Березень 13, 2012 0 346 Переглядів

Дитячі служителі Київщини підвищують свою кваліфікацію

Досить насиченим у плані навчання видався 2012 рік для працівників дитячого служіння церков ХВЄ  Київщини.  Ще в минулому році, командою ініціаторів дитячого служіння області, було запропоновано провести загальне навчання для підвищення кваліфікації дитячих працівників церков Київщини. Ідея отримала схвалення та підтримку братерських рад обласного і міського об’єднання церков ХВЄ.
Для організації навчального процесу та включення у навчання дитячих служителів з усіх помісних церков, досить багато зусиль було прикладено братом Олександром Озеругою, пастором «Церкви Бога Живого» та відповідальним за дитяче служіння області. Йому довелося провести індивідуальну бесіду майже з кожним із пасторів помісної церкви області та переконати у важливості такого навчання. Команда дитячих служителів «Церкви Бога Живого» стала основним ядром  в організації та плануванні навчального семінару.
Тож, після проведення всіх підготовчих робіт, про участь у навчанні заявили більше  сотні дитячих працівників з церков ХВЄ Київщини. Перша зустріч відбулася 28 січня 2012р. на базі Київського біблійного інституту. Із вступною лекцією на тему: «Біблійні основи служіння дітям» до присутніх звернувся пастор «Церкви  Бога Живого» Олександр Озеруга. Також, ділилися темами про служіння дітям сестри Лідія Садолько та Лариса Оніщук.
Оскільки групу студентів-вчителів набрано досить велику, то вирішили навчання проводити  у двох регіонах Київщини, а саме: в церкві м.Фастів та в Києві, на базі біблійного інституту.  Навчання буде  тривати протягом року, кожної останньої суботи місяця і включатиме теоретичну та практичну частину.
 Головною метою навчання  є поновлення базових знань та набуття практичних умінь дитячими працівниками для ефективного служіння дітям в помісних церквах.  Отож, вже під час другої зустрічі, яка відбулася 26 лютого, кожна з груп мала можливість слухати  деякі теми по психології, яку викладали Тетяна і Микола Мошковські, та по педагогіці, яку викладала Лідія Садолько.
Разом з тим, учасники навчальних семінарів мають можливість знайомитися, спілкуватися та обмінюватися досвідом служіння дітям. Як і завжди буває під час навчання вчителів недільної школи, брати та сестри мають можливість поділитися деякими ідеями, що використовують в служінні. А спільні молитви зміцнюють духовно та дають натхнення для подальшої праці з дітьми.
Молимося про те, що Бог допоміг ефективно служити дітям, служити з дітьми і щоб наші  діти служили наступним поколінням.

Попередня Євангелізація в служінні дітям
Наступна Семінар для керівників молоді відбувся на Буковині

Вам також може сподобатися

Жива надія
Відділ дитячого служіння

Положення про відділ Дитячого служіння ЦХВЄУ

Загальні положення

Відділ Дитячого служіння створений з метою

а) донести вістку спасіння до дітей
б) навчити дітей Біблійних істин;