Грудень 28, 2019 1 1443 Переглядів

Новостворена студентська церква отримала чудовий подарунок на Різдво – новий Дім молитви на ЖК «Нова Англія» у Києві

У Різдвяний день, 25 грудня 2019 р., на житловому комплексі «Нова Англія» в Києві посвятили новий Дім молитви. Ця споруда по вул. Михайла Максимовича, 24, унікальна в своєму роді: ще сорок днів до того на цьому місці був котлован, тобто сучасну красуню-церкву у британському стилі звели рекордними темпами, щоб встигнути до свят. Але головне не це. Богослужіння у Домі проводитимуть одразу дві церкви – п’ятидесятників і баптистів.
Обидві громади досить молоді – складаються здебільшого зі студентів. За словами пастора Миколи Овсійчука (він очолює студентську спілку ХВЄ), церква остаточно ще не визначилась із назвою, попереду також процедура реєстрації та деякі інші питання. Офіційне відкриття її заплановано на кінець січня.
Студентська спілка, яка на сьогодні об’єднує  майже три десятки молодих християн столиці, була створена шість років тому і цей час діяла на базі Дому молитви київської церкви «Ковчег».  Власне, молода громада є дочірньою церквою «Ковчегу».

Привітати новостворені громади та помолитися за посвячення Дому приїхали старші служителі обох братерств, прийшли численні гості, тож місць у залі вистачило не для всіх. Голова ОЦ ЄХБ Києва і області пастор Михайло Андрашко щиро  наставив пасторів і членів церков, подарувавши їм Біблію.
Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко нагадав присутнім що церква – це школа, у якій ми опановуємо найважливішу науку у нашому житті: «Сьогодні ми віддаємо цей Дім, побудований людськими руками і за кошти людей, котрі присвятили себе Богу, у власність Господові! Слово «Дім» говорить по сімейні стосунки, про щось таке близьке, дороге… Ісус прийшов на землю щоби нас об’єднати в одну сім’ю, в один народ який почувається  власністю Божою. Бажання Господа, щоб у цьому Домі ми вчилися мудрості Божої.  Щоб крок за уроком проходили курси, готуючись до вічності» –  підкреслив Михайло Степанович

Служителі здійснили молитву за благодійників та будівельників, силами і коштом яких було зведеного новий Дім молитви. А також щедро поблагословили усіх присутніх іменем Господа.


Попередня Десятий випуск студентів відзначила Місіонерська школа «Ковчег спасіння»
Наступна Звітна річна конференція на Рівненщині вкотре підтвердила: нині час великих можливостей для праці на Божій ниві

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Вийшла друком книга Богдана Галюка «Вірність»

  «Вірність» – це художній твір, який описує випробування, що випало на долю молодої сім’ї Кленовичів через народження чорношкірої дитини. Насмішки друзів та співробітників, підозри з боку церковної громади, а крім того, депресія та відчуття провини…

Новини братерства

Члени РЄПЦУ оголосили піст-молитву на 9-11 квітня про встановлення миру та боротьбу з корупцією в Україні

     Кожного дня, поруч із новинами про війну з зовнішнім ворогом,  ми  все більше чуємо про ворога внутрішнього. Прикро констатувати, але втрати від корупції неймовірно великі. Гріх злодійства немилосердно руйнує нашу націю.

Новини братерства

Старший єпископ надіслав відкритого листа членам Міжнародної Асамблеї ХВЄ про ситуацію на Сході України

     «Ніхто з нас ще півроку тому не міг навіть подумати, що в двох областях на сході України спалахне страшне полум’я війни, – йдеться листі. –  Саме євангельські церкви опинилися в епіцентрі конфлікту…