Травень 14, 2012 0 615 Переглядів

Молодіжні лідери провели ток-шоу на тему : “Конфлікт поколінь”

Розпочинаючи конференцію, присутніх привітав Микола Фасолько, академічний декан КБК. Богдан Левицький, відповідальний за відділ молодіжного служіння Союзу ХВЄ України у вітальному слові зазначив, що за віру потрібну платити високу ціну, але це не страшно, тому що Бог на нашій стороні. Богдан Петрович і закликав молодіжних керівників, щоб вони активно служили тим, кому потрібна підтримка — це молодь, перед якою стоять в практичному житті серйозні виклики.

Єпископ Камінський Микола Мартіянович привітав служителів і подякував Богу за те, що бачить нових людей, які з гідністю можуть понести те служіння, яке вони, служителі старшого покоління, свого часу розпочали.

Роздумами та навчальними семінарами ділилися з присутніми: Микола Савчук, пастор церкви, Київська обл; Ростислав Мурах, старший пресвітер Хмельницької області; Олександр Савчук, молодіжний пастор, церква Жива Надія, с. Оженин; Сергій Чорнописький, пастор церкви, м. Кам’янець-Подільський; Олександр Шевчик, пастор церкви, Запорізька область. Молодіжні керівники мали нагоду послухати цікаві та практичні лекції-доповіді спікерів та проаналізувалти стан молодіжного служіння у своїй церкві.

Ростислав Мурах викладав на протязі двох днів такі семінари: «Відновлений жертівник», «Важливий день СЬОГОДНІ» і «Про що ти мрієш?» Саме на цих семінарах, пастор Ростислав закликав молодіжних керівників до того, щоб кожен служитель проаналізував своє служіння і розставив правильні пріоритети відносно свого життя та служіння. Ми служимо наркоманам, обездоленим, алкоголікам, і це добре, але хто готовий послужити людям, у яких не будо такого гіркого минулого? Невже,матеріально достатні люди не потребують допомоги? Гроші, людська слава, авторитет не може заспокоїти спрагненої душі по Богу! Тому, ми молодіжні пастори, служителі повинні і на цю категорію людей звернути увагу і допомогти їм знайти справжній спокій у Господі, Ісусі Христі!

В ході конференції відбулося ток-шоу на тему: конфлікт поколінь. На запитання відповідали досвідченні служителі, які розуміють проблему сьогодення. Як один із учасників висловився: конфлікти були, є і будуть, але питанням в іншому: чи готові ми працювати над тим, щоби зрозуміти одне одного і допомагати тим, хто потребує допомоги?

Валентин Опря


Попередня Делегація Всеукраїнської Ради Церков відвідала музей Голокосту у Вашингтоні
Наступна Поки українці читають, ми будемо пропонувати їм надруковане Слово

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Старший єпископ ЦХВЄУ надіслав співчуття послам країн, громадяни яких загинули у збитому терористами «Boeing-777»

   Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко спрямував листи співчуття посольствам країн, громадяни яких загинули в результаті теракту вчора.

Новини братерства

Вийшла друком книга Богдана Галюка «Вірність»

  «Вірність» – це художній твір, який описує випробування, що випало на долю молодої сім’ї Кленовичів через народження чорношкірої дитини. Насмішки друзів та співробітників, підозри з боку церковної громади, а крім того, депресія та відчуття провини…

Новини братерства

Михайло Паночко відвідав слов’янські церкви ХВЄ у США, де послужив на конференції, присвяченій 25-річчю слов’янської еміграції

   Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко на початку жовтня 2014 року здійснив поїздку до Сполучених Штатів Америки, де відвідав слов’янські церкви ХВЄ. За десять днів…