Березень 12, 2014 0 291 Переглядів

Конференція Європейської П’ятидесятницької Спільноти: «Наші серця разом з вами і ваше страждання є і нашим стражданням»

    Учасники щорічної конференції Європейської П’ятидесятницької Спільноти (Pentecostal European Fellowship), що відбулося 5-7 березня 2014 року в Ганновері (Німеччина) надіслали звернення до  п’ятидесятницьких лідерів в Україні.

      «Ми заохочуємо всіх наших 54 члени – національні п’ятидесяницькі об’єднання і надалі молитися та постити за мирне розв’язання напруженої ситуації в Україні та про Божий захист для всіх людей!» – йдеться у зверненні, що надійшло з Ганноверу.

    Більш як 80 делегатів із 26 країн, в особі голови PEF др. Арто Хамалайне на та виконавчого директора спільноти Даніела Костанца висловили свою підтримку п’ятидесятницьким церквам в Україні в цей важкий час.

    «Наші серця разом з вами і ваше страждання є і нашим стражданням. Ми віримо, що Бог прагне вжити вас для благословення вашої країни і цілого світу. Хай Бог благословить і збереже вас!» – зазначається у зверненні.

  Нагадаємо, що PEF – це мережа національних об’єднань п’ятидесятницьких церков Європи, які працюють разом з метою досягти народів сучасної Європи з благою звісткою Євангелія. Сташий єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко є членом Президіуму PEF, представляючи країни СНД. Щороку спільнота організовує лідерські конференція у одному з великих європейських міст, мета яких спілкування служителів та координація дій п’ятидесятницьких церков у країнах Європи.

Попередня Молитовне віче об’єднало сотні євангельських церков (ВІДЕО)
Наступна На Тернопільщині - новий старший пресвітер

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Всеукраїнська Рада Церков відзначила своє 20-річчя

     Урочистості з нагоди 20-річчя ВРЦіРО відбулися 29 листопада у приміщенні готелю «Хрещатик». Привітати  з ювілеєм Всеукраїнську Раду Церков прийшли урядовці, народні депутати, науковці, експерти та журналісти.

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: січень 2015

     Будні і свята старшого  єпископа Церкви християн віри євангельської України наповнені зустрічами, служіннями та відрядженнями. Про деякі з них ми вже писали у новинах, але чимало так і залишається «за кадром». Відсьогодні ми започатковуємо рубрику «Щоденник старшого єпископа»  у якій буде повідомлятися про деякі події у робочому графіку Михайла Паночка, які не увійшли до новинної стрічки. 

Новини братерства

Відбувся молодіжний з’їзд у Мукачеві

 З 25 по 30 червня відбувся регіональний молодіжний з’їзд християнської молоді, організований Рівненським обласним об’єднанням ЦХВЄУ. На базі християнського табору «Віфанія», що у селі Клиновець, Мукачівського району, зібралася молодь з Рівненської, Закарпатської та Тернопільської областей.