Січень 13, 2014 0 414 Переглядів

Віктор Вознюк: «Особливості часу, в якому ми живемо»

      4 січня 2014 року в Рівному відбулася молодіжна обласна конференція ЦХВЄ

      В суботу вранці біля 1200 делегатів наповнили приміщення церкви «Святої Трійці» в обласному центрі. Спікерами конференції стали керівник відділу освіти Церкви ХВЄ України Віктор Вознюк, керівник відділу молоді Богдан Левицький та євангеліст Василь Кравчук.

      В першій частині зустрічі Віктор Володимирович прочитав семінар на тему «Особливості часу, в якому ми живемо», під час якого звернув увагу молоді на формування євангельського погляду на події, які зараз відбуваються навколо.

797_2

«Ми повинні відверто говорити про небезпеки нашого часу, – зауважив служитель, – та про розмиті кордони в духовній площині. В звичайному житті в багатьох речах суспільство визначило кордони, які прописані Конституцією. На приклад, існують кордони, які відділяють нас від смерті, і про них попереджають. Щоб фізично знищити велику кількість людей, потрібно тільки пересунути попереджувальну лінію. Так само лукавий переносить духовні кордони в сторону смерті – в питанні дружби зі світом, нечистого Інтернету, алкоголю та сучасної лібералізації».

      Після обіду керівник відділу молоді ЦХВЄУ Богдан Левицький у своїй проповіді звернув увагу на те, що «молодим людям потрібно сповнюватися Духом Святим», а євангеліст Василь Кравчук звершив молитву за хрещення Духом Святим. В результаті благословенного служіння більше 30 молодих людей під час молитви отримали духовне хрещення.

      Прес-служба відділу освіти ЦХВЄУ

Попередня Михайло Паночко про Євромайдан: «Це не протистояння між політиками, а сутичка правди з неправдою»
Наступна Віктор Вознюк: «Особливості часу, в якому ми живемо»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На Івано-Франківщині, в селі Красному, відкрито новий дім молитви

8 січня 2014 року відбулося офіційне відкриття приміщення для зібрань Церкви ХВЄ в селі Красному Рожнятівського району Івано-Франківської області.

Новини братерства

Завершився молитовний тур групи фінських християн

  У квітні відбувся молитовний тур групи фінських християн, які прилетіли до України пасхальної неділі (з 12 по 17 квітня 2015), щоб засвідчити свою підтримку українському народові. Група зібрала 13 молитовників віком від 18 до 80 років.

Новини братерства