спікером конференції був Микола Савчук – пастор з м. Вишневого.  Він розпочав із свідоцтва про велику Божу дію у його власному житті – зцілення від туберкульозу кісток у дитячому віці. Теми обох його проповідей стосувались розуму й пам’яті християнина. Наш розум – це основне місце битви. Бог допомагає нам пройти через різні ситуації життя, а за нами вибір – що пам’ятати, а про що не згадувати. Господь – Той, Хто вибрав нас, Він – за нас, і все, що відбувається у нашому житті є на добро (Рим.8:28-39). Стосовно нашої пам’яті проповідник також зазначив  важливі поради. Пам’ятаючи втрати, слід відпускати гіркоту втрат. Та порадив ставити «пам’ятники» як на місці вже звершених, так і майбутніх перемог. Ілюстраціями служили як випадки з життя різних Біблійних героїв, так і з повсякденного життя.

      Під час обіду молодь мала можливість підкріпитися фізично та поспілкуватись. Як усім відомо, молодіжна конференція – це хороша нагода познайомитись з новими друзями, зустрітися з тими, кого давно не бачив і плідно провести даний Богом час.

      Після обіду до молоді звернувся старший пресвітер ЦХВЄ Житомирської області Володимир Дмитрович Бричка. Він зазначив важливу істину: ми не повинні боятися розпочати служити. Все колись має початок, і не варто затягувати з тим, щоб служити для Господа і людей. Християнська молодь повинна бути зразком не лише для невіруючих, але й для християн.

      Учасники конференції також  отримали інформацію стосовно можливостей Біблійного навчання, яке є важливою ланкою нашої підготовки для служіння. Адже в Біблії віруючі лише двічі названі християнами, тоді як учнями – десятки разів! Тому це не просто хороша нагода, це обов’язок кожного – здобувати знання й практикувати їх.  Семінарія Практичного Богослов’я запропонувала різні можливості для навчання. Серед них – Біблійна школа для підлітків віком 14-16 років, стаціонарна та заочна програми бакалавра в області теології та церковного служіння, а також однорічна заочна програма під назвою «Школа сімейного консультування» (детальніше за посиланням тут). Євангельська Теологічна семінарія з м.Києва представила можливість навчатись на програмі Університету Глобал онлайн до рівня бакалавра теології. Місія «Голос надії» з Луцька закликала бажаючих бути місіонерами приєднатись до трьохмісячної місіонерської школи. Як можна бачити, вибір в молоді справді широкий.

      Завершилась конференція словом настанови та молитвою завідувача молоді ЦХВЄ Богдана Левицького, який закликав молодь пам’ятати, що ми є переможцями в Ісусі Христі, Який на нашій стороні. Саме переможець успадкує все (Об.21:7).

      А молоді християни, провівши час благословенно, роз’їхались по домівках, заохочені ревно служити Господу у повсякденному слідуванні за Ним. Саме для цієї цілі  конференція й була організована.

Попередня Молодь Житомирщини, Чернігівщини та Київщини збагатилася Словом на міжобласній конференції
Наступна Між фронтом і фронтом - репортаж з робочої зустрічі служби воєнних капеланів ЦХВЄУ

Вам також може сподобатися

Відділ молодіжного служіння

«Біжіть так, щоб отримати нагороду» – з такою темою пройшла обласна молодіжна конференція у Полтаві

17 листопада 2018 року у Полтаві на базі церкви ХВЄ «Нове життя» пройшла обласна молодіжна конференція. Біля двохсот молодих людей…

Відділ молодіжного служіння

Представники влади запрошують молодь до спільної праці

МАЛИН – “Цієї події ми чекали цілий рік. І от лише декілька годин тому з’їзд розпочався. Намети розкладені, дрова розібрані, в повітрі витає смачний запах лісової вечері, а у центральному наметі сила-силенна молоді. Від співу зведеного хору аж мурашки ідуть по шкірі. Радість неймовірна: нас так багато, Бог любить нас і ми єдині в Нім”- так розпочинається репортаж на офіційному інтернет-ресурсі Відділу молодіжного служіння Malinfest.org.ua про відкриття чергового ХІІІ молодіжного зїзду ЦХВЄУ, що проходить 6-13 липня в таборі Юність поблизу м.Малин Житомирської області.