Березень 4, 2016 0 406 Переглядів

Нарада молодіжних керівників Полтавщини

Метою цієї зустрічі було підвести підсумки та проаналізувати роботу за рік.  Кожен з учасників мав нагоду поділитися власним досвідом праці з молоддю.

Після спільної молитви та поляки Господу молодіжні лідери церков визначили та затвердили плани на 2016 рік. Зокрема, було заплановано проведення щоквартальних з’їздних служінь. Участь молоді в міжобласній конференції у Запоріжжі. Восени планується провести конференцію для молоді Полтавщини. А влітку на молодь чекає черговий табір в смт. Оржиця. Про це повідосмляє сайт Полтавського обласноного об’єднання ЦХВЄУ.

 

Попередня Щоденник старшого єпископа: жовтень-листопад 2015
Наступна Михайло Паночко привітав главу шведської п'ятидесятницької церкви Пеле Хорнмарка із обранням президентом П’ятидесятницької Європейської Спільноти (PEF)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Все, що маємо – це результат багаторічних молитов…» Церква в селищі Вишнівець днями відзначила 90 років

У п’ятидесятницькій церкві селища Вишнівець Збаразького району Тернопільської області на

Новини регіонів

Поїздка на Волинь – Голоби, Цміни

    13 листопада старший єпископ Михайло Паночко відвідав церкву ХВЄ в смт. Голоби Волинської області, де місцева громада відзначала свій 15-річний ювілей. Святкували на День подяки за врожай.

Новини регіонів

Сестри з Волині відвідали жіночу конференцію «Прийдіть і побачте» у Львові

     На жіночу конференцію «Прийдіть і побачте», що відбувалася у рамках Фестивалю надії, прибуло близько 700 сестер із Західного регіону України, у тому числі і з Волині. Зустріч відбулася у приміщенні центральної церкви ЄХБ Львова.