Серпень 29, 2019 0 716 Переглядів

У місіонерській школі «Ковчег Спасіння» розпочала навчання нова група студентів

25 серпня 2019 р. місіонерська школа «Ковчег Спасіння» в м. Києві благословила новосформовану групу студентів у складі 29 молодих людей, які наповненні жагою пізнати Бога, присвятити життя місіонерському  служінню.

Студенти налаштовані вірно служити Господу, наповнювати свої серця прагненням до змін протягом всього життя. Вони готові розповсюджувати Слово Боже у багатьох куточках світу, виконуючи важливу місію.

Бог – це любов, Він є у кожному серці, але далеко не кожний готовий відкритись для Нього, поставити Його на перше місце у житті. Це є актуальна проблема, але вихід є.

Наразі – це молодь, яка готова посвятити себе для служіння Богу на певний відрізок часу.

Протягом чотирьох місяців вони вивчатимуть слово Боже, матимуть шість місяців місіонерської практики. З кожним новим днем будуть удосконалюватися, змінювати світ та Україну на краще.

Лілія Думич

Попередня «Із задоволенням їду на такі зустрічі…» - пастори Полтавщини щоквартально збираються на братське спілкування
Наступна «Хочу закликати всіх людей доброї волі навчитися бути вдячними» -  Михайло Паночко запрошує на Всеукраїнський День Подяки-2019

Вам також може сподобатися

Новини

Оновлення мислення, або В якому напрямку рухатися далі?

У 2019 році департамент освіти Української церкви ХВЄ ініціював і

Відділ освіти

Випуск місіонерської школи «Ковчег Спасіння»

   28 червня 2015 року в Церкві «Ковчег» відбулося святкове служіння. Церква благословляла благовісників – місіонерів, які будуть трудитися в Україні та за її межами (18 в Україні, 2 в Європі)

Відділ освіти

«Вогонь надії» на Миколаївщині

   Понад 200 юнаків та дівчат церков Одеської, Миколаївської та Херсонської областей зібрала конференція «Вогонь надії 2014». Вона пройшла 29-30 серпня 2014 р. у Миколаєві на базі церкви «Віфанія» (вул. Бутоми,1/1).