Квітень 22, 2015 0 407 Переглядів

Незримий вогонь краси


     «Бо що краса? Порожня гарна ваза, а чи вогонь, що в ній пала незримо?» (М. Заболоцький).

     У чому полягає секрет привабливості і жіночності? Які риси характеру важливі, і в чому справжня цінність жінки? Відповіді на безліч важливих питань приготували сестри з церкви «Щит віри» м. Запоріжжя для служіння в територіальному центрі соціальної служби Орджонікіджевсього району, яке проходило 11 березня 2015 р.

     Головна дорогоцінність жінки – це її чесноти. На основі віршів з 31-го розділу Книги Приповістей Соломона розглядалися всі аспекти харакетру і поведінки жінки. Кожен віпрш Біблії, яеий описує риси характеру благочестивої жінки, ілюструвався життєвою історією про мудрість, смирення, надію на Бога, вірність доброту і працелюбність.

     До чаю сестри приготували смачнющий пиріг. А ще роздали гостям листівки з біблійними цитатами, молитвою покаяння і християнські міні-плакати.

     І. Гніденко

1071_2

Попередня У рамках підготовки до відкриття Міжнародної місіонерської школи її координатор Антон Кукса відвідав Швецію
Наступна Капеланів навчать азам лікування посттравматичної стресової реакції у військових

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння

«Як знайти себе справжню?» – конференція на Волині

    У суботу, 14 жовтня, у місті Ківерцях Волинської області відбулася жіноча конференція УЦХВЄ Волині. Служитель церкви Василь Гламазда привітав присутніх  та подякував сестрам за активність. 

Відділ сестринського служіння

Сестринське служіння на Волині – січень-лютий 2017

  Сестринське служіння у церквах ХВЄ, як правило, не афішує свої проекти і здобутки, хоч у багатьох областях розвивається досить потужно. Сестри-волинянки поділилися  інформацією про деякі заходи…

Відділ сестринського служіння

Жіноча конференція на Полтавщині (ВІДЕО)

    3 серпня у місті Кременчук Полтавської області відбулася обласна жіноча конференція.