Жовтень 16, 2019 1 168 Переглядів

Нобелівську премію миру знову отримав п’ятидесятник із Африканського континенту

Другий рік поспіль Нобелівська премія миру вручається представнику п’ятидесятницької Церкви! Цього року її вручено ревному християнину, який належить до Ethiopean Pentecostal community Full Gospel Believers Church, прем’єр-міністру Ефіопії Aбію Ахмеду.

«Чудова новина! Ми раді за нашого земляка та визнання його миротворчих зусиль в стосунках з Еритреєю. З його обранням на високу посаду повністю змінилася політична ситуація на «африканському розі» – коментує диякон київської церкви «Божий мир» уродженець Ефіопії Гірум Бекеле.

Минулого року Нобелівську премію миру було вручено пастору Денісу Муквеге із Конго за його допомогу жінкам, які постраждали від насилля під час бойових дій. Як визнаний кращий світовий фахівець у сфері лікування гінекологічних травм, доктор Муквеге продовжує лікувати Словом також душі своїх пацієнток, змінюючи таким чином їх життя та долі.

Попередня «Обновлення в силі» - під таким гаслом пройшла сестринська конференція у Запоріжжі
Наступна Трагічно загинув декан Семінарії Практичного Богослів’я, батько чотирьох дітей Юрій Бабин

Вам також може сподобатися

Відділ молодіжного служіння

«Переконаний, що християни мають бути більш сміливими у поширенні Доброї Звістки через інтернет» – Олег Матюхов, регіональним директор Christian Vision

Служіння  yesHEis у молодіжному євангельському середовищі не потребує особливого представлення…

Новини

«Бог працює, і це видно!» – підсумки другого молитовного сніданку в Івано-Франківську

«Це вже другий молитовний сніданок у нашому місті. Минулого року він проходив під егідою обласної ради, а цього разу ідеєю його проведення зацікавився міський голова,

Жива надія

Місіонери на Гаїті: про медичну допомогу, землетрус і Божу славу

Острівна країна Гаїті – одна з найбідніших у Центральній Америці