Липень 30, 2019 0 316 Переглядів

На Львівщині відбувся XIV молодіжний фестиваль  «Фокус життя»

Тема цьогорічного молодіжного фестивалю на Львівщині – досягай цілі! Центральним біблійним віршем є  «Хіба ж ви не знаєте, що ті, хто на перегонах біжить, усі біжать, але нагороду приймає один? Біжіть так, щоб одержали ви» (1Кор. 9:24-26).

Під час відкриття фестивалю 29 липня старший пресвітер області Володимир Якимів зазначив, що Бог обрав Давида та мав для нього певну мету. Також Господь має задум на кожного з нас. Він волею Своєю визначив нас ще з утроби матері, щоб ми були дітьми Божими. Саме Бог формує, настановляє та вчить, щоб у житті ми досягали цілі. Він – Звершитель і через людину показує Свою силу та Свою славу.

Написано: «Він вчора, сьогодні і навіки Той самий».  Наша ціль криється в Божому слові, Дусі Святому та помазанні. Бо нам довірено: послух, покору та пильнування!

У другий день фестивалю пастор Олександр Савчук у своїй проповіді «Формулюй чітко» наголосив на тому, що правильна дія веде до результату, неправильна – руйнує все.

«Допоки ви не сформулювали ким хочете бути, то маєте рух заради руху, а коли буде сформована ціль, то буде рух заради цілі, – підкреслив спікер. – Якщо ти будеш вірний лише Богу, це дасть тобі успіх у житті. Бог може вирішити будь-яку проблему, питання лише у тому, чи ти її Йому довіриш».

У рамках фестивалю також відбулися різноманітні тематичні секції та волейбольний турнір. Серед спікерів, які служили – Олександр Попчук, Ярослав Ярошенко, Ярослав Вихопень, Іван Білик та ін. Завeршився обласний молодіжний з’їзд 2 серпня, цього дня для молоді Львівщини служив тауож старший єпископ Михайло Паночко.

Юлія Шлиян

Попередня «Розорюйте цілину!» -  репортаж з ХХІІ конференції місії «Голос надії»
Наступна Щорічний з`їзд військових капеланів УЦХВЄ відбувся у Києві

Вам також може сподобатися

Відділ молодіжного служіння

На Донеччині пройшла молодіжна конференція

20 квітня в місті Краматорську відбулася молодіжна конференція на тему «Гармонія особистих взаємин із Богом». Основними спікерами конференції були пастори Богдан Левицький і Віктор Вознюк.

Відділ молодіжного служіння

Представники влади запрошують молодь до спільної праці

МАЛИН – “Цієї події ми чекали цілий рік. І от лише декілька годин тому з’їзд розпочався. Намети розкладені, дрова розібрані, в повітрі витає смачний запах лісової вечері, а у центральному наметі сила-силенна молоді. Від співу зведеного хору аж мурашки ідуть по шкірі. Радість неймовірна: нас так багато, Бог любить нас і ми єдині в Нім”- так розпочинається репортаж на офіційному інтернет-ресурсі Відділу молодіжного служіння Malinfest.org.ua про відкриття чергового ХІІІ молодіжного зїзду ЦХВЄУ, що проходить 6-13 липня в таборі Юність поблизу м.Малин Житомирської області.

Новини регіонів

Господь — розкіш твоя! На Волині відбувся VIII з’їзд молоді

Під гаслом «Господь — розкіш твоя!» з 8 по 12