Березень 12, 2014 0 383 Переглядів

Конференція Європейської П’ятидесятницької Спільноти: «Наші серця разом з вами і ваше страждання є і нашим стражданням»

    Учасники щорічної конференції Європейської П’ятидесятницької Спільноти (Pentecostal European Fellowship), що відбулося 5-7 березня 2014 року в Ганновері (Німеччина) надіслали звернення до  п’ятидесятницьких лідерів в Україні.

      «Ми заохочуємо всіх наших 54 члени – національні п’ятидесяницькі об’єднання і надалі молитися та постити за мирне розв’язання напруженої ситуації в Україні та про Божий захист для всіх людей!» – йдеться у зверненні, що надійшло з Ганноверу.

    Більш як 80 делегатів із 26 країн, в особі голови PEF др. Арто Хамалайне на та виконавчого директора спільноти Даніела Костанца висловили свою підтримку п’ятидесятницьким церквам в Україні в цей важкий час.

    «Наші серця разом з вами і ваше страждання є і нашим стражданням. Ми віримо, що Бог прагне вжити вас для благословення вашої країни і цілого світу. Хай Бог благословить і збереже вас!» – зазначається у зверненні.

  Нагадаємо, що PEF – це мережа національних об’єднань п’ятидесятницьких церков Європи, які працюють разом з метою досягти народів сучасної Європи з благою звісткою Євангелія. Сташий єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко є членом Президіуму PEF, представляючи країни СНД. Щороку спільнота організовує лідерські конференція у одному з великих європейських міст, мета яких спілкування служителів та координація дій п’ятидесятницьких церков у країнах Європи.

Попередня Молитовне віче об’єднало сотні євангельських церков (ВІДЕО)
Наступна На Тернопільщині - новий старший пресвітер

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Завершилася виставка художніх робіт ув’язнених, присвячена Божій любові

26 серпня 2013 у Києві, у мистецькій галереї Музею Івана Гончара (вул. Лаврська, 19)  тривала виставка-конкурс мистецтва в’язнів «Переображення Господньою любов’ю». На відкритті експозиції, мета якої привернути увагу суспільства до духовних потреб ув’язнених, побували служителі ЦХВЄ Київщини.

Новини братерства

Розмова про головне або Три дні у волонтерській команді єпископа Володимира Брички

У нашому братерстві волонтерський напрямок курує єпископ Володимир Бричка, який сам здійснив уже близько сорока поїздок на прифронтові території. Цього року мені пощастило разом із Володимиром Дмитровичем відвідати Донеччину і Луганщину у комвнді волонтерів.

Новини братерства

Єпископа Володимира Бричку удостоєно медалі «За патріотизм до України»

  «Такими земляками ми маємо пишатися» –  під цією назвою газета «Новини Рокитнівщини» (Рівненська обл.) опублікувала статтю про церемонію нагородження єпископа ЦХВЄУ Володимира Брички.