Серпень 15, 2013 0 1078 Переглядів

Молодь з Рівненщини служила в церквах Львівської області

        11 серпня молодь із міста Здолбунів Рівненської області відвідала помісну церкву ХВЄ в місті Жовква та села Малі Підліски, що на Львівщині.

        Пастор Петро Баландюк та молодь Жовківської церкви гостинно зустріли гостей із Рівненщини. Під час ранкового богослужіння надали їм можливість послужити: молодь співала і проповідувала Слово Боже. А після служіння та спільного обіду, служитель місцевої церкви Мар’ян Смолинець провів для гостей екскурсію містом.

         На вечірнє служіння молодь із Здолбунова направилась у село Малі Підліски, того ж таки Жовківського району, де також служила співом і Словом. Молодіжний керівник Здолбунівської церкви Анатолій Кибукевич разом з молоддю щиро подякував служителям місцевих церков за гостинність і відкриті серця. Адже спілкування дітей Божих – це приємна жертва Господу.  Як написано: «Не забувайте ж і про доброчинність та спільність, бо жертви такі вгодні Богові» (Євреям 13:16).    

Попередня Етапи підготовки до Міжнародного конгресу ЦХВЄ: час формувати списки делегацій
Наступна Де і коли відбудеться

Вам також може сподобатися

Відділ молодіжного служіння

Молодь Чернігівщини провела конференцію «Лайфхаки благовістя»

25 травня, в День Міжнародного благовістя у Ніжині проведено обласну

Відділ молодіжного служіння

Семінар для керівників молоді відбувся на Буковині

23-25 лютого в містечку Берегометі Чернівецької області проходив семінар для керівників молоді, на який з’їхалися близько 60 молодих служителів з усієї Чернівецької області. Спікерами були Михайло Паночко, Пол Шеппорт (Канада), Сергій Вінковський, Микола Фасолько, Петро Карпов.

Відділ молодіжного служіння

Господь — розкіш твоя! На Волині відбувся VIII з’їзд молоді

Під гаслом «Господь — розкіш твоя!» з 8 по 12