Квітень 22, 2015 0 301 Переглядів

Незримий вогонь краси


     «Бо що краса? Порожня гарна ваза, а чи вогонь, що в ній пала незримо?» (М. Заболоцький).

     У чому полягає секрет привабливості і жіночності? Які риси характеру важливі, і в чому справжня цінність жінки? Відповіді на безліч важливих питань приготували сестри з церкви «Щит віри» м. Запоріжжя для служіння в територіальному центрі соціальної служби Орджонікіджевсього району, яке проходило 11 березня 2015 р.

     Головна дорогоцінність жінки – це її чесноти. На основі віршів з 31-го розділу Книги Приповістей Соломона розглядалися всі аспекти харакетру і поведінки жінки. Кожен віпрш Біблії, яеий описує риси характеру благочестивої жінки, ілюструвався життєвою історією про мудрість, смирення, надію на Бога, вірність доброту і працелюбність.

     До чаю сестри приготували смачнющий пиріг. А ще роздали гостям листівки з біблійними цитатами, молитвою покаяння і християнські міні-плакати.

     І. Гніденко

1071_2

Попередня У рамках підготовки до відкриття Міжнародної місіонерської школи її координатор Антон Кукса відвідав Швецію
Наступна Капеланів навчать азам лікування посттравматичної стресової реакції у військових

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння

У Калуші провели регіональну сестринську  конференцію  

«Покликані служити» – таку тему мала регіональна жіноча конференція, що

Відділ сестринського служіння

«Над усе, що лише стережеться…»

    У Луцьку у церкві «Віфанія» відбулася конференція за участю сестер з церков ХВЄ Волинської області. Спікером було запрошено відповідальну за інформаційне служіння жіночого відділу ЦХВЄ України Людмилу Бендус. Вона поділилася із сестрами роздумами з важливої теми: «Думки та слова. Їхня роль у нашому житті».

Відділ сестринського служіння

Сестринська конференція в Одеській області

   Так сталося, що такої події жінки на Одещині чекали п’ять років. Можливо саме тому на обласну сестринську конференцію, що відбулася 5 липня 2014 року у м. Іллічівську, замість очікуваних двохсот делегаток приїхало понад триста.