Жовтень 19, 2011 0 489 Переглядів

“Чому молода людина знецінюється?”

Головною темою зустрічі було: «Чому молода людина знецінюється і, як повернути справжню цінність в Ісусі Христі?». Саме цю тему виклав журналіст Валентин Опря.

Молодіжний керівник Тернопільської області Віталій Лисак у своєму зверненні до молоді наголосив на тому, що ми часто, будучи заклопотаними життєвими справами, не цінимо часом, який дає Господь. Тому потрібно уважніше прислухатися до того, що Бог нам хоче сказати сьогодні.

Зустріч проходила в рамках заходів, присвячених 450-річчю Пересопницького Євангелія, тому на початку свого викладу Валентин Опря закликав усіх до щирої молитви за благословення заходів, які відбуваються з цієї нагоди. «Я вірю, що це більше, ніж просто указ Президента. Бог хоче, щоб у цьому році ще більше українців пізнали Його любов через Слово Боже», — зазначив він.

На закінчення Валентин згадав історію про жінку, яка доторкнулася до Ісуса, назвавши свою розповідь: «Штовхалися всі, але отримала — одна». «Ми втрачаємо інколи роботу, друзів, можливості і думаємо, що це вже кінець. Але насправді, це хороша нагода проаналізувати своє життя і залишити погані спогади, — сказав він. — До Ісуса доторкалося багато людей, але зцілення отримала тільки та, яка вірила. Ісуса не вражає натовп. Йому важлива віра однієї людини, з нею Він має справу. Натовп створює перешкоди. Часто люди заважають отримати те, що Бог хоче нам дати. Ісус бачить більше. Він шукає людину, щоб її благословити!»

Більше фотографій на сайті журналу “Благовісник”

Попередня Святкування 85 річчя церкви ХВЄ в місті Острозі
Наступна П’ять хвилин вдячності. Зумієш?

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Олександр Попчук поділився із хмельницькими служителями тонкощами благовістя

  

Вчитель-євангелист Олександр Попчук завітав на Хмельниччину, де  в суботу, 6 квітня, служив для благовісників, проповідників Євангелія.

Новини регіонів

Поїздка на Волинь – Голоби, Цміни

    13 листопада старший єпископ Михайло Паночко відвідав церкву ХВЄ в смт. Голоби Волинської області, де місцева громада відзначала свій 15-річний ювілей. Святкували на День подяки за врожай.

Новини регіонів

У Рівненській ОДА відбувся позачерговий Молитовний сніданок

24 жовтня в Рівненській обласній державній адміністрації відбувся позачерговий Духовний