Липень 17, 2018 0 2232 Переглядів

Місіонерська школа «Ковчег спасіння» випустила чергову групу  служителів

У Місіонерській школі «Ковчег спасіння» незабаром  розпочнеться черговий, осінній семестр. Він триватиме чотири місяця із 26 серпня по 23 грудня 2018 р.

А нещодавно, на початку літа відбувся випуск попередньої групи. Церемонія вручення дипломів відбулася 10 червня. Їй передувало, так само, чотирьохмісячне інтенсивне навчання та шестимісячна місіонерська практика. За цей час студенти прослухали понад 20 дисциплін, що так чи інакше  торкаються місіонерської тематики. Викладали предмети кращі вчителі Євангелія і місіонери-практики з України та зарубіжжя. Студенти перебували багато часу у молитвах та читанні Біблії, взяли участь у десятках богослужінь та вуличних євангелізацій у Києві та різних областях України. А також спробували себе у праці наставництва та душеопікунства. У Місіонерській школі «Ковчег спасіння» arkschool.in.ua незабаром  розпочнеться черговий, осінній семестр. Він триватиме чотири місяця із 26 серпня по 23 грудня 2018 р.

Опісля стаціонарного навчання розпочалася пройдено місіонерська практика на базі церков у різних областях України. Там вони беруть участь у різноманітних євангелізаційних заходах, відвідують людей по домівках, займаються благоустроєм населеного пункту, працюють на місіонерській точці або при Домі молитви (якщо такий є у наявності).

Святкове служіння проходило в атмосфері радості та любові більше трьох годин. Привітав випускників завідувач відділу освіти УЦХВЄ Віктор Вознюк, який висловив подяку адміністрації школи за самовіддану працю для Бога. Та закликав новоспечених місіонерів залишатися у будь якій ситуації самим собою. В такому випадку їм не загрожуватиме прояв небажаного «я» у найбільш непідходящий момент. Одним із побажань для студентів було, щоб вони вміли розрізняти форму і зміст, та щоб зміст залишався на першому місці у будь якій ситуації.

Відповідальний за місіонерів на Тернопільщині Михайло Коломийченко, передав привітання від старшого пресвітера Віталія Яцюка та місіонерів, які трудяться на Тернопільщині. Він закликав місіонерів до поваги найбільшого авторитету на землі, Біблії.

Пастор церкви «Ковчег» Василь Хміль, наставляючи місіонерів зазначив: «Бог відкрився нам не лише для того, щоб ми були спасенними, але й для того, щоб через нас, християн, звершувалося служіння всім народам».

У своїй проповіді відповідальний за місіонерське служіння у Полтавській обл., Володимир Бобик, сказав: «Сьогодні є багато змучених та розпорошених, а мало тих, хто пішов би та поширював Добру новину».

Випускники, які вже пройшли практику на місіонерських полях, ділилися свідоцтвами: досвідом допомоги малозабезпеченим сім’ям та сиротам, проповіді у лікарнях, дитячих садках та інших громадських закладах. Один із місіонерів, звертаючись до студентів, які тільки закінчили чотирьохмісячне навчання, сказав такі слова: «Далі буде складніше, це я правду кажу. Легко горіти там, де всі горять але не на місії, коли виникає багато проблем та запитань. Хочу, щоб ви були на місії і запалювали людей навколо себе. Тоді Бог прославиться через ваше життя і ваше служіння».

На випускному оголосили місця проходження практики місіонерів, які закінчили навчання.

На даному етапі школа випустила 231 студента. 161 із них активно трудиться на місіонерських ланах в Україні та закордоном.

Після завершення святкового служіння, директор школи «Ковчег спасіння», Ростислав Шкіндер процитував Івана 15:8 «Отець Мій прославиться в тому, якщо рясно зародите…» і поблагословив студентів бути в належній духовній формі у статусі учня Ісуса Христа та принести дуже багато плоду.

Комар Ярослав

Попередня Учасники Малинфесту закликали владу зупинити масовий виїзд молодих людей за кордон, викорінивши причини цього явища
Наступна ЄТС: не пропустіть чудову можливість отримати диплом магістра богослов’я за державним зразком!

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

«Біблійний інститут змінив мій погляд на п’ятидесятництво» – ректор КБІ Олександр Довиденко

Ректор Київського біблійного інституту Олександр Довиденко ділиться особистим свідченням про життя і служіння Господу.

Відділ освіти

Рівненська духовна семінарія відзначила 25-річчя

Рівненька Духовна семінарія і Академія ХВЄ відзначила свій 25-річний ювілей, який відбувся 27 вересня 2014 року на базі церкви «Свята Трійця» м Рівне.

Відділ освіти

Євангельський Теологічний Університет вручив дипломи докторів та магістрів богослов’я випускникам 2020

У Євангельському Теологічному Університеті (раніше семінарія – ЄТС) 16 жовтня урочисто провели випуск. Дипломи отримали понад шістдесят випускників.