Серпень 29, 2019 0 246 Переглядів

У місіонерській школі «Ковчег Спасіння» розпочала навчання нова група студентів

25 серпня 2019 р. місіонерська школа «Ковчег Спасіння» в м. Києві благословила новосформовану групу студентів у складі 29 молодих людей, які наповненні жагою пізнати Бога, присвятити життя місіонерському  служінню.

Студенти налаштовані вірно служити Господу, наповнювати свої серця прагненням до змін протягом всього життя. Вони готові розповсюджувати Слово Боже у багатьох куточках світу, виконуючи важливу місію.

Бог – це любов, Він є у кожному серці, але далеко не кожний готовий відкритись для Нього, поставити Його на перше місце у житті. Це є актуальна проблема, але вихід є.

Наразі – це молодь, яка готова посвятити себе для служіння Богу на певний відрізок часу.

Протягом чотирьох місяців вони вивчатимуть слово Боже, матимуть шість місяців місіонерської практики. З кожним новим днем будуть удосконалюватися, змінювати світ та Україну на краще.

Лілія Думич

Попередня «Із задоволенням їду на такі зустрічі…» - пастори Полтавщини щоквартально збираються на братське спілкування
Наступна «Хочу закликати всіх людей доброї волі навчитися бути вдячними» -  Михайло Паночко запрошує на Всеукраїнський День Подяки-2019

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

Київська церква «Ковчег» поблагословила на навчання чергову групу студентів-місіонерів

На базі однієї з найстаріших церков ХВЄ Києва «Ковчег» уже кілька років функціонує місіонерська школа «Ковчег спасіння». 11 лютого 2018р. тут відбулося святкове служіння, під час якого поблагословили на навчання чергову групу студентів.

Відділ освіти

«У новій книзі опубліковано нещодавно розсекречені документи КДБ про методи роботи з п’ятидесятниками, вербування і переслідування» – Олександр Геніш

У березні 2019 року друком вийшла книга про долю християн віри євангельської у різні часи «В стовпі вогню та хмарі диму: з історії п’ятидесятницької Церкви».

Відділ освіти

Кабмін змінив порядок визнання дипломів про духовну освіту

   Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання, виданих вищими духовними навчальними закладами.