Травень 28, 2017 0 662 Переглядів

«Те, що ми бачимо тут сьогодні, це чудо від Бога!» – нотатки з Національного дня молитви за Україну

     Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко взяв участь у Національній молитві за Україну, яка 27 травня 2017 року відбулася у столичному Палаці спорту.

     Вже другий рік поспіль старші служителі різних християнських церков України, за сприяння міжнародного служіння Девіда Хасавея, збирають віруючих, щоб об’єднати свої голоси у спільному ходатайстві до Бога за нашу землю.

     Молились за зупинення військової агресії і відновлення територіальної цілісності країни, за впровадження біблійних цінностей і підняття духовності й моралі у суспільстві, за утвердження інституту сім’ї і подолання корупції та за інші глобальні потреби нашого народу.

     «Сьогодні унікальна можливість, дана нам Богом, щоб в такій великій кількості ми творили молитви, моління, прохання, подяки за всіх людей. Я вірю в силу молитви, що вона буде працювати – це духовна зброя, яка може зруйнувати твердині лукавого», – наголосив Михайло Паночко, закликаючи багатотисячне зібрання до молитви за очищення України від корупції, криміналізації, клептократії та олігархії.

_IMG_3466     «Будемо молитись за найстрашнішу хворобу, яка є в Україні, це не онкологія, туберкульоз чи СНІД – це хабарництво. Воно руйнує країну більше ніж війна на Сході. Проблема на Сході є локальна, хабарництво ж – у всіх областях, у всіх рангах, у всіх місцях, неначе проказа вкрило нашу країну», – наголосив Михайло Степанович. Він нагадав, як говорить Слово Боже про цю глобальну проблему, та навів приклад хабарника Закхея, який лише після того, як Ісус подивився йому в очі зміг побачити, що крім грошей є і інші цінності.

_IMG_3496     Відомий британський євангеліст Девід Хасавей у завершальній проповіді сказав про підтримку, яку надали британські віруючі, щоб такий масовий захід в Палаці спорту міг відбутися. «Як країна, Велика Британія стоїть разом із вами. І я вірю, що це є початок нової дружби», – наголосив проповідник. Він поділився одкровенням, яке ще п’ятдесят років тому спонукало його працювати на території України, бо хотів бути там, де Бог буде робити Свої чудеса.

     «Я знав у своєму дусі, що одного дня Бог визволить Україну від комунізму. І це чудо сталося! Сьогодні ж, те що ми бачимо тут, це також чудо. Бо немає жодної західної, так званої християнської країни, де можна було б скликати всіх християн, зламавши бар’єри між конфесіями», – сказав проповідник. Він також зауважив, що це лише початок і Господь має щось більше для України.

     Слово до молитви мали представники УПЦ КП, УГКП та єпископи різних євангельських церков. Наприкінці усі священнослужителі здійняли свої руки в молитві, щоб поблагословити присутніх та весь народ України.

Попередня Завершено процес перереєстрації статуту Української церкви християн віри євангельської (УЦХВЄ)
Наступна Відділ праці з глухими УЦХВЄ презентував переклад Біблії мовою жестів

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Вийшов друком щотижневик та планувальник на 2015 рік – добрі помічники у служінні пасторів

     Під редакцією відділу освіти ЦХВЄУ вийшла у світ корисна друкована продукція – щотижневик та планувальник на наступний рік.  Мета цих видань – не лише систематизувати та полегшити планування поточних справ служителя, але й допомогти їм поліпшити аналіз проведеної за рік роботи.

Новини братерства

У Полтаві молодіжні лідери церков провели навчання та обговорили плани заходів на рік

У Полтаві керівники молоді та їхні помічники (разом близько 30 осіб) зібралися для навчання, спілкування та формування планів на 2019 рік.

Новини братерства

У першу неділю листопада в церквах молилися за переслідуваних християн

3 листопада в багатьох церквах здійснювали служіння хліболамання. А також звершили молитву про гнану Церкву у різних куточках світу.