Жовтень 25, 2019 2 928 Переглядів

Постав собі НЕЗРУЧНЕ ЗАПИТАННЯ – віднайди власну ідентичність!⠀

Вийшла друком нова книга християнського проповідника та письменника, секретаря Департаменту освіти УЦХВЄ Богдана Галюка.

Книга «Незручне запитання. Хто я: обмануте, невизначене чи зріле творіння?» – це інструкція з виконання настанови апостола Павла: «УВАЖАЙ НА самого СЕБЕ та на НАУКУ, тримайся цього, бо чинячи так ти СПАСЕШ і самого СЕБЕ і ТИХ, хто тебе СЛУХАЄ!» (1 Тим. 4:16).

Якщо ти дійсно готовий бути відвертим із собою, тоді пристібай ремінь безпеки – попереду радикальна подорож із зони комфорту!

На основі безкомпромісного дослідження Божого Слова автор допоможе не лише ідентифікувати твій нинішній етап духовного стану – обмануте, невизначене чи зріле творіння, але й дасть практичні поради, які допоможуть очікуванням і реальності духовного життя співпасти!

«Вперше більшість текстів із цієї книги прозвучали у проповідях, які я виголосив у своїй рідній місцевій Українській церкві ХВЄ м. Івано-Франківська та інших євангельських церквах України. У книзі я доповнив сказане за кафедрою і об’єднав спільною ідеєю про три категорії християн, яка тут прозвучить уперше, – розповідає Богдан про нову книгу. – Звичайно, текст адаптований до публіцистичного стилю, тому деяких історій та життєвих випадків, які ви прочитаєте тут, не почуєте в аудіо чи відеоверсіях проповідей. Або ж навпаки.

Варто також зазначити, що книга, в першу чергу, адресована людям, які асоціюють себе з християнським світоглядом. Але в жодному разі не ділить за конфесійною приналежністю. Хоча допускаю, що, можливо, ця праця буде також цікавою для представників інших релігій або людей, які досі перебувають у пошуках вічного сенсу».

Ось тут можна знайти відгуки на #книга_незручне_запитання від людей, які вже прочитали її до вас: http://5breads2fishes.com/knuga_9.html
Віримо, що ця праця стане благословенням для багатьох християн!

В Києві книгу можна придбати в книгарні Медіаслужіння УЦХВЄ (+38 (097) 751 23 77 — Анатолій).
А також можна замовити на сайті служіння 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ, заповнивши ось цю Google форму: https://forms.gle/DCu3s3GSfxQaJyBf9

Прес-служба Департаменту освіти УЦХВЄ

Попередня «Як знайти баланс між сім’єю і служінням?» - вечір для сімейних пар провели у церкві Івано-Франківська
Наступна Мешканка села Коленці на Київщині понад чверть століття молилася про церкву (ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

На першій всеукраїнській конференції вчителів-християн оголосили про створення Асоціації педагогів УЦХВЄ

У суботу, 2 листопада 2019 року,  на Київщині в приміщенні церкви «Благодать»

Відділ освіти

Євангельська теологічна семінарія оголошує набір на 2017 навчальний рік!

     ОНЛАЙН-ПРОГРАМА БАКАЛАВРА  2017. Це повністю акредитована програма від Global University (США).  Дипломи цього університету офіційно визнаються по всьому світу, у тому числі Міністерством освіти і науки України.

Відділ освіти

В КБС «Благодать і істина» вперше вручили дипломи фельдшерам-місіонерам

 В стінах Київської богословської семінарії  «Благодать і істина» 12 червня святкували випуск. 47 студентів магістрів та бакалаврів служіння, бакалаврів богослов’я і  християнської освіти, а також фельдшерів-місіонерів отримали дипломи.