Червень 13, 2013 0 298 Переглядів

Фінська християнська співачка відвідала українські тюрми

Це вже четвертий візит до України відомої християнської співачки, лауреатки премії Євробачення із  Фінляндії Ніни Астром. На запрошенням церкви ХВЄ «Скинія» (м. Київ) та за підтримки пенітенціарної служби України з 1 по 6 червня Ніна провела сім євангелізаційних концертів у місцях ув’язнення Київської та Львівської областей.

           – Служіння в тюрмах, це наша головна місія, – говорить Ніна Астром. – Прослуживши засудженим понад 10 років, я дізналася, що там є багато вільних людей. У яких, є надія на Ісуса Христа. Ти дивишся в очі і з упевненістю можеш сказати, що вони вільні!

     Капелани тюремного служіння, які супроводжували Ніну в цих поїздках, відзначають відкритість адміністрації колоній, в яких християнам показали хороший прийом. Після концерту ув’язнені мали можливість поспілкуватися зі співачкою і служителями, багато ділилися переживаннями про те, як зворушені такою турботою і увагою, тією духовною літературою, яку їм привозять і свідченнями тих людей, долі яких змінив Господь, повідомляється на сайті церкви «Скинія».

     – Мета нашої роботи – донести до ув’язнених надію, вказати їм на те, що у них є вихід, що про них піклуються небайдужі люди, – зазначив у розмові відповідальний за розвиток тюремного служіння відділу соціального служіння церков ХВЄ В’ячеслав Когут. – Я вірю, що через соціальне служіння церкви ці люди бачать вихід в Ісусі і багато з них приймуть рішення змінити своє життя.

      Крім концерту і свідоцтв, ув’язненим  розповідали про центри реабілітації. Про те, що там їм можуть допомогти змінити своє життя, стати на ноги, працевлаштувати. Від багатьох з тих, хто прийшов на концерти Ніни Астром, вже давно відмовилися близькі, рідні, друзі, але служителі говорили їм про те, що вони цінні для Бога. Що церква готова битися за них і стояти в проломі. В цьому і полягає сенс пенітенціарної системи (від лат. poenitentia – каяття), раніше ця державна система носила назву «Департамент з виконання покарань».

     – Коли під час концертів ми свідчили про той вихід, що дає Господь, в залі була мертва тиша, – розповідає В’ячеслав. – Думаю, що в глибині душі, всі були з цим згодні. Бог змінює людей, але і від людини вимагається крок назустріч. Не всі, на жаль, зроблять цей крок. Багато повернутися до колишнього способу життя. Та я знаю одне, в кінці свого життя, вони ніколи не зможуть сказати, що у них не було цього шансу.

Попередня Фінська християнська співачка відвідала українські тюрми
Наступна У Львові розпочато підготовку до Міжнародного конгресу ХВЄ

Вам також може сподобатися

Відділ соціального служіння

Наш місіонер у Фінляндії

    Так тепло називають у київській церкві «Скинія» відому фінську співачку-християнку, лауреата конкурсу «Євробачення» Ніну Астром. Наприкінці березня ц.р. разом з командою тюремного служіння церкви вона об’їздила з євангелізацією виправні колонії Дніпропетровської області.

Відділ соціального служіння

Футбол як спосіб євангелізації?

     Прилуцька виховна колонія для неповнолітніх – один з 18 закладів пенітенціарної системи, які регулярно відвідують служителі Київської церви ХВЄ «Скинія». Багато підлітків, які відбувають тут термін покарання, з нетерпінням чекають приїзду християн. А члени церкви, в свою чергу, намагаються стати добрими друзями для вихованців колонії, і використовують для цього будь-яку можливість.

Відділ соціального служіння

Київські капелани доставили допомогу до Авдіївки

   У зв’язку із загостренням ситуації в районі міста Авдіївка Донецької області військові капелани та брати-підприємці, члени київської церкви «Скинія»…