Червень 13, 2012 0 739 Переглядів

Зустріч молодіжних керівників Львівщини

Молодіжні пастори бачать вихід в проведенні молодіжних зустрічей, які б стали платформою спілкування між молодшим та старшим поколінням. Відтак, питанню організації чергового Молодіжного обласногофоруму на Львівщині стало центральним в рамках організаційної зустрічі молодіжного комітету, яка нещодавно відбулася на Жовківщині.
Єпископ ЦХВЄ Львівщини Роман Ляховський першим вказав, чому молодь втрачає орієнтири і не знає, у якому напрямку рухатися. Причиною, він назвав, є розрив між старшим і молодшим поколінням та нестача підтримки і розуміння з боку батьків, служителів. «Це наші діти, це та молодь, яку довірив нам Господь, і ми маємо зробити все належне, щоби допомогти молодим християнам зростати у вірі Христовій і ставати кращими», – наголосив він. Усі зголосилися на тому, що найкращим методом морального виховання і найбільш дієвим є проведення молодіжних форумів. «Подібні форуми згуртовують молодь і завдяки їх проведенню молодь стає активною у праці для Царства Божого і Церкви Христової», – каже Анатолій Гук, заступник єпископа.
З якими закликами звернуться служителі до молоді цього року, вочевидь, випливає із набільш нагальних викликів сучасності, які руйнують духовність і підривають здорові моральні цінності. «Є дві основні проблеми, які стоять перед молоддю – це екранозалежність та порнографія, – каже молодіжний пастор Іван Білик. – Це саме те, що атакує сьогодні молодь, а щоб протистояти цьому, треба знати, до чого це може призвести в кінцевому етапі». Це вже не рідкість, коли людина, втрачаючи живе спілкування, поринає у віртуальний світ. ЇЇ життя обмежуєтся екраном комп’ютера. Як результат, людина втрачає час і руйнує своє служіння. Зчасом це переростає у хворобу, яка ламає особистість.
Підхопивши цю думку, Валентин Опря, християнський журналіст-проповідник, наголосив на тому, що молодіжним керівникам потрібно вивчити те, з чим молоді доводиться стикатися сьогодні і зрозуміти час, у якому живемо. «Сьогодні молода людина боїться відкритися служителю, і тільки тому, що ми, молодіжні керівники, не знаємо нашу молодь і не готові допомогти їм у скрутний час», – вважає Валентин. Своєрідним тестуванням на те, що найбільше турбує сучасну християнську молодь, стане опитування. Молодіжні керівники вирішили його провести на рівні області.
Інформуємо:
Молодіжний форум ЦХВЄ Львівщини відбудеться з 10 по18 серпня 2012 року у Жовківському районі. Тема цьогорічного молодіжного форуму: «Дбайте чинити міцним своє покликання!» (2 Петра 1:10). На молодіжний форум запрошено служителів пасторів ЦХВЄУ: Анатолій Кліновського (м. Борислав), Сергія Вінковського (м. Дніпропетровськ), Василя Паламарчука (заступника старшого Пресвітера ЦХВЄ Волині), Ростислава Мураха (старшого пресвітера ЦХВЄ Хмельниччини) та інших.
Прес-центр ЦХВЄ Львівщини


Попередня У Рівному вчилися перекладу Євангелія для іноземних народів
Наступна Рівненська Семінарія: 200 нових працівників для церкви!

Вам також може сподобатися

Відділ молодіжного служіння

Молодіжна конференція «Ціна вибору» зібрала 1600 учасників

У рамках Фестивалю надії 21 лютого пройшла молодіжна конференція «Ціна вибору». Захід відбувався у львівській церкві ХВЄ «Голгофа» і зібрав до участі більше півтори тисячі молодих людей із різних областей Західної України. 

Відділ молодіжного служіння

Семінар для керівників молоді відбувся на Буковині

23-25 лютого в містечку Берегометі Чернівецької області проходив семінар для керівників молоді, на який з’їхалися близько 60 молодих служителів з усієї Чернівецької області. Спікерами були Михайло Паночко, Пол Шеппорт (Канада), Сергій Вінковський, Микола Фасолько, Петро Карпов.

Журнали

Молодіжне служіння УЦХВЄ: нові обличчя та нові плани

На цьогорічній звітно-виборній конференції Української Церкви Християн Віри Євангельської відбулися