Грудень 6, 2019 0 394 Переглядів

«Закликаю стати в проломі за Україну!» – Михайло Паночко запрошує до посту й молитви під час Нормандського саміту (ВІДЕО)

«Моє звернення до вас і прохання, щоб ми разом стояли за долю нашої країни, – сказав старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко у відеозверненні  до вірян та усіх людей доброї волі. –  Два дні тому у Києві відбулася зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій із Президентом України Володимиром Зеленським. Наша зустріч була пов’язана з його участю у саміті в Нормандському форматі, у місті Парижі. Президент попросив, щоби його підтримати молитовно, і ми пообіцяли, що це зробимо», –  підкреслив старший єпископ.

Михайло Паночко закликав у неділю, 8 грудня, по усіх церквах здійснити молитву, а в понеділок, 9 грудня, оголосити піст, щоб ця зустріч на найвищому рівні завершилась із найкращими результатами для України.

«Я вірю в силу молитви, вірю, що Бог чує свою Церкву, своїх дітей. Тому закликаю усіх, хто розуміє важливість моменту: давайте ми у цей день прибудемо в пості і молитві. Господь вступиться за нашу країну!» –  зазначив Михайло Паночко.

Попередня «Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з Радою церков попросив молитися про Нормандський саміт та пообіцяв розглянути питання про законопроект №0931» -  Михайло Паночко
Наступна Душеопікунство дітей та підлітків, проблема гаджетів і соцмереж були в центрі обговорення на конференції дитячих служителів

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Фінська християнська співачка відвідала українські тюрми

Це вже четвертий візит до України відомої християнської співачки, лауреатки премії Євробачення із  Фінляндії Ніни Астром. На запрошенням церкви ХВЄ «Скинія» (м. Київ) та за підтримки пенітенціарної служби України з 1 по 6 червня Ніна провела сім євангелізаційних концертів у місцях ув’язнення Київської та Львівської областей.

Новини братерства

МАХВЄ оголосила місяць молитви за Україну

   Традиційно щомісяця Міжнародна Асамблея Християн Віри Євангельської оголошує час посиленої молитви за служителів, духовне оновлення Церкви однієї або кількох країн, які є членами цієї християнської організації.

Новини братерства

У Барселоні відкрито нову місіонерську церкву ХВЄ

   До нас надійшло повідомлення проте, що в Іспанії у м. Барселона українськими місіонерами було започатковано служіння нової церкви ХВЄ. У цьому місті, що лежить на узбережжі Середземного моря, працює багато українських заробітчан, серед яких є віруючі, а є люди, які конче потребують Бога та проповіді Євангелія.