Квітень 19, 2020 0 275 Переглядів

Привітання старшого єпископа УЦХВЄ Михайла Паночка зі світлим святом Пасхи. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Христос воскрес! Воістину воскрес!
Дорогі сестри і брати, дорога Церкво України! Прийміть сердечні вітання зі святом Воскресіння нашого Господа Ісуса Христа!
Воскресіння Ісуса стало потужною підвалиною християнської віри. Це яскравий доказ того, що Бог має владу над смертю і над пеклом. Ми щасливі люди, бо віруємо. Що б не сталося в житті, які би хвилі не здійнялися в життєвому морі, віра в те, що Ісус воскрес – і ми воскреснемо, триматиме нас.
Я благословляю вас Іменем Господнім! Вірю, що воскреслий Ісус із вами. Він чує ваші молитви, Він спасає тисячі і мільйони людей у цілому світі.
Доказ Його воскресіння – Його Церква, плід Його перемоги на хресті. Бог послав Сина на смерть, щоб відкупити нас від гріха і вічної погибелі й дати надію на воскресіння мертвих.
Хай радість Воскресіння панує в ваших серцях, у ваших домах, у кожній громаді – в Ім’я Ісуса, воскреслого з мертвих!
Старший єпископ УЦХВЄ
Михайло Паночко.

Відео-привітання із сурдоперекладом.

Попередня В п'ятидесятницьких церквах триває тижневий молитовний марафон
Наступна Як жити у світі фейкових новин та сприймати сумнівний «християнський» контент - на питання відповідають Михайло Паночко та Анатолій Козачок. Частина 2 (ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Оргкомітет Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сім’ї озвучив програму свята та пообіцяв приємну несподіванку для батьків і малечі

 31 травня, під час прес-конференції, присвяченої Всеукраїнській ході на захист прав дітей і сім’ї, представники оргкомітету оприлюднили…

Новини братерства

«Мудрість державних мужів – підняти інститут сім’ї як дорогоцінність даровану Богом» – вважає Михайло Паночко (ВІДЕО)

   17 червня 2015 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України відбулися парламентські слухання на тему: «Сімейна політика України – цілі та завдання»…

Новини братерства

На базі КБІ запрацювала сьома місіонерська школа

4 червня 2018 року на базі КБІ відбулося відкриття місіонерської