Червень 27, 2013 0 1006 Переглядів

Відбувся молодіжний з’їзд у Мукачеві

З 25 по 30 червня відбувся регіональний молодіжний з’їзд християнської молоді, організований Рівненським обласним об’єднанням ЦХВЄУ. На базі християнського табору «Віфанія», що у селі Клиновець, Мукачівського району, зібралася молодь з Рівненської, Закарпатської та Тернопільської областей.

       Такий табір – хороша нагода для молоді активно відпочити, послужити один одному і налагодити нові знайомства. А ще – отримати таке важливе для кожного слово наставлення. Єпископ Закарпатського об’єднання Віктор Хрипта проповідував на тему: «Мова нашого життя».  Пастор і учитель, завідувач відділу освіти церков ХВЄ Віктор Вознюк говорив про радість перемоги та гіркоту втрат, а також про виклики сучасності для молодої людини.

   Служитель Валентин Опря провів молодіжний форум на тему: «Як реалізувати себе у молодіжному служінні». Юнаки та дівчата охоче спілкувалася із молодіжними керівниками місцевих церков, задавали багато актуальних запитань щодо організації діяльності у церкві, про те як визначити, що саме Бог кличе тебе до служіння. Пастор Юрій Попович, викладатиме на тему: «Віра християнина».

      Як планується, 28 червня молодь візьме участь у загальному богослужінні, де буде служити словом та прославлятиме Бога.

      За час табору молоді люди мають нагоду зробити кілька екскурсій по Закарпаттю: побувати в Ужгороді, відвідати Мукачівський замок та скупатися в термальних джерелах м. Берегового.

      Прес-центр Закарпатського об’єднання ЦХВЄУ

Попередня ВІН ПРОСЛАВИТЬ МЕНЕ!
Наступна Михайло Паночко відвідав церкви у Мелітополі, Токмаку та Бердянську

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Міжконфесійна молитва за єдність християн відбулася у Києві

25 січня підтримуючи ініціативу Тижня молитов за єдність християн Церква християн віри євангельської України запросила священнослужителів та вірних різних конфесій до храму київської церкви «Філадельфія» (Голосіївська, 57).

Новини братерства

Лідери молодіжного служіння братерства випробували «Корейське чудо»

     На початку травня  група служителів на чолі із завідувачем молодіжного служіння ЦХВЄУ Богданом Левицьким відвідала Південну Корею.

Новини братерства

На житловому масиві «Львівський маєток» закладено перші цеглини нового Дому молитви

   За останні роки навколо Києва з’явилося немало затишних житлових комплексів з новим сучасним плануванням та інфраструктурою. Один з них – «Львівський маєток» на території  села  Софіївська Борщагівка. 16 грудня 2015 р. там було здійснено посвячення та закладено перші цеглини нового Дому молитви.