Грудень 6, 2019 0 1149 Переглядів

«Закликаю стати в проломі за Україну!» – Михайло Паночко запрошує до посту й молитви під час Нормандського саміту (ВІДЕО)

«Моє звернення до вас і прохання, щоб ми разом стояли за долю нашої країни, – сказав старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко у відеозверненні  до вірян та усіх людей доброї волі. –  Два дні тому у Києві відбулася зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій із Президентом України Володимиром Зеленським. Наша зустріч була пов’язана з його участю у саміті в Нормандському форматі, у місті Парижі. Президент попросив, щоби його підтримати молитовно, і ми пообіцяли, що це зробимо», –  підкреслив старший єпископ.

Михайло Паночко закликав у неділю, 8 грудня, по усіх церквах здійснити молитву, а в понеділок, 9 грудня, оголосити піст, щоб ця зустріч на найвищому рівні завершилась із найкращими результатами для України.

«Я вірю в силу молитви, вірю, що Бог чує свою Церкву, своїх дітей. Тому закликаю усіх, хто розуміє важливість моменту: давайте ми у цей день прибудемо в пості і молитві. Господь вступиться за нашу країну!» –  зазначив Михайло Паночко.

Попередня «Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з Радою церков попросив молитися про Нормандський саміт та пообіцяв розглянути питання про законопроект №0931» -  Михайло Паночко
Наступна Душеопікунство дітей та підлітків, проблема гаджетів і соцмереж були в центрі обговорення на конференції дитячих служителів

Вам також може сподобатися

Новини братерства

580 студентів вивчають англійську за допомогою друзів зі США

З 18 по 28 червня 2012 року в приміщенні церкви ХВЄ м.Івано-Франківська реалізовується проект “Школа розмовної англійської мови”.

Новини братерства

Випускники Київського біблійного інституту 1996 року прийшли привітати із врученням дипломів нинішніх випускників

 Урочистості з нагоди випуску студентів у КБІ відбулися у п’ятницю  27 травня 2016 року. Щирі посмішки, привітання, ледь вловимий трепет у поглядах випускників…

Церкви в Європі