Березень 21, 2012 0 781 Переглядів

Бог чекає від нас рішення – присвятити себе для Господа

Серед приорітетних у християнстві тем одну з важливих займає сфера святості у ходженні перед Богом та особистої посвяти. Християнин, що займає правильну позицію у даних питаннях, робить «міцним своє покликання та вибрання» (1 Петра 1:10). Роздумами про аспекти святості, біблійне та людські поняття про святість, особисте посвячення на служіння Господу ділився з християнською молоддю Волині старший єпископ Всеукраїнського союзу церков християн віри євангельської Михайло Степанович Паночко.

Сонячним суботнім ранком 17 березня 2012 року до церкви Христа Спасителя м. Луцька приїхали на обласну молодіжну конференцію християни з усіх куточків Волині. Переповнений дім молитви, у якому відбулася зустріч молоді, прийняв понад 1500 учасників конференції.

У своєму вітальному слові єпископ Степан Васильович Веремчук заохочував слухачів бути для оточуючих Христовою запашністю. «Дивлячись на вас, – звернувся він, – я радію, що на Волині такий потенціал працівників». Тему плодовитості для Ісуса Христа продовжив у своєму зверненні старший єпископ Волинського об’єднання церков християн віри євангельської Михайло Іванович Близнюк. Його роздуми над притчею про сіяча – про важливість Слова Божого та стан сердечного ґрунту – спонукають перевірити себе сьогодні, щоб побачити власне майбутнє.

Протягом усієї молодіжної конференції для усіх присутніх співом служили перший молодіжний хор церкви Христа Спасителя міста Луцька та співочий гурт «Левит».

Основною частиною конференції для молоді стали семінари «Особисте посвячення» та «Поклик до праці», які виклав старший єпископ України Всеукраїнського союзу церков християн віри євангельської Михайло Степанович Паночко. Для молодих християн, у яких попереду життєвий шлях, важливо зрозуміти важливість сердечної чистоти та щирої посвяти Господеві. Звертаючись до молоді, старший єпископ України сказав: «Дивлячись на вас, як згадую свою молодість, як ми росли, вірили, боролись, переживали». Адже, Христовий «молодий виноградник» продовжить виконання Великого доручення Ісуса – проповідь Євангелії та розбудову Його церкви. Саме тому служителі, піклуючись про молоде покоління, прагнуть навчити та спонукати до праці.

Тему особистого посвячення Михайло Степанович розпочав з пояснення важливості святості, без якої не можливо бачити Бога. Святість – це «віза» до небесного Єрусалиму, яка Духом Святим запечатана у серці Божих дітей. Ніщо інше, ні титули, посади, десятина, молитва, відвідини зібрань та добрі справи, не стануть пропуском в Небеса, зауважив служитель. Першою сходинкою до святості, наставник молоді назвав святість через віру в Господа, тобто відокремлення від гріха та світу. Він наголосив на важливості, цінності та святості жертви Христа, якої достатньо для повного нашого освячення. Рішення служити Богові – ось наступний крок для зростання у святості. «Посвячення – це добровільний акт віддати своє життя Богові з почуття вдячності», – пояснив служитель. «Будьте й самі святі в усім вашім поводженні», радить Боже Слово, щоб зростати у святості. Поведінка не повинна засоромити Спасителя та Господа Ісуса. Отже, уподібнення Христу або свята поведінка – це третя сходинка до святості. Єпископ заохочував молодих людей посвятити Богові всі сфери свого життя.

Після цікавого спілкування у перерві, яке полюбляє молодь, конференцію продовжив старший пресвітер помісної церкви Петро Трохимович Мельник. Він спонукав християн до духовного пробудження та пильності у християнському житті.

Далі Михайло Степанович Паночко продовжив молодіжну конференцію викладом семінару «Поклик до праці». У даній темі молодь мала змогу послухати роздуми та спогади служителя щодо поклику до праці. Михайло Степанович торкався питань Божого поклику, посвяти та вірності, «великого» та «малого» служіння, необхідності жертвувати та віддавати для Господа. Також старший служитель ділився власним практичним досвідом, адже за його плечима більше сорока років слідування за Христом. Він закликав молодь не просто прийти до Ісуса, щоб одержати спасіння, а посвятити себе для Нього, тобто слідувати за Ним. Завершуючи виклад, Михайло Степанович Паночко закликав вийти наперед молодих людей, котрі прийняли рішення посвятити себе на служіння. Спільна молитва посвяти, за участі присутніх служителів, надихнула молодь щиро служити Богові.

Наприкінці конференції старший єпископ України дав відповідь на численні запитання, які цікавили молодих людей. Служитель сердечно благословив волинську молодь та заохотив служити «Богові на славу, людям на свідоцтво, церкві на радість».

Тетяна Зайдель


Попередня Церква має ставати позитивно відомою: висновки конференції Київського міського об’єднання ЦХВЄУ
Наступна З життя Сумського об'єднання церков ХВЄ

Вам також може сподобатися

Новини братерства

В Луцьку відбулася ХХІІІ Звітна конференція служителів Волинського об’єднання церков ХВЄП

28 січня 2012 року в Луцьку відбулася ХХІІІ Звітна конференція служителів Волинського об’єднання церков ХВЄП під гаслом: «Отож, уважайте, щоб поводитися обережно… як мудрі» (Еф.5:15). 225 делегатів з’їзду, серед яких були пресвітери з усіх районів області, прийняв дім молитви Церкви Христа Спасителя.

Новини братерства

«Доля України не в руках політиків, а в руках Ісуса Христа»

– зауважив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко на відкритті ювілейного XV Всеукраїнського фестивалю християнської молоді, який розпочався у четвер, 5 липня, поблизу міста Малину,  що на Житомирщині.

Новини братерства

З життя Сумського об’єднання церков ХВЄ

31 березня в м. Суми відбувся семінар для сімейних пар, організований обласним об’єднанням ЦХВЄ. Семінар на тему «Сім’я у світлі Божого Слова» провів старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він говорив про те, що у сучасному світі сім’я переживає непрості часи,