Січень 30, 2018 0 1134 Переглядів

Михайло Паночко привітав новообране керівництво білоруського п’ятидесятницького братерства

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко надіслав  на  ім’я начальствуючого єпископа  Об’єднаної Церкви ХВЄ в Білорусі Сергія Цвора та його заступників привітального листа з нагоди обрання їх на керівні посади братерства.

«Від імені Української Церкви Християн Віри Євангельської сердечно вітаємо Вас з обранням для високого служіння в Об’єднаній Церкві Християн Віри Євангельської в Республіці Білорусь! – йдеться у привітанні.  – Віримо і радіємо, що це було зумовлено провидінням Божим. Нехай Його благословляюча і підтримуюча рука перебуває на Вас у всіх шляхах життя і служіння. Будьте вірні, мужні і непохитні борючись за віру євангельську! А як явиться Пастиреначальник Ви одержите нев’янучого вінця слави», –  побажав Михайло Паночко.

Як повідомляє сайт grace.by, 27 січня 2018 року у Мінську відбулося засідання Республіканської Ради Об’єднаної Церкви ХВЄ в Республіці Білорусь. У ньому брало участь 80 служителів – це єпископи і регіональні служителі з усіх областей, а також керівники відділів. За результатами таємного голосування єпископом Об’єднаної Церкви ХВЄ в Білорусі (на період з 2018 по 2022 рік) вкотре був обраний Сергій Павлович Цвор. За нього голоси віддали 74 людини (92,5%). Потім одноголосно було затверджено двох заступників єпископа білоруського братства: Леоніда Вікторовича Бірюка і Сергія Сергійовича Поднюка.

Попередня «Будь зразком для вірних» - молодіжна конференція УЦХВЄ Волині
Наступна «Бог працює, і це видно!» - підсумки другого молитовного сніданку в Івано-Франківську

Вам також може сподобатися

Новини

Церкви тепер не зобов’язані облаштувати газові лічильники модемами

Уряд остаточно вирішив питання про звільнення релігійних організацій від обов’язку

Відділ освіти

Школа «Ковчег спасіння» дала путівку в служіння ще 28 місіонерам

У киъвській церкві «Ковчег» 22 грудня було багатолюдно, і переважно