Серпень 29, 2019 0 861 Переглядів

У місіонерській школі «Ковчег Спасіння» розпочала навчання нова група студентів

25 серпня 2019 р. місіонерська школа «Ковчег Спасіння» в м. Києві благословила новосформовану групу студентів у складі 29 молодих людей, які наповненні жагою пізнати Бога, присвятити життя місіонерському  служінню.

Студенти налаштовані вірно служити Господу, наповнювати свої серця прагненням до змін протягом всього життя. Вони готові розповсюджувати Слово Боже у багатьох куточках світу, виконуючи важливу місію.

Бог – це любов, Він є у кожному серці, але далеко не кожний готовий відкритись для Нього, поставити Його на перше місце у житті. Це є актуальна проблема, але вихід є.

Наразі – це молодь, яка готова посвятити себе для служіння Богу на певний відрізок часу.

Протягом чотирьох місяців вони вивчатимуть слово Боже, матимуть шість місяців місіонерської практики. З кожним новим днем будуть удосконалюватися, змінювати світ та Україну на краще.

Лілія Думич

Попередня «Із задоволенням їду на такі зустрічі…» - пастори Полтавщини щоквартально збираються на братське спілкування
Наступна «Хочу закликати всіх людей доброї волі навчитися бути вдячними» -  Михайло Паночко запрошує на Всеукраїнський День Подяки-2019

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

В ПБС життя вирує…

Кінець травня та початок червня в Полтавській Богословській Семінарії були багатими на події. Було проведено дві чергові сесії (Богословського та Музичного факультетів) і семінар, а також відбулося урочисте вручення перших сертифікатів студентам, які навчаються за дистанційною програмою.

Відділ освіти

Робоча зустріч працівників відділу освіти

З 6 по 8 червня 2012 року Херсонщина прийняла гостей зі всієї України.

Відділ освіти

РДСіА оголошує набір абітурієнтів

Рівненська Духовна Семінарія і Академія ХВЄ оголошує набір абітурієнтів  на новий  навчальний рік 2012/2013.