Липень 30, 2019 0 271 Переглядів

На Львівщині відбувся XIV молодіжний фестиваль  «Фокус життя»

Тема цьогорічного молодіжного фестивалю на Львівщині – досягай цілі! Центральним біблійним віршем є  «Хіба ж ви не знаєте, що ті, хто на перегонах біжить, усі біжать, але нагороду приймає один? Біжіть так, щоб одержали ви» (1Кор. 9:24-26).

Під час відкриття фестивалю 29 липня старший пресвітер області Володимир Якимів зазначив, що Бог обрав Давида та мав для нього певну мету. Також Господь має задум на кожного з нас. Він волею Своєю визначив нас ще з утроби матері, щоб ми були дітьми Божими. Саме Бог формує, настановляє та вчить, щоб у житті ми досягали цілі. Він – Звершитель і через людину показує Свою силу та Свою славу.

Написано: «Він вчора, сьогодні і навіки Той самий».  Наша ціль криється в Божому слові, Дусі Святому та помазанні. Бо нам довірено: послух, покору та пильнування!

У другий день фестивалю пастор Олександр Савчук у своїй проповіді «Формулюй чітко» наголосив на тому, що правильна дія веде до результату, неправильна – руйнує все.

«Допоки ви не сформулювали ким хочете бути, то маєте рух заради руху, а коли буде сформована ціль, то буде рух заради цілі, – підкреслив спікер. – Якщо ти будеш вірний лише Богу, це дасть тобі успіх у житті. Бог може вирішити будь-яку проблему, питання лише у тому, чи ти її Йому довіриш».

У рамках фестивалю також відбулися різноманітні тематичні секції та волейбольний турнір. Серед спікерів, які служили – Олександр Попчук, Ярослав Ярошенко, Ярослав Вихопень, Іван Білик та ін. Завeршився обласний молодіжний з’їзд 2 серпня, цього дня для молоді Львівщини служив тауож старший єпископ Михайло Паночко.

Юлія Шлиян

Попередня «Розорюйте цілину!» -  репортаж з ХХІІ конференції місії «Голос надії»
Наступна Щорічний з`їзд військових капеланів УЦХВЄ відбувся у Києві

Вам також може сподобатися

Відділ молодіжного служіння

Комітет обласних керівників молоді: етапи підготовки до молодіжного з’їзду

  21 березня в м. Києві відбулося засідання Комітету обласних керівників молоді України, центральною темою якого стало планування ХVII з’їзду молоді ЦХВЄУ

Відділ молодіжного служіння

Учасники Малинфесту закликали владу зупинити масовий виїзд молодих людей за кордон, викорінивши причини цього явища

Учасники всеукраїнського молодіжного з’їзду УЦХВЄ надіслали Звернення до української влади – на ім’я Голови ВРУ Андрія Парубія, Президента України Петра Порошенка та прем’єр-міністра Володимира Гройсмана

Відділ молодіжного служіння

БАГАЧКА ФЕСТ 2019, ХРИСТОС ПОНАД УСЕ!

З 29 липня по 3 серпня 2019 р. біля містечка