Травень 27, 2019 1 635 Переглядів

Молодь Чернігівщини провела конференцію «Лайфхаки благовістя»

25 травня, в День Міжнародного благовістя у Ніжині проведено обласну молодіжну конференцію на тему «Лайфхаки благовістя». Основна мета спорядити молоде покоління практичними порадами для поширення Доброї новини.

Про «Повсякденний євангелизм» навчав  Вадим Корольчук, місіонер та відповідальний за відділ молоді Полтавщини. Ключова думка викладу, що благовістя це характерна риса віруючої людини.

Віталій Оніщенко, заступник старшого пресвітера Чернігівської обл. розповідав про основи благовістя, які в Христі Ісусі є вічними. «Надважливо не допустити розриву між поколіннями, адже проповідь Євангелії даремна без благословіння і передачі, – зауважив пастор Віталій. – На горі Преображення були Мойсей, Ілля і Ісус, які мали послідовників у справі».

Після обіду Вадим Корольчук викладав семінар про переваги особистого євангелизму. Ділитися вісткою про Христа із ближніми можна в будь-якому місці, будь-який час і цю справу може робити кожен. Також зауважив, що проповідь від серця до серця є найкращим методом і дає чудові результати.

По закінченню конференції молодь мала час для спілкування і давала добрі відгуки про почуте.

Вадим Антонюк відповідальний за відділ молоді на Чернігівщині, як організатор даного заходу поділився своїм враженням: «Благовістя вкрай потрібне для України і по-особливому у нашому регіоні. Я радію, що молодь активно відгукнулася і прибула на конференцію, юнаки й дівчата уважно слухали і занотовували для себе ключові моменти. Вірю, що даний захід став місцем спорядження, а також змотивував до проповіді Євангелія тих, хто ослаб в даній справі» – підкреслив служитель.

Попередня «Хмельницький - за сім’ю!» - сімейний фестиваль об’єднав хмельничан   
Наступна Більше сотні людей відгукнулись на заклик Нікі Круза до покаяння під час конференції «Час вірити» у Чернівцях

Вам також може сподобатися

Відділ молодіжного служіння

Представники влади запрошують молодь до спільної праці

МАЛИН – “Цієї події ми чекали цілий рік. І от лише декілька годин тому з’їзд розпочався. Намети розкладені, дрова розібрані, в повітрі витає смачний запах лісової вечері, а у центральному наметі сила-силенна молоді. Від співу зведеного хору аж мурашки ідуть по шкірі. Радість неймовірна: нас так багато, Бог любить нас і ми єдині в Нім”- так розпочинається репортаж на офіційному інтернет-ресурсі Відділу молодіжного служіння Malinfest.org.ua про відкриття чергового ХІІІ молодіжного зїзду ЦХВЄУ, що проходить 6-13 липня в таборі Юність поблизу м.Малин Житомирської області.

Відділ молодіжного служіння

Відбулася міжобласна конференція на Житомирщині

      31 жовтня в Коростені у приміщенні Семінарії Практичного Богослов’я відбулась молодіжна конференція церков ХВЄ центрального регіону. Учасниками конференції стали понад 150 молодих християн, які з’їхались для того, щоб провести цей день в спільності, поклонінні Богу та навчанні.

Відділ молодіжного служіння

Молодь молиться про Боже покликання

    Понад 300 юнаків та дівчат з церков Львівщини зібралися 29 листопада 2014 р. у церкві «Воскресіння», що на вул. Пекарська, 59 у Львові.