Квітень 19, 2020 0 706 Переглядів

Привітання старшого єпископа УЦХВЄ Михайла Паночка зі світлим святом Пасхи. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Христос воскрес! Воістину воскрес!
Дорогі сестри і брати, дорога Церкво України! Прийміть сердечні вітання зі святом Воскресіння нашого Господа Ісуса Христа!
Воскресіння Ісуса стало потужною підвалиною християнської віри. Це яскравий доказ того, що Бог має владу над смертю і над пеклом. Ми щасливі люди, бо віруємо. Що б не сталося в житті, які би хвилі не здійнялися в життєвому морі, віра в те, що Ісус воскрес – і ми воскреснемо, триматиме нас.
Я благословляю вас Іменем Господнім! Вірю, що воскреслий Ісус із вами. Він чує ваші молитви, Він спасає тисячі і мільйони людей у цілому світі.
Доказ Його воскресіння – Його Церква, плід Його перемоги на хресті. Бог послав Сина на смерть, щоб відкупити нас від гріха і вічної погибелі й дати надію на воскресіння мертвих.
Хай радість Воскресіння панує в ваших серцях, у ваших домах, у кожній громаді – в Ім’я Ісуса, воскреслого з мертвих!
Старший єпископ УЦХВЄ
Михайло Паночко.

Відео-привітання із сурдоперекладом.

Попередня В п'ятидесятницьких церквах триває тижневий молитовний марафон
Наступна Як жити у світі фейкових новин та сприймати сумнівний «християнський» контент - на питання відповідають Михайло Паночко та Анатолій Козачок. Частина 2 (ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Міжконфесійна хресна хода та богослужіння пройшла на Пасху у Запоріжжі, Херсоні та Дніпропетровську

   Події останніх років об’єднали християн більшості конфесій в Україні. Сьогодні вони мають спільність як у молитві, так і у доброчинній роботі. Так на Великодні свята…

Новини братерства

Будете у Берліні, завітайтe до української церкви

   Церкви ХВЄ, якi належать до нашого братерства, є у різних великих містах Західної Європи. Одна з них, вже три роки діє у Берліні. 16 листопада 2014 року там відбулося рукопокладення старшого  пресвітера Леоніда Козаріза.

Новини братерства

Інструменти, необхідні для заснування нових церков, разом шукали служителі центрального регіону

     20-21 листопада 2015 р. священнослужителі церков ХВЄ м. Києва, Київської, Вінницької, Сумської, Чернігівської та Черкаської областей провели консультацію щодо заснування нових церковних громад.