Грудень 24, 2019 0 648 Переглядів

Десятий випуск студентів відзначила Місіонерська школа «Ковчег спасіння»

21 грудня 2019 р. у Києві відбувся десятий випуск місіонерської школи «Ковчег спасіння». Протягом чотирьох місяців студенти вивчали Слово Боже та шість місяців були на місіонерській практиці.

На святковому служінні випускники ділилися першим місіонерським досвідом, як проповідували у лікарнях, пансіонатах, дитячих будинках тощо. Це – найкращий час у житті багатьох із них, адже  натхненне служіння Богу приносить дивовижні плоди.

Багато корисних порад почули молоді місіонери від пасторів, служителів та своїх друзів, які уже певний час служать на місіонерських полях.

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, вітаючи випускників, побажав їм  завжди слухатися Бога, який дає перемогу. «Той, хто береже своє серце від гріха, проповідує Божу істину, той приносить плід добрих справ на славу Ісуса Христа!» – підкреслив Михайло Паночко.

Випускникам було вручено дипломи та сертифікати. Церква поблагословила їх на служіння та здійснила молитву за 11 групу місіонерської школи, яка щойно закінчили 4-місячне навчання і збирається на піврічну практику, яку студенти проходитимуть у семи областях України.

На сьогодні школа «Ковчег спасіння» випустила вже 300 місіонерів, переважна частина яких активно трудиться на місіонерських точках як в Україні, так і в Іспанії, Польщі, Португалії.

9 лютого 2020 р. розпочне навчання нова, дванадцята, група студентів МШ «Ковчег спасіння».

Попередня Дорогі та улюблені діти Божі, мир вам!
Наступна Новостворена студентська церква отримала чудовий подарунок на Різдво – новий Дім молитви на ЖК «Нова Англія» у Києві

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

Кабмін змінив порядок визнання дипломів про духовну освіту

   Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання, виданих вищими духовними навчальними закладами.

Новини

Любите Біблію? Читайте її разом з нами та вигравайте призи у конкурсі «Sola Scriptura»

На початку 2021 року Департамент освіти УЦХВЄ спільно з Чернівецькою

Новини

Місіонерська школа «Глобальне партнерство» презентувала свою діяльність

17 лютого 2019 року в с. Скригалівці, що у Фастівському районі на Київщині відбулася конференція-презентація місіонерської школи та місії «Глобальне партнерство».