Січень 13, 2014 0 490 Переглядів

Віктор Вознюк: «Особливості часу, в якому ми живемо»

      4 січня 2014 року в Рівному відбулася молодіжна обласна конференція ЦХВЄ

      В суботу вранці біля 1200 делегатів наповнили приміщення церкви «Святої Трійці» в обласному центрі. Спікерами конференції стали керівник відділу освіти Церкви ХВЄ України Віктор Вознюк, керівник відділу молоді Богдан Левицький та євангеліст Василь Кравчук.

      В першій частині зустрічі Віктор Володимирович прочитав семінар на тему «Особливості часу, в якому ми живемо», під час якого звернув увагу молоді на формування євангельського погляду на події, які зараз відбуваються навколо.

797_2

«Ми повинні відверто говорити про небезпеки нашого часу, – зауважив служитель, – та про розмиті кордони в духовній площині. В звичайному житті в багатьох речах суспільство визначило кордони, які прописані Конституцією. На приклад, існують кордони, які відділяють нас від смерті, і про них попереджають. Щоб фізично знищити велику кількість людей, потрібно тільки пересунути попереджувальну лінію. Так само лукавий переносить духовні кордони в сторону смерті – в питанні дружби зі світом, нечистого Інтернету, алкоголю та сучасної лібералізації».

      Після обіду керівник відділу молоді ЦХВЄУ Богдан Левицький у своїй проповіді звернув увагу на те, що «молодим людям потрібно сповнюватися Духом Святим», а євангеліст Василь Кравчук звершив молитву за хрещення Духом Святим. В результаті благословенного служіння більше 30 молодих людей під час молитви отримали духовне хрещення.

      Прес-служба відділу освіти ЦХВЄУ

Попередня Михайло Паночко про Євромайдан: «Це не протистояння між політиками, а сутичка правди з неправдою»
Наступна Віктор Вознюк: «Особливості часу, в якому ми живемо»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Звернення членів ВРЦіРО до Верховної Ради України на підтримку медичної реформи

Український парламент розглядає законопроекти, спрямовані на реформу системи охорони здоров’я в нашій державі. Звертаємося до вас з проханням підтримати цю реформу, адже вона є однією з ключових для подальшого…

Новини братерства

Відкрито набір до Міжнародної місіонерської школи

   З 2 червня по 22 серпня 2014 на базі Київського Біблійного інституту місія «Світло для народів» (Швеція) проведе Місіонерську школу. Це вже втретє молоді служителі Церкви християн віри євангельської України та…

Новини братерства

У Шостці за 44 дні звели Дім молитви, до будівництва долучилася команда молоді з Волині

6 грудня на посвячення нового Божого храму церкви «Віфанія», що