Листопад 12, 2019 0 336 Переглядів

Лідери п’ятидесятницьких церков Європи у Києві здійснили молитву за Європейський континент

У неділю, 10 листопада 2019 р. у Києві відбулася молитва за Європу. Лідери п’ятидесятницьких церков європейських країн щороку збираються на молитву у різних столицях Європи.

Нинішнього року молитовне богослужіння провели у Києві, у церкві по вул. Кар’єрній,44, яка цього дня святкувала своє 45-річчя.

Старші священнослужителі національних п’ятидесятницьких церков з Австрії, Боснії, Бельгії, Норвегії, Швеції, Франції, Словенії та Фінляндії долучилися до київських братів та сестер для молитви за конкретні потреби різних регіонів Європи.

Директор Департаменту зовнішніх зв’язків УЦХВЄ Юрій Кулакевич представив гостей: першим у молитві присутніх повів глава П’ятидесятницької європейської спільноти (Pentecostal European Fellowship) Пелле Хорнмарк зі Швеції.

«Наша загальноєвропейська п’ятидесятницька спільнота – це приблизно 60 національних об’єднань у різних країнах, – повідомив Пелле Хорнмарк –  Я вірю, що пробудження іще з великою силою прийде на цей континент. І найкращий шлях, принести його в Європу, прийти з молитвою перед престол Господній».

Лідери інших національних об’єднань повели  у молитві за потреби окремих європейських країн. Вони ділилися відкриттями та закликали до молитви за такі загальні потреби, як встановлення миру в окремих регіонах, відкриття  нових церков та зміцнення в Дусі Святому.

Завершуючи молитву Пелле Хорнмарк, сказав до присутніх у залі: «Дякую за вашу ревність та посвяту справі місії в нашому спільному європейському домі. Хочемо ваш місіонерський настрій повезти з собою додому».

Попередня 18 випускників КБІ отримали дипломи бакалавра та християнського служителя за програмами «Пасторське служіння» і «Християнська педагогіка»
Наступна У селищі Куликів на Львівщині урочисто відкрили новий Дім молитви

Вам також може сподобатися

Новини

Третя Всеукраїнська Хода на захист прав дітей та сімей зібрала близько 10 тисяч учасників

Цього року Всеукраїнська Хода на захист прав дітей та сімей

Новини

Розпочато реєстрацію на Східноєвропейський лідерський форум-2019

6-9 листопада 2019 року в Києві відбудеться дев’ятий Східноєвропейський лідерський

Новини

Десять цікавих та повчальних фактів із життя Віктора Боришкевича

В обідню пору, 2-го жовтня 2019 року, вітчизняне п’ятидесятництво сколихнула