Жовтень 15, 2017 0 833 Переглядів

Михайло Паночко взяв участь у молитовному сніданку Рівненської ОДА

  13 жовтня 2017 уперше на Рівненщині відбувся молитовний сніданок, на який прийшли десятки державних мужів, військових, ветеранів АТО, науковців, освітян, політиків та священики.

     Традицію, яка існує в парламентах понад 100 країн світу, на належному рівні вирішив започаткувати голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. «Сьогоднішній Молитовний сніданок, в першу чергу, це можливість зібрати дійсно добірне товариство людей, які представляють Україну на різних рівнях управління і у різних сферах діяльності, сісти разом та поспілкуватись. Але в основу цього покладено молитву за Рівненщину, за нашу країну, життя людей, які проживають тут і вирішення всіх проблемних питань та викликів, які перед нами стоять. Щасливий, бо бачу, що мета досягнута, а всі запрошені відгукнулись із задоволенням», – зазначив Олексій Муляренко.

     Молитовний сніданок об’єднав представників усіх релігійних конфесій: православні, греко-католики, римо-католики і євангельські протестанти.

     Важливість такого формату зустрічі пояснює народний депутат України Павло Унгурян, адже традиція Молитовних сніданків почалась відколи Ісус Христос нагодував своїх учнів: «Коли люди снідають одне з одним, коли люди спілкують одне з одним – це вже певна довіра. Це означає, що люди дружать, що вони спілкуються, що у них є дещо спільне».

     Серед присутніх у залі були координатор Українського  молитовного сніданку в США Михайло Жовнір, народні депутати від Рівненщини, ректори  провідних університетів, керівництво міста, області, силових структур,  очільники релігійних громад та військові,повідомляє сайт Рівненської ОДА.

     «Апостол Павло радить: «Я благаю чинити молитви, прохання, подяки за віх людей, за царів та всіх, хто при владі, щоб могли ми провадити тихе і мирне життя». Але було би дуже добре, аби наші слуги все ж таки знали свого пана – ім’я якому Ісус Христос. Всі ми хочемо мати успіх у молитовному житті, але є біблійна основа щоб Бог почув нас і відповів на наші молитви – нам треба стояти на платформі правди, нам треба мати чисті руки і чисте серце» – звернувся до гостей старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської Михайло Паночко.

     Присутні здійснили молитву за Україну та Рівненщину, а також обговорювали важливі та болючі для нашого суспільства теми підтримки воїнів і ветеранів АТО, виховання молоді та участі Церкви у цьому процесі, ролі загальнолюдських цінностей у сучасному суспільстві. А ще Молитовний сніданок гармонійно доповнили музичними творами у виконанні Анастасії Янцур, гурту «Авен Єзер» та хору  УПЦ КП «Знамення». Вони завершили захід духовним гімном України «Боже Великий Єдиний».

Попередня «Коли церква йде до людей» - фрагменти зустрічі для літніх мешканців Івано-Франківська
Наступна Іван Левчук. «Усе його життя — це боротьба ...»

Вам також може сподобатися

Новини

Оголошено новий набір студентів на курс «Заснування церков» на базі ЄТС

Спеціальна навчальна програма, що має наметі допомогти пасторам, місіонерам та євангелістам у відкритті нових церков, була започаткована із благословення старшого єпископа відділом освіти

Новини
Новини

Комітет ВР повторно розгляне правки до законопроекту 0931

У вівторок парламент не буде розглядати резонансні зміни в сфері