Грудень 24, 2019 0 270 Переглядів

Десятий випуск студентів відзначила Місіонерська школа «Ковчег спасіння»

21 грудня 2019 р. у Києві відбувся десятий випуск місіонерської школи «Ковчег спасіння». Протягом чотирьох місяців студенти вивчали Слово Боже та шість місяців були на місіонерській практиці.

На святковому служінні випускники ділилися першим місіонерським досвідом, як проповідували у лікарнях, пансіонатах, дитячих будинках тощо. Це – найкращий час у житті багатьох із них, адже  натхненне служіння Богу приносить дивовижні плоди.

Багато корисних порад почули молоді місіонери від пасторів, служителів та своїх друзів, які уже певний час служать на місіонерських полях.

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, вітаючи випускників, побажав їм  завжди слухатися Бога, який дає перемогу. «Той, хто береже своє серце від гріха, проповідує Божу істину, той приносить плід добрих справ на славу Ісуса Христа!» – підкреслив Михайло Паночко.

Випускникам було вручено дипломи та сертифікати. Церква поблагословила їх на служіння та здійснила молитву за 11 групу місіонерської школи, яка щойно закінчили 4-місячне навчання і збирається на піврічну практику, яку студенти проходитимуть у семи областях України.

На сьогодні школа «Ковчег спасіння» випустила вже 300 місіонерів, переважна частина яких активно трудиться на місіонерських точках як в Україні, так і в Іспанії, Польщі, Португалії.

9 лютого 2020 р. розпочне навчання нова, дванадцята, група студентів МШ «Ковчег спасіння».

Попередня Дорогі та улюблені діти Божі, мир вам!
Наступна Новостворена студентська церква отримала чудовий подарунок на Різдво – новий Дім молитви на ЖК «Нова Англія» у Києві

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

Випуск місіонерської школи «Ковчег Спасіння»

   28 червня 2015 року в Церкві «Ковчег» відбулося святкове служіння. Церква благословляла благовісників – місіонерів, які будуть трудитися в Україні та за її межами (18 в Україні, 2 в Європі)

Відділ освіти
Відділ освіти

У КБІ відбувся випуск бакалаврів пасторського служіння та педагогіки

16 жовтня 2013 року в Київському Біблійному інституті святкували випуск студентів очно-заочного відділення за програмами бакалавра пасторського служіння та християнської педагогіки, християнського служителя, християнського працівника та вчителя біблійних класів.