Листопад 12, 2019 0 578 Переглядів

Лідери п’ятидесятницьких церков Європи у Києві здійснили молитву за Європейський континент

У неділю, 10 листопада 2019 р. у Києві відбулася молитва за Європу. Лідери п’ятидесятницьких церков європейських країн щороку збираються на молитву у різних столицях Європи.

Нинішнього року молитовне богослужіння провели у Києві, у церкві по вул. Кар’єрній,44, яка цього дня святкувала своє 45-річчя.

Старші священнослужителі національних п’ятидесятницьких церков з Австрії, Боснії, Бельгії, Норвегії, Швеції, Франції, Словенії та Фінляндії долучилися до київських братів та сестер для молитви за конкретні потреби різних регіонів Європи.

Директор Департаменту зовнішніх зв’язків УЦХВЄ Юрій Кулакевич представив гостей: першим у молитві присутніх повів глава П’ятидесятницької європейської спільноти (Pentecostal European Fellowship) Пелле Хорнмарк зі Швеції.

«Наша загальноєвропейська п’ятидесятницька спільнота – це приблизно 60 національних об’єднань у різних країнах, – повідомив Пелле Хорнмарк –  Я вірю, що пробудження іще з великою силою прийде на цей континент. І найкращий шлях, принести його в Європу, прийти з молитвою перед престол Господній».

Лідери інших національних об’єднань повели  у молитві за потреби окремих європейських країн. Вони ділилися відкриттями та закликали до молитви за такі загальні потреби, як встановлення миру в окремих регіонах, відкриття  нових церков та зміцнення в Дусі Святому.

Завершуючи молитву Пелле Хорнмарк, сказав до присутніх у залі: «Дякую за вашу ревність та посвяту справі місії в нашому спільному європейському домі. Хочемо ваш місіонерський настрій повезти з собою додому».

Попередня 18 випускників КБІ отримали дипломи бакалавра та християнського служителя за програмами «Пасторське служіння» і «Християнська педагогіка»
Наступна У селищі Куликів на Львівщині урочисто відкрили новий Дім молитви

Вам також може сподобатися

Новини

Презентували збірку з оповіданням літературного конкурсу ім. Джона Буньяна

У Києві відбулася офіційна презентація збірки оповідань «Тонка грань», яка

Новини

У Луцьку пройшла 32 конференція Волинського об’єднання церков Української Церкви ХВЄ

26 грудня 2020 р. у новозбудованому приміщені луцької церкви «Спасіння»

Новини

Слово про мрію і свободу – нотатки всеукраїнського Дня подяки

«Про цей день я так давно мріяв! – схвильовано поділився