Жовтень 25, 2019 2 1109 Переглядів

Постав собі НЕЗРУЧНЕ ЗАПИТАННЯ – віднайди власну ідентичність!⠀

Вийшла друком нова книга християнського проповідника та письменника, секретаря Департаменту освіти УЦХВЄ Богдана Галюка.

Книга «Незручне запитання. Хто я: обмануте, невизначене чи зріле творіння?» – це інструкція з виконання настанови апостола Павла: «УВАЖАЙ НА самого СЕБЕ та на НАУКУ, тримайся цього, бо чинячи так ти СПАСЕШ і самого СЕБЕ і ТИХ, хто тебе СЛУХАЄ!» (1 Тим. 4:16).

Якщо ти дійсно готовий бути відвертим із собою, тоді пристібай ремінь безпеки – попереду радикальна подорож із зони комфорту!

На основі безкомпромісного дослідження Божого Слова автор допоможе не лише ідентифікувати твій нинішній етап духовного стану – обмануте, невизначене чи зріле творіння, але й дасть практичні поради, які допоможуть очікуванням і реальності духовного життя співпасти!

«Вперше більшість текстів із цієї книги прозвучали у проповідях, які я виголосив у своїй рідній місцевій Українській церкві ХВЄ м. Івано-Франківська та інших євангельських церквах України. У книзі я доповнив сказане за кафедрою і об’єднав спільною ідеєю про три категорії християн, яка тут прозвучить уперше, – розповідає Богдан про нову книгу. – Звичайно, текст адаптований до публіцистичного стилю, тому деяких історій та життєвих випадків, які ви прочитаєте тут, не почуєте в аудіо чи відеоверсіях проповідей. Або ж навпаки.

Варто також зазначити, що книга, в першу чергу, адресована людям, які асоціюють себе з християнським світоглядом. Але в жодному разі не ділить за конфесійною приналежністю. Хоча допускаю, що, можливо, ця праця буде також цікавою для представників інших релігій або людей, які досі перебувають у пошуках вічного сенсу».

Ось тут можна знайти відгуки на #книга_незручне_запитання від людей, які вже прочитали її до вас: http://5breads2fishes.com/knuga_9.html
Віримо, що ця праця стане благословенням для багатьох християн!

В Києві книгу можна придбати в книгарні Медіаслужіння УЦХВЄ (+38 (097) 751 23 77 — Анатолій).
А також можна замовити на сайті служіння 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ, заповнивши ось цю Google форму: https://forms.gle/DCu3s3GSfxQaJyBf9

Прес-служба Департаменту освіти УЦХВЄ

Попередня «Як знайти баланс між сім’єю і служінням?» - вечір для сімейних пар провели у церкві Івано-Франківська
Наступна Мешканка села Коленці на Київщині понад чверть століття молилася про церкву (ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

ПБС оголошує набір студентів на 2012-2013 навчальний рік

В Полтавській Богословській Семінарії життя, служіння та робота йдуть своєю чергою. У першій половині квітня тут успішно пройшли чергові сесії Богословського і Музичного факультетів….

Місіонерський відділ

Місіонерська школа «Глобальне партнерство» продовжує набір студентів на новий навчальний рік

Школа міжнародного місіонерства «Глобальне партнерство» при Київському обласному об’єднанні УЦХВЄ

Відділ дитячого служіння

«Жертовне та христоцентричне життя у майбутньому принесе багато плодів» – Сергій Манелюк випускникам КБІ

29 березня 2019 року в Київському Біблійному інституті відбувся випуск групи методистів дитячого та підліткового служіння.