Червень 20, 2016 0 818 Переглядів

Національний день молитви за Україну священнослужителі назвали історичним (ФОТО)

     18 червня 2016 р., у столичному Палаці спорту відбулася унікальна історична подія – служіння з нагоди Національного дня молитви за Україну.

     Віруючі різних християнських конфесій однодушно молилися про встановлення миру у нашій країні, просили прощення за гріхи нації, та про подолання корупції і духовне пробудження в Україні.

     «Ми переконані, що існуючі проблеми в Україні не можна подолати лише політичними, військовими або дипломатичними засобами, але вони можуть бути вирішені Всемогутнім і Милостивим Богом, якщо ми разом, як один народ, в смиренні та упокоренні, з вірою звернемося до Нього у прохальній молитві», – йдеться у Декларації Національного дня молитви.

     Відкриваючи зібрання, один із ініціаторів молитви, відомий британський євангеліст Девід Хасавей поділився власним свідоцтвом. Свого часу він переправляв тонни Біблій до Радянського Союзу, за що потрапив за грати. Палкі і щирі слова проповідника, який не раз виголосив – «Я люблю Україну!» – запалили зал, до ревного ходатайства за свій народ.

     Потім глави і старші служителі церков різних деномінацій по черзі виголошували слово та закликали до молитви. Потреби, які вони озвучили – за впровадження Біблійних цінностей, зупинення військової агресії, припинення маніпуляцій у ЗМІ, відновлення територіальної цілісності, подолання корупції та чимало інших.   

     «Те, що відбувається сьогодні – це чудо Боже! Такого немає ніде у світі, але є сьогодні в Україні!» – наголосив Девід Хасавей, акцентуючи увагу на духовній єдності християн різних конфесій, яку продемонстрували віруючі у залі.

     Завершальну проповідь говорив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він зауважив на тому, що церква має бути голосом правди у суспільстві: «Якщо ми з вами не світимо, то темрява бере верх, якщо ми з вами мовчимо, то збоченці кричать! Подивіться, що пропагують у ЗМІ і кінематографі – там пияцтво, кровопролиття, зрада… людей схиляють, що це є норма. Псевдоцінності підносяться. Хто стане проти тої навали? Зло хоче домінувати, але право домінування належить Ісусу Христу!»

     Насамкінець лідери церков, вийшовши на сцену, звершили молитву за Росію та за Європу. А також поблагословили усіх, хто цього суботнього дня, напередодні свята Трійці прийшов на служіння, щоб разом піднести голос у молитві.

     Як планується, Національний день молитви за Україну стане щорічним.

Попередня Сердечно вітаю вас із днем П’ятидесятниці – днем зіслання Святого Духа на Церкву Христову!
Наступна У 21 столітті кожна віруюча жінка – місіонерка, переконані учасниці річної сестринської конференції

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На відбудову Слов’янська вирушило три бригади християн-будівельників з Рівненщини

   Як повідомив єпископ Володимир Бричка, нині в Рівненській області вантажиться чергова фура із гуманітарною допомогою для Донеччини. Зокрема до міста Слов’янська окрім продуктів…

Новини братерства

«Ми знаходимося напередодні великого улову для Божого царства» – Михайло Паночко, нотатки річної звітної конференції ЦХВЄУ

     25-26 квітня 2017 р. на Київщині відбулася річна звітна конференція ЦХВЄУ на яку приїхали близько 270 пасторів і єпископів з усіх регіонів України.

Новини братерства

На місію зі студентської лави – випускники четвертої Міжнародної місіонерської школи розпланували, де будуть служити

  «Цього року я особливо задоволений результатами роботи Міжнародної місіонерської школи, –  ділиться її координатор Антон Кукса…