Лютий 21, 2019 0 726 Переглядів

«Ми маємо слухати Божого Слова, коли хочемо успіху», – Михайло Паночко учасникам Першого молитовного сніданку Прикарпаття

Старший єпископ УЦХВЄ 21 лютого 2019 р. відвідав Івано-Франківщину,  де взяв участь  у  Першому молитовному сніданку Прикарпаття.

Захід, що зібрав понад сто учасників, об’єднав у молитві впливових осіб краю, серед яких були депутати, громадські діячі, бізнесмени та представники церков. Це перша така подія на рівні області, на рівні міста молитовні сніданки проводять ще  з 2016 року.

Розпочався сніданок із виступу українського струнного ансамблю при обласній філармонії «Quattro corde». Потім ведучі Оксана Савчук – секретар Івано-Франківської міської ради та Олег Шеремета – координатор молитовних сніданків Прикарпаття запросили до слова  Михайла Паночка.

Звертаючись до  мешканців Прикарпаття, Михайло Степанович пригадав інший молитовний сніданок, який відбувся колись на березі Галілейського озера: «Учні працювали усю ніч і нічого не піймали. Вони були професійними рибалками, мали сіті, човни і були трудолюбиві. Так само як Україна сьогодні має все – землю, таланти – але її сіті порожні. Чому?  Учні послухались Ісуса, коли він сказав: «Закиньте сіті праворуч», і отримали чудесний результат! Ми маємо  слухати Божого Слова, коли хочемо успіху», – зауважив старший єпископ.

Він  навів цитати із  Біблії, які підтверджують цю думку: «У Слові Божому заховане щастя та успіх. Нам, українцям, треба вчитися в інших народів. Не пам’ятаю, коли у Верховній Раді сесія розпочиналася з молитви, тоді як в Америці, наприклад, моляться перед засіданнями і конгресмени, і сенатори», – підкреслив Михайло Паночко.

Присутні разом прочитали молитву «Отче наш». Потім лунало слово до молитви за військовослужбовців, перемогу і мир в Україні. Молитва за сиріт, сім’ї та благословення для України. З вітальними словами до учасників заходу також звернулися міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, депутати Верховної Ради України Анатолій Матвієнко, Оксана Білозір та Павло Унгурян.

Потужним і натхненим видався виступ президента організації  «Глобальна мережа трансформації», відомого спікера і тренера у сфері лідерства, пастора Марка Белайлса, виступи інших учасників.

На завершення Молитовного сніданку священнослужителі поблагословили молитвою усіх присутніх.

Попередня Місіонери братерства під час робочої наради звітували про працю та оновили структуру Місіонерського відділу
Наступна На Полтавщині діє 59 церков, які спрямовують зусилля на соціальну роботу та активне благовістя

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Я и дом мой будем служить Господу


Василий Собко,пастор церкви г. Городок Хмельницкой области, заместитель старшого пресвитера

Собко Василий Анатольевич, родился 4 сентября 1951 года.
Проживает в городе Городок Хмельницкой области.
Родился и воспитывался в семье служителя. С молодых лет активно служил Богу, занимался с молодежью. 

Новини регіонів

У Дніпропетровську провели євангелізацію серед мітингувальників

     22 лютого на Європейській площі міста Дніпропетровська відбулася євангелізація. За словам учасників благовістя, приємно було бачити, як і молодь, і дорослі люди, уважно слухали Євангеліє.

Новини регіонів

Кузнецовськ: церква у місті атомників пережила духовну зливу

     У травні на Рівненщині та Волині пройшли сильні дощі з грозами. Милосердний Господь зросив землю, а також, не залишив без життєдайної води – Його Святого Слова  серця свого народу.  Зокрема, у церкві ХВЄ у місті-супутнику Рівненської АЕС – Кузнецовську, недільний день 24 травня 2015 р видався щедрим на гостей та благословенні зібрання.