Серпень 19, 2015 0 860 Переглядів

Місіонерка з Фінляндії Ніна Астром: «За останній рік віруючі в Україні мобілізувалися»

     Євангелізаційні поїздки в Україну для команди фінських місіонерів за участю відомої християнської співачки, лауреатки «Євробачення» Ніни Астром вже стали доброю традицією. Насамперед команда служить у виправних колоніях та помісних церквах.

     У 2015 році відбулася вже десята така поїздка. Протягом 5-10 серпня, разом зі служителями тюремного служіння києва співачка послужила в трьох виправних  колоніях Рівненської області, в колоніях на Волині та Київщині. А також взяла участь у служіннях в Ірпінському військовому госпіталі, в штабі адміністрації виправної колонії  в м. Городище на Черкащині та церквах «Світанкова зоря» (м. Рівне), «Ковчег» (м. Нововолинськ)  та ін.

     Місце для чуда

– Я розумію, що найголовніше в цих євангелізаційних  служіннях, щоб Господь був з нами, і тоді відкриваються будь-які двері, каються люди і відбуваються чудеса, – ділиться  враженнями про цьогорічну  поїздку, один з її організаторів пастор  В’ячеслав Когут. – Як потім нам стало відомо, під час євангелізації в одній із колоній  засуджені хотіли зірвати служіння, зчинивши бунт. Про це знала адміністрація, тому на плацу було зібрано багато правоохоронців. Однак замість очікуваного заколоту відбулося щось інше – люди відчули присутність Божої благодаті. За свідченням самих офіцерів, на молитву покаяння відгукнулися мало не половина адміністрації колонії. А ув’язненні свідчили про те, що Господь загородив їм уста, і вони від початку і до кінця євангелізації уважно стежили за тим, що говорилося під час служіння, слухали спів Ніни. Пізніше, беручи з наших рук євангелізаційну літературу, ув’язнені дякували за благословення, яке отримали під час служіння.

     За словами В’ячеслава, Господь дав можливість не тільки провести євангелізації за участю Ніни Астром, але й благословив можливістю особисто поспілкуватися з засудженими та адміністрацією пенітенціарних установ. Ніна свідчила про своє життя, співала і відповідала на запитання людей.

1121_8     Божий план – особливий для кожного

– Під час цієї поїздки, – розповідає Ніна Астром, – у нас була можливість трохи змінити форму спілкування з залом. Мені ставили запитання, а я відповідала на них. Найчастіше люди цікавилися, як я погодилася взяти участь у конкурсі «Євробачення» і як опинилася в тюремному служінні? Хочу сказати, що і в тому, і в іншому випадку – коли мені пропонували брати участь і в конкурсі, і в служінні – моїм першим бажанням було відповісти: «Ні!» Я не бачила себе в жодному з цих проектів. Мені здавалося, що це не моє місце. Але я дуже не хочу бути за межами Божого плану для мого життя, тому, перш ніж дати остаточну відповідь, ми з чоловіком звернулися до Бога. Шукали Його волю. Зараз, після багатьох років, я можу сказати, що участь у конкурсі «Євробачення»  відкрила багато дверей і дала можливість говорити про Ісуса величезній кількості людей. Також і тюремне служіння, зараз, коли у мене за спиною вже стільки служінь у різних колоніях, стільки зустрічей і спілкувань з ув’язненими, я можу сказати, що всі вони вже стали частиною мене, і я не уявляю себе поза цим служінням.

1121_3     Відчутна різниця в духовній атмосфері

     За словами Ніни, в Україні завжди відчувалась духовна спрага, але цього року вона помітна по-особливому.  Очевидно, що у зв’язку із воєнними подіями на Сході країни церква мобілізувалася.

– Мені здається, що люди стали ще більш відкритими для сприйняття слова Божого. У віруючих прокинулось бажання більше шукати Божого лиця, стояти в проломі за свою країну. Я б навіть сказала, що  люди знаходяться у стані очікування…

У графіку євангелізаційної  групи цього разу був особливий  об’єкт, а саме – Ірпінський військовий госпіталь. До цього часу співачці ще не випадало нагоди спілкуватися із солдатами, які були поранені у ході воєнних дій.

– У мене було одне послання до них: Ісус – це Той, кому можна довірити своє життя, як тут на землі, так і після смерті. Ісус – є відповіддю на прагнення людини пізнати щось більше. Він зміст життя, –  поділилася Ніна Астром.

Попередня Головний офіс ЦХВЄУ відвідав представник церкви із Боснії
Наступна Єпископ Михайло Близнюк: «На Волині ростуть церкви та спостерігається сплеск патріотизму»

Вам також може сподобатися

Відділ соціального служіння

Держава відкрита для співпраці з церквами у соціальній сфері

Робоча нарада керівників обласних відділів Соціального департаменту УЦХВЄ, що відбулася

Відділ соціального служіння

Футбол як спосіб євангелізації?

       «Ми хочемо, щоб малолітні засуджені бачили, що християни

Відділ соціального служіння

ЯК МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНО ВИКОРИСТАТИ ЛІТО ГОСПОДНЄ СПРИЯТЛИВЕ?

«ЧОМУ ДЕЯКІ ЦЕРКВИ НЕ ХОЧУТЬ ПРОВОДИТИ ДИТЯЧІ ТАБОРИ?» – запитав