Лютий 21, 2019 0 605 Переглядів

«Ми маємо слухати Божого Слова, коли хочемо успіху», – Михайло Паночко учасникам Першого молитовного сніданку Прикарпаття

Старший єпископ УЦХВЄ 21 лютого 2019 р. відвідав Івано-Франківщину,  де взяв участь  у  Першому молитовному сніданку Прикарпаття.

Захід, що зібрав понад сто учасників, об’єднав у молитві впливових осіб краю, серед яких були депутати, громадські діячі, бізнесмени та представники церков. Це перша така подія на рівні області, на рівні міста молитовні сніданки проводять ще  з 2016 року.

Розпочався сніданок із виступу українського струнного ансамблю при обласній філармонії «Quattro corde». Потім ведучі Оксана Савчук – секретар Івано-Франківської міської ради та Олег Шеремета – координатор молитовних сніданків Прикарпаття запросили до слова  Михайла Паночка.

Звертаючись до  мешканців Прикарпаття, Михайло Степанович пригадав інший молитовний сніданок, який відбувся колись на березі Галілейського озера: «Учні працювали усю ніч і нічого не піймали. Вони були професійними рибалками, мали сіті, човни і були трудолюбиві. Так само як Україна сьогодні має все – землю, таланти – але її сіті порожні. Чому?  Учні послухались Ісуса, коли він сказав: «Закиньте сіті праворуч», і отримали чудесний результат! Ми маємо  слухати Божого Слова, коли хочемо успіху», – зауважив старший єпископ.

Він  навів цитати із  Біблії, які підтверджують цю думку: «У Слові Божому заховане щастя та успіх. Нам, українцям, треба вчитися в інших народів. Не пам’ятаю, коли у Верховній Раді сесія розпочиналася з молитви, тоді як в Америці, наприклад, моляться перед засіданнями і конгресмени, і сенатори», – підкреслив Михайло Паночко.

Присутні разом прочитали молитву «Отче наш». Потім лунало слово до молитви за військовослужбовців, перемогу і мир в Україні. Молитва за сиріт, сім’ї та благословення для України. З вітальними словами до учасників заходу також звернулися міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, депутати Верховної Ради України Анатолій Матвієнко, Оксана Білозір та Павло Унгурян.

Потужним і натхненим видався виступ президента організації  «Глобальна мережа трансформації», відомого спікера і тренера у сфері лідерства, пастора Марка Белайлса, виступи інших учасників.

На завершення Молитовного сніданку священнослужителі поблагословили молитвою усіх присутніх.

Попередня Місіонери братерства під час робочої наради звітували про працю та оновили структуру Місіонерського відділу
Наступна На Полтавщині діє 59 церков, які спрямовують зусилля на соціальну роботу та активне благовістя

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Відбулася річна звітна конференція Вінницького обласного об’єднання ЦХВЄУ

18 лютого 2012 року у Вінницькому обласному об’єднанні церков християн віри євангельської відбулася річна звітна конференція. У ній взяли участь 46 служителів з церков області, а також старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко і його заступник по західному регіону Віктор Боришкевич.

Відділ освіти

Виходить з друку книга Дональда Джі «Духовні дари»

 УВАГА! Розпочався ПЕРЕДПРОДАЖ книги Дональда Джі «Духовні дари»! Не прогавте унікальну

Новини регіонів

Відкриття церкви “Нове Життя” у смт. Петропавлівка

У неділю, 16 жовтня, для християн смт. Петропавліки був по-особливому святковий день, адже відтепер там існує церква ХВЄ “Нове життя”.