Січень 28, 2016 0 392 Переглядів

Київська церква провела мюзикл «Мир землі» у Березанській виправній колонії

     Театральне служіння – це гарний спосіб достукатись до сердець людей зі звісткою Євангелії.  У котре цей факт підтвердила молодь київської церкви «Скинія», яка 23 січня разом із тюремними капеланами служила в Березанській виправній колонії №95 (Київська обл). Ставили різдвяний мюзикл «Мир землі».

     Як повідомляє сайт церкви, за допомогою вистави, особистих свідчень і Слова Божого євангелізаційна команда постаралася донести глядачам істинний сенс Різдва. Після служіння багато з ув’язнених та персоналу підходили до вірян, щоб подякувати і поділитися своїми враженнями та переживаннями від вистави.

     «Багато хто думав, що Різдво – це просто чергове світське свято, вихідний день або гарний привід випити, – ділиться своїми переживаннями служитель Дмитро Лавриненко. – Але завдяки спектаклю вони отримали можливість подивитися на це свято під іншим кутом і відкрити для себе справжнє значення Різдва. Ми ж зі свого боку намагалися донести в’язням думку, що цього дня потрібно дякувати Господу за народженого для нас Спасителя. І хоч я вже дивлюся мюзикл «Мир землі» не перший раз, але знову і знову переживаю його по-новому ».

     «Мюзикл – це відмінний спосіб донести Добру новину людям просто і доступно. І ми вдячні Богу, що Він торкається сердець і відкривається людям різними способами!» – каже молодь церкви.

Попередня Душпастирська рада Державної пенітенціарній служби України готує положення про капеланство в тюрмах
Наступна Щоденник старшого єпископа ЦХВЄУ: січень 2016

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Закликаємо всіх християн остерігатися цього діяча» – заява прес-служби ЦХВЄУ

Зважаючи на те, що в електронних медіа зусиллями духовного центру «Відродження» було поширено інформацію щодо участі Камінського М.М. в церемонії …

Новини братерства

У Львові розпочато підготовку до Міжнародного конгресу ХВЄ

25 червня 2013 відбудеться чергове засідання оргкомітету з підготовки до проведення наймасштабнішого  за історію п’ятидесятницкого руху конгресу церков ХВЄ в нашій частині світу.

Новини братерства

В Полицях святкували 90 річницю Церкви

30 вересня 2012року церква християн віри євангельської села Полиці Володимирецького району на Рівненщині  святкувала 90 річницю Церкви і Свято Подяки.