Липень 31, 2019 0 119 Переглядів

У КБІ відкрито набір за спеціальністю  «Методист дитячо-підліткового служіння»

Відділ Служіння дітям та підліткам УЦХВЄ в співпраці з Київським Біблійним інститутом продовжує набір студентів за програмою «Методист дитячо-підліткового служіння» з кваліфікацією «вчитель предметів духовно-морального спрямування» .

Програма розрахована на діючих служителів, які відчувають покликання для більш ефективного служіння з дітьми та підлітками. А також тих, хто має бажання навчати вчителів недільних шкіл та лідерів дитячо-підліткових служінь.

Термін підготовки – 1,5 роки.
Перша сесія планується на жовтень 2019 року.

Особливі вимоги до абітурієнта:

  • Закінчити курси вчителя недільної школи.
  • Мати практику в дитячому, підлітковому служінні не менше 2 років.

За детальною інформацією та зразками анкети-заяви звертатися:

Тетяна +38 097 739 26 67

Ілона +38 098 909 77 39

Керівник відділу Лариса Мурах

Попередня Щорічний з`їзд військових капеланів УЦХВЄ відбувся у Києві
Наступна БАГАЧКА ФЕСТ 2019, ХРИСТОС ПОНАД УСЕ!

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Малинфест- 2013»: фестиваль християнської молоді, який подарував радість і силу Духа

ХVI з’їзд молоді ЦХВЄУ завершився 18 липня  на Житомирщині. Цей унікальний молодіжний фестиваль, що проходить на базі табору «Юність» неподалік міста Малина, цього року зібрав понад три тисячі молодих християн з різних куточків України, Білорусі, Росії, країн Прибалтики, США та інших держав. А також визнаних проповідників Церкви з України та зарубіжжя.

Новини братерства

Найбільша сільська церква ХВЄ Волині відсвяткувала своє 85-річчя

Як багато Карпилівок, розкиданих по різних куточках і глибинках, має наша мальовнича Україна. Але сьогодні ми поговоримо лише про одну з них, про ту, яка причаїлася серед розфарбованих осінню ківецівських лісів, про ту, яка має перспективу і майбутнє, бо повниться дітьми, які виростають у здорових християнських сім’ях, про ту, жителі якої недільними ранками й тихими вечорами поспішають до церкви подякувати й помолитися Богові.

Новини братерства

У Львові глави церков обговорили деталі підготовки до «Міжнародного фестивалю надії»

    18 жовтня 2014 р. близько 400 служителів євангельських церков восьми західних областей зібрались на  молитву за «Міжнародний фестиваль надії», який  вже сьогодні називають наймасштабнішою євангелізацію…