Ви знаходитесь: Головна Новини Новини союзу Щоб організувати безкоштовний показ фільму «Лютер», заповніть форму та отримайте матеріали

Щоб організувати безкоштовний показ фільму «Лютер», заповніть форму та отримайте матеріали

1409_gol    В рамках ювілею Реформації варто використати будь-яку можливість проведення просвітницької діяльності. Одним із інструментів для цього являється трансляція художнього фільму «Лютер», який було знято у 2003 році в партнерстві Німеччини та США.

    Зараз є унікальна пропозиція протягом півроку (з 1 липня по 31 грудня 2017 року) транслювати цю кінострічку в кінотеатрах та за їх межами по всій території країни. Фондом «Східноєвропейська Реформація» було викуплено права на показ фільму та право трансляції українською мовою. Показ фільму погоджено з Держкіно та надано дозвіл на некомерційний показ. 

    Трансляція фільму «Лютер» допоможе передати атмосферу Реформації, її історію та познайомить глядача з її героєм – Мартіном Лютером. Показ фільму переважно орієнтований на невоцерковлену аудиторію. Таким чином спільний перегляд сприятиме зняттю бар’єрів між жителями міста та євангельськими церквами.

    Трейлер фільму тут. 

    Також фільм можна демонструвати влітку під час проведення молодіжних таборів, щоб донести молоді та підліткам послання Реформації.

    Якщо ви бажаєте в своєму місті організувати безкоштовний показ фільму Лютер в кінотеатрі, на відкритих літніх майданчиках чи в молодіжних таборах, будь ласка, заповніть форму за посиланням: https://goo.gl/7Ep1RR. У відповідь ви отримаєте детальну інструкцію та всі необхідні матеріали. З питаннями звертайтесь в офіс ГО «Східноєвропейська Реформація» за телефоном: (097) 003-14-25.

Останні публікації