Березень 27, 2017 0 361 Переглядів

«Її життя та служіння залишиться пам’ятником Божої сили та любові» – пам’яті Лідії Безкровної

26 березня після тривалої боротьби за життя, відійшла до небесних осель Лідія Безкровна, дружина єпископа Донецького та Луганського обласного об’єднання ЦХВЄУ Анатолія Безкровного.

Її життя та служіння залишиться пам’ятником Божої сили та любові в житті багатьох: дітей, внуків, церков м.Покровськ та всього Донбасу. Її дар промовляти з великою ревністю надихали багатьох сестер по всій Україні до того, щоб ставати кращими для Господа.

Наше співчуття та молитва про втіху від Господа для чоловіка, дітей та всієї родини Безкровних хай будуть виявом християнської спільної віри та побожності.

Правління та  Комітет ЦХВЄУ

1367_1      «Праведний умирає, і немає нікого, хто б узяв це до серця, і мужі побожні беруться зо світу, і немає такого, хто б те зрозумів, – що від зла забирається праведний зі світу! Він відходить з миром» (Ісаї 57:1).

     26 березня відійшла у вічність Лідія Безкровна. Сестра, яка була натхненням, потіхою, порадою, підтримкою, заохоченням, наставницею і взірцем у вірі, надії і любові для тисяч сестер з усіх церков ХВЄ України.

     Її життя було славою Господа. Її двобій із тяжкою хворобою не закінчився поразкою – її віра в Живого, Вірного і Доброго Бога перемогла. І сьогодні наша дорога Ліда навіки вільна, зцілена і спасенна і тішиться у присутності Того, Кого любила понад усе, Кому служила і про Кого свідчила усім серцем.

     Вона вже отримала свій вінець з рук Господа і радіє невимовною втіхою.

     Хай усвідомлення цієї істини потішить серця рідних, близьких, друзів, братів і сестер у ці сумні дні. Співчуваємо вашій втраті і сумуємо разом із вами.

     Відділ сестринського служіння ЦХВЄУ

Попередня У КБІ вручили дипломи ще одній групі випускників – вчителям-методистам дитячого та підліткового служіння
Наступна Перша «Школа Реформації» спорядила служителів церков засобами для роботи із навчальними закладами, владою та ЗМІ (ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Віктора Боришкевича переобрано головою обласного об’єднання Рівненщини

На звітно-виборну конференцію, що відбулася 25 січня у молитовному будинку церкви «Святої Трійці» (м. Рівне), прибуло понад 400 служителів області.

Новини братерства

Михайло Паночко: «Тарас Шевченко радів би сьогодні за українців» (ВІДЕО)

Під час урочистостей з нагоди з 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка, що пройшли 9 березня в Києві, з привітальним словом на Майдані Незалежності виступив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.

Новини братерства

У Рівному в рамках проекту R-500 провели християнський концерт та акцію «Назустріч Реформації»

     19 листопада 2016 р. у Рівному, в залі міського палацу культури «Текстильник» відбувся презентаційний захід «Назустріч Реформації» за участю євангельських церков Рівного та області.