Липень 30, 2019 0 153 Переглядів

На Львівщині відбувся XIV молодіжний фестиваль  «Фокус життя»

Тема цьогорічного молодіжного фестивалю на Львівщині – досягай цілі! Центральним біблійним віршем є  «Хіба ж ви не знаєте, що ті, хто на перегонах біжить, усі біжать, але нагороду приймає один? Біжіть так, щоб одержали ви» (1Кор. 9:24-26).

Під час відкриття фестивалю 29 липня старший пресвітер області Володимир Якимів зазначив, що Бог обрав Давида та мав для нього певну мету. Також Господь має задум на кожного з нас. Він волею Своєю визначив нас ще з утроби матері, щоб ми були дітьми Божими. Саме Бог формує, настановляє та вчить, щоб у житті ми досягали цілі. Він – Звершитель і через людину показує Свою силу та Свою славу.

Написано: «Він вчора, сьогодні і навіки Той самий».  Наша ціль криється в Божому слові, Дусі Святому та помазанні. Бо нам довірено: послух, покору та пильнування!

У другий день фестивалю пастор Олександр Савчук у своїй проповіді «Формулюй чітко» наголосив на тому, що правильна дія веде до результату, неправильна – руйнує все.

«Допоки ви не сформулювали ким хочете бути, то маєте рух заради руху, а коли буде сформована ціль, то буде рух заради цілі, – підкреслив спікер. – Якщо ти будеш вірний лише Богу, це дасть тобі успіх у житті. Бог може вирішити будь-яку проблему, питання лише у тому, чи ти її Йому довіриш».

У рамках фестивалю також відбулися різноманітні тематичні секції та волейбольний турнір. Серед спікерів, які служили – Олександр Попчук, Ярослав Ярошенко, Ярослав Вихопень, Іван Білик та ін. Завeршився обласний молодіжний з’їзд 2 серпня, цього дня для молоді Львівщини служив тауож старший єпископ Михайло Паночко.

Юлія Шлиян

Попередня «Розорюйте цілину!» -  репортаж з ХХІІ конференції місії «Голос надії»
Наступна Щорічний з`їзд військових капеланів УЦХВЄ відбувся у Києві

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Команда українських богословів взяла учаcть у науковій конференції у Вільнюсі

   «Реформація: історія та сучасність» – під такою назвою 24–25 квітня 2015 року в м. Вільнюс (Литва) пройшла Міжнародна науково-практична конференція.

Новини братерства

У Селецькій церкві дякували Богу за врожай та 90-літній ювілей

15 вересня 2013 року відбулося святкове богослужіння в церкві ХВЄ с. Селець Дубровицького району, що на Рівненщині. ·Сельчани разом із гостями ·щиро дякували Господа за плоди своє землі та за весь шлях церкви, якій у нинішньому році минуло 90 років.

Новини братерства

Єпископ Цвор: «На суспільство може впливати лише Церква сповнена Духом Святим»

27 жовтня, в рамках святкування 20-ліття київської церкви християн віри євангельської «Філадельфія» (вул.Голосіївська, 57) відбулася конференція «Вплив євангельського руху в історії»…