Жовтень 16, 2019 1 471 Переглядів

Нобелівську премію миру знову отримав п’ятидесятник із Африканського континенту

Другий рік поспіль Нобелівська премія миру вручається представнику п’ятидесятницької Церкви! Цього року її вручено ревному християнину, який належить до Ethiopean Pentecostal community Full Gospel Believers Church, прем’єр-міністру Ефіопії Aбію Ахмеду.

«Чудова новина! Ми раді за нашого земляка та визнання його миротворчих зусиль в стосунках з Еритреєю. З його обранням на високу посаду повністю змінилася політична ситуація на «африканському розі» – коментує диякон київської церкви «Божий мир» уродженець Ефіопії Гірум Бекеле.

Минулого року Нобелівську премію миру було вручено пастору Денісу Муквеге із Конго за його допомогу жінкам, які постраждали від насилля під час бойових дій. Як визнаний кращий світовий фахівець у сфері лікування гінекологічних травм, доктор Муквеге продовжує лікувати Словом також душі своїх пацієнток, змінюючи таким чином їх життя та долі.

Попередня «Обновлення в силі» - під таким гаслом пройшла сестринська конференція у Запоріжжі
Наступна Трагічно загинув декан Семінарії Практичного Богослів’я, батько чотирьох дітей Юрій Бабин

Вам також може сподобатися

Новини

Вперше з’явився посібник з релігійних прав

Електронна версія посібника «Твоє право на свободу віросповідання» вже доступна для безкоштовного

Новини

Михайло Паночко під час Молитовного сніданку у Києво-Святошинському районі закликав представників місцевої влади триматися правди

У п’ятницю, 17 листопада 2017 у Києво-Святошинському районі, що на Київщині, відбувся Молитовний сніданок. Розділити спілкування та…

Новини

Любите Біблію? Читайте її разом з нами та вигравайте призи у конкурсі «Sola Scriptura»

На початку 2021 року Департамент освіти УЦХВЄ спільно з Чернівецькою