Серпень 15, 2013 0 881 Переглядів

Молодь з Рівненщини служила в церквах Львівської області

        11 серпня молодь із міста Здолбунів Рівненської області відвідала помісну церкву ХВЄ в місті Жовква та села Малі Підліски, що на Львівщині.

        Пастор Петро Баландюк та молодь Жовківської церкви гостинно зустріли гостей із Рівненщини. Під час ранкового богослужіння надали їм можливість послужити: молодь співала і проповідувала Слово Боже. А після служіння та спільного обіду, служитель місцевої церкви Мар’ян Смолинець провів для гостей екскурсію містом.

         На вечірнє служіння молодь із Здолбунова направилась у село Малі Підліски, того ж таки Жовківського району, де також служила співом і Словом. Молодіжний керівник Здолбунівської церкви Анатолій Кибукевич разом з молоддю щиро подякував служителям місцевих церков за гостинність і відкриті серця. Адже спілкування дітей Божих – це приємна жертва Господу.  Як написано: «Не забувайте ж і про доброчинність та спільність, бо жертви такі вгодні Богові» (Євреям 13:16).    

Попередня Етапи підготовки до Міжнародного конгресу ЦХВЄ: час формувати списки делегацій
Наступна Де і коли відбудеться

Вам також може сподобатися

Новини

Молодіжне служіння УЦХВЄ: нові обличчя та нові плани

На цьогорічній звітно-виборній конференції Української Церкви Християн Віри Євангельської відбулися

Відділ молодіжного служіння

«Біжіть так, щоб отримати нагороду» – з такою темою пройшла обласна молодіжна конференція у Полтаві

17 листопада 2018 року у Полтаві на базі церкви ХВЄ «Нове життя» пройшла обласна молодіжна конференція. Біля двохсот молодих людей…