Лютий 21, 2021 0 127 Переглядів

Триденний навчальний курс для служителів Волині у с. Заозерне

З 16 по 18 лютого 2021 року в Ретрітцентрі церкви «Фіміам», розташованому в с. Заозерне Любомльського району Волинської області, відбувся навчальний курс для служителів Волинського об’єднання УЦХВЄ. Навчання організував відділ освіти об’єднання церков Волині, зокрема його завідувачем Миколою Волковим.

Крім волинян, у ньому взяли участь служителі з Рівненського та Львівського об’єднань Української Церкви ХВЄ. Загалом було 100 учасників. Серед них — старші пресвітери, єпископи та їхні заступники, члени пресвітерських рад згаданих областей. Зокрема — Анатолій Козачок, Михайло Близнюк, Олександр Коток, Володимир Якимів, Володимир Бричка, Микола Синюк.

Служителям було запропоновано низку семінарів, а саме: «Взаємостосунки між служителями» (провів Синюк М. П.), «Душеопікунство» (Козачок А. М.), «Етика служителя» (Коток О. А.), «Використання церковних фінансів» (Рибак П. А.), «Налагодження взаємостосунків у церкві» (Близнюк М. І.), «Сім’я служителя» (Бричка. В. Д.). А також проведено дискусії на актуальні теми: «Взаємостосунки поколінь і передавання служіння» (модератор Панфілов І. В.), «Молитва за хрещення Святим Духом» (Кузьмич О. М.), «Поширення і проповідь Євангелії в сучасних умовах» (Когут Б. І.), «Служіння людям з хворобами, оливопомазання» (Вронський В. В.), «Дисциплінування членів церкви» (Карпович П. Д.), «Вирішення сімейних проблем» (Оніщук П. Ф.).

Не менш важливими для служителів було спілкування та обмін досвідом, що сприяло утвердженню в Божому покликанні та надихало до ревної праці Господу, Церкві та людям.

Сайт Волинського об’єднання УЦХВЄ

Попередня Ваша дитина бере участь в олімпіаді «Юні знавці Біблії»? Заявку можна подати до 1 квітня
Наступна «Церкви нашого братерства в Італії ростуть і розвиваються» - єпископ Юрій Веремій

Вам також може сподобатися

Новини братерства

В Полицях святкували 90 річницю Церкви

30 вересня 2012року церква християн віри євангельської села Полиці Володимирецького району на Рівненщині  святкувала 90 річницю Церкви і Свято Подяки.

Новини братерства

Випускники КБІ отримали дипломи бакалаврів богослів’я

   22 жовтня у Київському біблійному інституті відзначили чергове хвилююче свято – випуск студентів очно-заочного відділення-2014. Вручення дипломів, привітання та цінне напутнє слово на подальше життя і служіння – усе це залишиться на фото і у серцях випускників.

Відділ освіти

Молодь та інтернет: як уникнути підводних течій?

      24-25 травня 2013 р. у Луганську  відбулася молодіжна конференція на тему: «Небезпеки віртуального світу – підводні течії». Головним спікером зібрання був завідувач відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк.