Квітень 19, 2020 0 496 Переглядів

Привітання старшого єпископа УЦХВЄ Михайла Паночка зі світлим святом Пасхи. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Христос воскрес! Воістину воскрес!
Дорогі сестри і брати, дорога Церкво України! Прийміть сердечні вітання зі святом Воскресіння нашого Господа Ісуса Христа!
Воскресіння Ісуса стало потужною підвалиною християнської віри. Це яскравий доказ того, що Бог має владу над смертю і над пеклом. Ми щасливі люди, бо віруємо. Що б не сталося в житті, які би хвилі не здійнялися в життєвому морі, віра в те, що Ісус воскрес – і ми воскреснемо, триматиме нас.
Я благословляю вас Іменем Господнім! Вірю, що воскреслий Ісус із вами. Він чує ваші молитви, Він спасає тисячі і мільйони людей у цілому світі.
Доказ Його воскресіння – Його Церква, плід Його перемоги на хресті. Бог послав Сина на смерть, щоб відкупити нас від гріха і вічної погибелі й дати надію на воскресіння мертвих.
Хай радість Воскресіння панує в ваших серцях, у ваших домах, у кожній громаді – в Ім’я Ісуса, воскреслого з мертвих!
Старший єпископ УЦХВЄ
Михайло Паночко.

Відео-привітання із сурдоперекладом.

Попередня В п'ятидесятницьких церквах триває тижневий молитовний марафон
Наступна Як жити у світі фейкових новин та сприймати сумнівний «християнський» контент - на питання відповідають Михайло Паночко та Анатолій Козачок. Частина 2 (ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Відділ освіти ЦХВЄУ розвиває нові освітні проекти

КИЇВ – 17 травня в приміщенні канцелярії ЦХВЄУ пройшло засідання відділу освіти за участю обласних керівників відділів, на якому були присутні представники 22-х областей України та АР Крим. На початку зустрічі адміністратор відділу освіти Василь Попудник привітав присутніх та звершив молитву благословення.

Новини братерства

Старші пресвітери і єпископи апробують нову навчальну програму для місіонерів

   У незвичний спосіб співробітники відділу освіти УХЦВЄ вирішили презентувати новий навчальний проект братерства з підготовки координаторів за Програмою заснування нових церков.

Новини братерства

«Нам потрібен базовий закон про капеланство» – учасники круглого столу в «Укрінформі»

     За круглим столом, що відбувся 22 вересня в агентстві «Укрінформ», зібралися представники церков, народні депутати та посадовці,  щоб обговорити законодавче забезпечення капеланства…