Серпень 26, 2018 0 830 Переглядів

До уваги медіа та інформаційних служінь: триває реєстрація на Новомедіа Форум

У Києві 2-3 листопада 2018 р. пройде ключова журналістська подія осені – Новомедіа Форум. Тема і назва цього року – «True журналістика» (справжня журналістика). Захід розміститься в комплексі Nivki Hall за адресою просп. Перемоги, 84.

Цього року участь  в Форумі візьмуть понад 350 учасників та понад 30 спікерів – топових українських та іноземних журналістів і медіа-менеджерів.Тут представники вашої церкви зможуть особисто познайомитися з ключовими медіа-персонами України, поставити запитання і налагодити співпрацю. Участь у Новомедіа Форумі, ми віримо і докладемо зусиль, допоможе церковним медіа-командам перейти на значно вищий рівень. Йтиметься про телебачення, соціальні медіа, прямі ефіри, YouTube, друковані ЗМІ тощо.

Формат цього освітнього заходу дозволяє також отримати нові знайомства і професійні контакти, співпрацю і працевлаштування, можливості коворкінгу (робота у якості дописувачів, фрилансерів) і особистого розвитку. А наприкінці другого дня пройде церемонія Novomedia Awards. Це нагородження світських журналістів і редакцій, які висвітлюють християнські цінності в своїх матеріалах.

Для студентів за наявності студентського посвідчення знижка 50% (промокод: novomediastudent). У вересні вартість квитка збільшитися до 395 грн, а в жовтні-листопаді – до 495 грн. Реєстрація тут: http://novomediaforum.org/register/

Запрошуємо ваші медіа-команди долучитися до Новомедіа Форуму.

Попередня Вулична євангелізація з плакатами на Сорочинському ярмарку
Наступна Господь — розкіш твоя! На Волині відбувся VIII з’їзд молоді

Вам також може сподобатися

Інше

6 грудня Національна молитва про ЗМІ

Християнські церкви різних деномінацій традиційно об’єднаються у молитві про засоби масової інформації у першу неділю грудня, а саме 6 грудня цього року.

Інше

27 травня – НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНУ!

  Молитва – це милостивий дар та великий привілей, даний Богом. Молитва віри є потужною духовною зброєю, спроможною руйнувати діла сатани та змінювати хід історії. Особливу силу має молитва єдності, про що яскраво свідчить Біблія та історія людства!

Фотоконкурс

УМОВИ КОНКУРСУ

Дорогі друзі! УЦХВЄ оголошує конкурс фотографій, присвячений Святу жнив (Дню