Серпень 26, 2018 0 496 Переглядів

До уваги медіа та інформаційних служінь: триває реєстрація на Новомедіа Форум

У Києві 2-3 листопада 2018 р. пройде ключова журналістська подія осені – Новомедіа Форум. Тема і назва цього року – «True журналістика» (справжня журналістика). Захід розміститься в комплексі Nivki Hall за адресою просп. Перемоги, 84.

Цього року участь  в Форумі візьмуть понад 350 учасників та понад 30 спікерів – топових українських та іноземних журналістів і медіа-менеджерів.Тут представники вашої церкви зможуть особисто познайомитися з ключовими медіа-персонами України, поставити запитання і налагодити співпрацю. Участь у Новомедіа Форумі, ми віримо і докладемо зусиль, допоможе церковним медіа-командам перейти на значно вищий рівень. Йтиметься про телебачення, соціальні медіа, прямі ефіри, YouTube, друковані ЗМІ тощо.

Формат цього освітнього заходу дозволяє також отримати нові знайомства і професійні контакти, співпрацю і працевлаштування, можливості коворкінгу (робота у якості дописувачів, фрилансерів) і особистого розвитку. А наприкінці другого дня пройде церемонія Novomedia Awards. Це нагородження світських журналістів і редакцій, які висвітлюють християнські цінності в своїх матеріалах.

Для студентів за наявності студентського посвідчення знижка 50% (промокод: novomediastudent). У вересні вартість квитка збільшитися до 395 грн, а в жовтні-листопаді – до 495 грн. Реєстрація тут: http://novomediaforum.org/register/

Запрошуємо ваші медіа-команди долучитися до Новомедіа Форуму.

Попередня Вулична євангелізація з плакатами на Сорочинському ярмарку
Наступна Господь — розкіш твоя! На Волині відбувся VIII з’їзд молоді

Вам також може сподобатися

Інше

Євангельська теологічна семінарія оголошує набір на 2017 навчальний рік!

     ОНЛАЙН-ПРОГРАМА БАКАЛАВРА  2017. Це повністю акредитована програма від Global University (США).  Дипломи цього університету офіційно визнаються по всьому світу, у тому числі Міністерством освіти і науки України.

Інше

Чудеса Землі Обітованої (спеціальний репортаж)

 На запрошення МЗС Ізраїлю восьмеро українських журналістів (представників євангельських церков) відвідали Землю Обітовану у складі делегації Асоціації  «Новомедіа». Cвоїми враженнями ділиться редактор сайту ЦХВЄУ

Інше

27 травня – НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНУ!

  Молитва – це милостивий дар та великий привілей, даний Богом. Молитва віри є потужною духовною зброєю, спроможною руйнувати діла сатани та змінювати хід історії. Особливу силу має молитва єдності, про що яскраво свідчить Біблія та історія людства!